ورود
خرید لامبورگینی با شیبا اینو در لاس وگاس

نمایندگی ماشین های لوکس لامبورگینی واقع در لاس وگاس، اقدام به پذیرش ارز شیبا اینو می کند.

اتوگالری Vegas Auto Gallery، نمایندگی ماشین های لوکس لامبورگینی واقع در لاس وگاس؛ روز شنبه اعلام کرد که از این پس #شیبا_اینو هم در لیست روش های پرداختی این شرکت قرار خواهد داشت.

این گالری توسط Nick Dossa و Ed Ghaben، دو بیزینس من کهنه کار، در سال ۲۰۱۸ تاسیس شده است . این گالری از سال ۲۰۱۸ تاکنون پیشرفت چشمگیر و سریعی در لیست تنوع ماشین های رده بالا و لوکس خود داشته است؛ گالری ماشین های این نمایندگی شامل انواع مختلف برند های برجسته ماشین آلات است که از مهمترین آنها میتوان به لامبورگینی، رولز رویز، بنتلی و آستون مارتین اشاره کرد.

دسامبر سال گذشته، dossa در یکی از مصاحبات خود اعتراف کرد که خرید و فروش این نمایندگی به روش ارز بیت کوین تقریبا ۵ درصد درآمد کل این نمایندگی را تشکیل می دهد.

تراکنش های انجام توسط ارزهای دیجیتال به طور اتوماتیک توسط سیستم ها پردازنده پرداختی مانند Bitpay، تبدیل به دلار می شوند. به همین دلیل است که Vegas Auto Gallery، با این نوع روش پرداختی در هیچ خطری از لحاظ نوسان قیمتی قرار نمی گیرد.

ارز شیبا اینو که اخیرا رقابت سرسختانه ای با محبوب ترین میم کوین بازار، دوج کوین داشته است؛ اخیرا مورد توجه بازرگانان بسیاری قرار گرفته است.

به گزارش میهن سیگنال به نقل از یوتودی، جمعه گذشته زنجیره بزرگ خرده فروشی الکترونیک Newegg، با توییت مرموزانه خود ابهاماتی مبنی بر پذیرش ارز شیبا اینو را برای کاربرانش ایجاد کرد.

همچنین هفته گذشته آدام آرون (مدیرعامل بزرگترین زنجیره سینمایی جهان AMC)، اعلام کرد از آنجایی که پلتفرم BitPay اقدام به پشتیبانی ارز ارز شیبا اینو کرده است، این زنجیره سینمایی هم احتمال دارد تا دو ماه آینده ارز شیبا اینو را به لیست روش های انتخابی برای پرداخت های مشتریانش اضافه کند.

 

 

منبع:u.today.com
تیم تولید محتوا میهن سیگنال
میکوشیم با تولید بهترین محتوای آموزشی در زمینه ارزهای دیجیتال، سطح محتوای وب فارسی را ارتقا دهیم و این راه ادامه دارد...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *