۳ ارز دیجیتال ارزان با سود بالا در ۲۰۲۴

۰۹ دی ۱۴۰۲
3 ارز دیجیتال ارزان با سود بالا در 2024

در آستانه سال ۲۰۲۴ روندهای متنوعی در بازار ارز دیجیتال شکل گرفته است. پرچم دار بازار بیت کوین پایین تر از سطح ۴۳۰۰۰ تثبیت شده اما آلت کوین ها منتظر فرصتی برای شروع رالی بابانوئل پس از کریسمس هستند.

ارزهای دیجیتالی مانند سوئی، سی و بونک ارزهای ارزانی هستند که در این شرایط احتمال کسب بیشترین سود را برای سرمایه گذاران خود فراهم خواهند کرد.

سویی جدیدترین پیشتاز در دیفای

ارز دیجیتال سویی (SUI) پس از اینکه پروتکل وام دهی سولانا به نام solend خبر از آغاز به کار خود بر روی بلاک چین سویی داد جلب توجه کرده است. این خبر باعث افزایش ۵۰۰ درصدی ارزش کل قفل شده سوئی از ماه سپتامبر شده است.

اکنون قیمت سویی در بازه ۰.۵۹۸ تا ۰.۷۹۵ دلار در حرکت است. میانگین متحرک ۱۰ روزه در ۰.۸۲ و میانگین متحرک ۱۰۰ روزه در ۰.۷ دلار  قرار دارند. سطوح مهم حمایتی ۰.۲۸۷ و ۰.۴۸۳ در مقابل مقاومت های ۰.۸۷۵ و ۱.۰۷۱ دلار قرار گرفته اند.

آینده سویی با توجه به توسعه همکاری های اخیر آن امیدوارکننده است. نمودارها احتمال رالی را نشان می دهند اما نباید فراموش کرد که اوضاع چقدر سریع ممکن است تغییر کند. اگر مقاومت ها شکسته شوند رشد بیشتر محتمل خواهد بود و اگر حمایت ها حفظ نشوند احتمال افت وجود دارد. روند قیمت سویی به موفقیت آن در بخش دیفای و احساسات کلی سرمایه گذاران بستگی دارد.

صعود غیرمنتظره سی

قیمت سی (SEI) شاهد یک روند صعودی بوده و به یک سقف تاریخی جدید رسیده است. این رشد سریع که از ۱۹ دسامبر آغاز شده احساسات مثبت قوی سرمایه گذاران را نشان می دهد. پرایس اکشن گاوی هم تقاضای زیاد در بازار را منعکس می کند.

SEI اکنون بین ۰.۴۲ و ۰.۴۹ دلار در حال نوسان است. میانگین متحرک ۱۰ روزه در  ۰.۴۴۸ و میانگین متحرک ۱۰۰ روزه در  ۰.۴۶۱ دلار حضور دارند. حمایت های مهم در ۰.۳۴ و ۰.۴۰ و مقاومت های مهم در ۰.۵۲ و ۰.۵۸ دلار قرار دارند.

آینده سی با ثبت قله های جدید مثبت به نظر می رسد اما برای ادامه صعود، مقاومت ها نقش حیاتی دارند. شکسته شدن و تثبیت بالاتر از این سطوح می تواند تداوم روند صعودی را تایید کند.

صعود میم کوین بونک

قیمت بونک (BONK) که یک میم کوین است رشد چشمگیری را در ۳۰ روز و ۹۰ روز گذشته داشته است. این رشد باعث شده دوباره توجه ها به میم کوین ها جلب شود.

قیمت بونک بین ۰.۰۰۰۰۱۵۹ و ۰.۰۰۰۰۲۱۹ دلار در نوسان است. میانگین متحرک ۱۰ روزه در ۰.۰۰۰۰۱۴۳ و میانگین متحرک ۱۰۰ روزه در ۰.۰۰۰۰۱۸۶ دلار  قرار دارد. بر اساس تحلیل میهن سیگنال، حمایت های مهم در ۰.۰۰۰۰۷۷ و ۰.۰۰۰۰۱۳۶ دلار و مقاومت های مهم در ۰.۰۰۰۰۲۵۶ و ۰.۰۰۰۰۳۱۶ دلار واقع شده اند.

آینده قیمت بونک با توجه به میم کوین بودن آن و رشد فوق العاده اخیر مثبت است. احساسات بازار، رسانه های اجتماعی و  روندهای کلان بازار تأثیر زیادی بر حرکات قیمت بونک خواهند داشت.

نظرتان را درباره‌ی مقاله «۳ ارز دیجیتال ارزان با سود بالا در ۲۰۲۴» با ما درمیان بگذارید.

منبع:cryptodaily
برای این مطلب رای ثبت نشده
اولین رای دهنده باش!
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش تحلیلی میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *