۳ ارز دیجیتالی که می تواند زودتر شما را میلیونر کند

۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۳
3 ارز دیجیتالی که می تواند زودتر شما را میلیاردر کند

بازار ارزهای دیجتال به پتانسیل آن در کسب سود ناگهانی مشهور است. مشخص است چرخه صعودی سال ۲۰۲۴ شروع شده و سرمایه گذاران به دنبال یافتن بهترین گزینه ها برای کسب بیشترین سود هستند.  آلت کوین های استارک نت، آپتوس و پروژه بلست آپ که در این مقاله میهن سیگنال معرفی شده اند می توانند گزینه صعود انفجاری باشند.

آنچه در این مقاله میخوانید :

بلست آپ

لانچ پد برتر بلست به تازگی توجه زیادی را به خود جلب کرده و توانسته ۴.۷ میلیون دلار را تنها در عرض چندهفته جذب کند. برخی سرمایه گذاران برای خرید این ارز دیجیتال پیش از رشد شدید قیمت آن اقدام کرده اند.

هولدرهای بلست آپ از ویژگی هایی چون شرکت در ایردراپ، پاداش های وفاداری برای شرکت در IDO ها و کسب درآمد از طریق استیکینگ بهره می برند.

BlastUP توسط شبکه بلست پشتیبانی می شود که ششمین بلاک چین بزرگ از نظر ارزش کل قفل شده است. شعار بلست آپ “سریع تر رشد کن، بیشتر سود کسب کن” است و با هدف کمک به استارتاپ های بلاکچینی و اپلیکیشن های غیرمتمرکز ایجاد شده است.

استارک نت

قیمت استارک نت (STRK) اخیرا فراز و نشیب زیادی داشته است. در کوتاه مدت قیمت افت های شدیدی را تجربه کرده که افزایش قیمت آن در ماههای گذشته را خنثی نموده است. احساسات بازار این ارز دیجیتال فعلا خنثی است و سرمایه گذاران را در وضعیت عدم قطعیت فرو برده است.

با توجه به قابلیت های استارک نت از جمله نقش آن در ایجاد اپلیکیشن های بلاک چینی مقیاس پذیر، چشم انداز بلندمدت آن امیدوارکننده و برای سرمایه گذاران جذاب است. پیش بینی می شود در آینده پذیرش گسترده تر و تکنولوژی برتر آن روی قیمت تاثیر مثبت بگذارد.

آپتوس

آپتوس در بازار نوسانی این روزها حرکات قابل توجهی را ثبت کرده است. در چند هفته گذشته، فشار نزولی بر قیمت حاکم بوده اما توانسته جایگاه خود را نسبت به گذشته با قدرت حفظ کند. تعادل میان حرکات صعودی و نزولی باعث احتیاط در میان سرمایه گذاران شده است. تریدرها همزمان به نوسان های کوتاه مدت و چشم انداز بلندمدت این ارز دیجیتال چشم دوخته اند.

با توجه به قابلیت های آپتوس از جمله فناوری زیرساختی و اعتماد کاربران به آن می توان آینده خوبی برای APT متصور شد. با توسعه بیشتر پروژه و جلب توجه سرمایه گذاران، قدرت آن در نوسان های بازار می تواند جایگاه آپتوس را در بازار تقویت کند  و آن را در فضای رقابتی موجود به محبوبیت بالاتری برساند.

نظرتان را درباره‌ی مقاله «۳ ارز دیجیتالی که می تواند زودتر شما را میلیونر کند» با ما درمیان بگذارید.

منبع:cryptopolitan
2 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش تحلیلی میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *