۴ ارز دیجیتال آماده پرواز به همراه بیت کوین

۲۰ فروردین ۱۴۰۳
4 ارز دیجیتال آماده پرواز به همراه بیت کوین

قیمت بیت کوین دوباره اوج گرفته و امید را به بازار تزریق کرده است. در ۲۴ ساعت اخیر، BTC تا آستانه ۷۲۰۰۰ دلار پیش رفته است. با اوج گیری بیت کوین، کارشناسان انتظار دارند جو مثبت بازار، دارایی های واقعی را هم به سود برساند.

یک تحلیلگر بزرگ بازار به نام بن آرمسترانگ پیش بینی کرده توکن های دارایی های واقعی سرمایه گذاران خود را به سادگی به سود برسانند. ائ در پیش بینی خود به اوندو فایننس، پندل، گلدفینچ و ریلیو نتورک اشاره کرده است.

اوندو فایننس که فناوری بلاک چین را برای مشتریان سازمانی ارائه می کند با توکن بومی خود به نام ONDO به ارزش بازار ۱.۱۵ میلیارد دلاری رسیده است. اکنون اوندو با قیمت ۰.۸۳۲۴ دلار با رشد ۲۲ درصدی در یک ماه گذشته در حال معامله است.

قیمت توکن اختصاصی گلد فینچ که به عنوان یک پروتکل اعتباری جهانی عمل می کند اکنون در حوالی ۴.۵۵ دلار قرار دارد. رمزارز GFI در ۴ هفته گذشته بیش از ۲۷۰ درصد رشد کرده و به ارزش بازار ۱۳۳ میلیون دلار رسیده است.

شبکه ریلیو و پندل هم خدمات مشابهی به سرمایه گذاران خود ارائه می دهند. در یک ماه گذشته توکن RIO و PENDLE بیش از ۱۰۰ درصد افزایش قیمت داشته اند.

روند صعودی این ۴ ارز دیجیتال امیدواری در بین سرمایه گذاران دارایی های دنیای واقعی را منعکس می کند. گزارش ها نشان می دهد این دارایی ها در ۳ ماهه اول سال ۲۰۲۴ دومین جریان پرطردار در دنیای ارزهای دیجیتال بوده اند. سرمایه گذاران این دارایی ها توانسته اند به طور میانگین ۲۸۵ درصد سود کسب کنند.

به گزارش میهن سیگنال طبق گزارش گروه مشاوره بوستون بازار دارایی های توکنیزه شده تا سال ۲۰۳۰ به ارزش ۱۶ تریلیون دلار خواهد رسید. این پیش بینی احساسات مثبت را در میان کارشناسان ایجاد کرده است.

نظرتان را درباره‌ی مقاله «۴ ارز دیجیتال آماده پرواز به همراه بیت کوین» با ما درمیان بگذارید.

منبع:coinedition
2 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش تحلیلی میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *