۴ ارز در آستانه سقوط در ماه آوریل

۰۹ فروردین ۱۴۰۳
4 ارز در آستانه سقوط در ماه آینده

اگرچه سال ۲۰۲۴ با درخشش ارزهای دیجیتال همراه بوده گاهی اصلاح در قیمت ها سرمایه گذاران را متضرر کرده است. این اتفاق برای رمزارزهایی مانند سلستیا، کسپا، بیت تنسور و هلیوم رخ خواهد داد زیرا طبق پیش بینی ها قیمت در ماه آوریل روند نزولی خواهد داشت.

آنچه در این مقاله میخوانید :

سلستیا (TIA)

سلستیا که یک شبکه ماژولار متمرکز بر ارائه راه حل هایی برای ایجاد بلاک چین هاست در ۱۰ فوریه به اوج تاریخی ۲۰.۷۷ دلار دست یافت. سپس یک اصلاح شدید صورت گرفت و قیمت تا ۱۳.۸ دلار در ۲۷ مارس کاهش پیدا کرد. نرخ رشد این ارز دیجیتال تا به اینجای سال کمتر از یک درصد بوده است.

در چند روز گذشته، خطوط EMA وضعیت نزولی گرفته اند و خط EMA کوتاه مدت به زیر خطوط دیگر رسیده است.

تقاطع مرگ که با عبور خط EMAکوتاه مدت و رسیدن به زیر خط بلندمدت شکل می گیرد یک سیگنال نزولی است. اگر روند نزولی ادامه پیدا کند قیمت سلستیا ممکن است تا ۸.۵ دلار کاهش پیدا کند.

کسپا (KAS)

کسپا در سال ۲۰۲۴ رشد ۱۵ درصدی قیمت را تجربه کرده که روند مثبت این دارایی دیجیتال را نشان می دهد. با وجود این رشد، خطر اصلاح وجود دارد که می تواند همه سود امسال را خنثی کند.

قیمت کسپا در ۳ هفته گذشته افت شدید ۴۱ درصدی داشته و از قله ۰.۱۸۸ دلار سقوط کرده است. اندیکاتور RSI در سطح خنثای ۴۷ دلار است.

افول کسپا در ۴ مارس آغاز شد. خطوط EMA کوتاه مدت زیر خطوط بلندمدت قرار گرفته که به افت قیمت تا ۲۰ مارس منجر شده است. در ۲۶ مارس یک تقاطع مرگ جدید شکل گرفته که معمولا نشانگر افت بیشتر قیمت است. احتمال کاهش قیمت تا ۰.۰۹۹ دلار یا حتی ۰.۰۷۵ دلار وجود دارد.

بیت تنسور (TAO)

توکن TAO تنها در سال جاری بیش از ۱۱۰ درصد رشد داشته است. این ارز دیجیتال که سال را با قیمت ۲۷۴ دلار آغاز کرد تا سقف تاریخی ۷۵۲ دلار در ۷ مارس پیش رفت که رشد انفجاری ۱۷۴ درصدی را ثبت کرده است.

البته بعد از رسیدن به قله، قیمت شروع به افت کرده و در محدوده ۵۸۰ دلار تثبیت شده است. در ۲۰ مارس خطوط EMA کوتاه مدت به زیر میانگین های متحرک بلندمدت رسید که باعث شد قیمت سقوط از ۶۵۵ دلار تا حدود ۵۸۰ دلار را تنها در دو روز تجربه کند.

اگرچه ریکاوری جزئی تا ۶۲۱ دلار صورت گرفته بود قیمت دوباره تا ۵۸۰ دلار کاهش پیدا کرده است. اگر این روند نزولی ادامه پیدا کند، احتمال بازگشت تا حمایت ها از جمله سطح ۵۲۴ دلار یا حتی ۴۱۵ دلار وجود خواهد داشت.

هلیوم (HNT)

هلیوم در سال جاری تا به امروز نرخ رشد کمتر از ۱۰ درصدی داشته است. این توکن سال را با ۶.۹۶ دلار آغاز کرد و در ۱۵ فوریه به ۱۰.۰۳ دلار رسید. HNT هنوز فاصله زیادی با سقف تاریخی خود در ۵۴ دلار دارد.

تحلیل میهن سیگنال نشان می دهد در ۱۱ مارس EMA کوتاه مدت به زیر خط بلندمدت رسید. سپس سقوط آزاد شروع شد. در ۲۰ مارس ریکاوری جزئی رخ داد اما روند نزولی ادامه یافت و قیمت به ۶.۱۸ دلار رسید. با ادامه روند نزولی احتمالا قیمت تا ۴.۷۴ دلار کاهش خواهد یافت و اگر این حمایت قدرت کافی نداشته باشد، ممکن است هلیوم حمایت ۲.۱۷ دلار را تست کند.

نظرتان را درباره‌ی مقاله «۴ ارز در آستانه سقوط در ماه آوریل» با ما درمیان بگذارید.

منبع:beincrypto
برای این مطلب رای ثبت نشده
اولین رای دهنده باش!
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش تحلیلی میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال
شیبا اینو رایگان

بعد از تکمیل احراز هویت در جشنواره آبان تتر، شیبا اینوی رایگان هدیه بگیر!

دریافت هدیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *