۵ آلت کوین مناسب خرید که امروز سقوط کرده اند

۳۱ مرداد ۱۴۰۲
معرفی 5 آلت کوین مستعد رشد در ماه جولای

با سقوط قیمت بیت کوین به زیر ۲۶۰۰۰ دلار، ارزش بازار ارزهای دیجیتال هم افت ۰.۲۵ درصدی را در ۲۴ ساعت گذشته تجربه کرده است. برخی از آلت کوین ها در این مدت افت چشمگیری داشته اند که در این مقاله به تحلیل قیمت آنها می پردازیم.

تحلیل قیمت کرو دائو (CRV)

قیمت کرو دائو در ۲۴ ساعت گذشته ۴.۷۷ درصد کاهش پیدا کرده است. یک الگوی کنج نزولی در نمودار روزانه در چند هفته گذشته تشکیل شده است. این ساختار صعودی نشان می دهد یک بریک اوت به بالا در چند روز آینده اتفاق خواهد افتاد. اگر این اتفاق بیفتد کرو ممکن است برای بازگشت به بالای حمایت ۰.۵۵۲۵ دلار تلاش کند.

نمودار روزانه قیمت کرو دائو / تتر. برای مشاهده نمودار در سایز بزرگ روی آن کلیک کنید.

تحلیل میهن سیگنال نشان می دهد شکسته شدن این سطح مهم راه را برای ادامه و بالارفتن تا مقاومت ۰.۷۱ دلار در هفته های بعدی هموار خواهد کرد. در صورتی که کندل روزانه در ۷۲ ساعت آینده زیر ۰.۴۵۱۵ دلار بسته شود، این فرضیه صعودی خنثی خواهد شد. در این صورتی احتمال افت قیمت تا ۰.۳۹۷۵ دلار در روزهای آینده وجود خواهد داشت.

تحلیل قیمت آوالانچ (AVAX)

ارز دیجیتال آواکس هم مانند کرو در یک روز اخیر ۴.۰۹ درصد کاهش قیمت داشته است. هم زمان با افت قیمت، رشد ۳۴.۷۴ درصدی حجم معاملات روزانه ثبت شده است.

نمودار روزانه قیمت آواکس / تتر

قیمت آواکس در ۲۴ تا ۴۸ ساعت آینده به افت خود ادامه خواهد داد زیرا مومنتوم میان مدت و بلندمدت به نفع فروشندگان است. این نکته از قرار گرفتن خط EMA 50 روزه پایین تر از EMA 100 روزه مشخص است. علاوه بر این، هر دوی این اندیکاتورها پایین تر از خط EMA 200 روزه قرار گرفته اند.

تایید این فرضیه نزولی با بسته شدن قیمت زیر ۹.۹۵ دلار خواهد بود. اگر این اتفاق بیفتد، این آلت کوین در خطر ادامه افت خود به سمت حمایت مهم بعدی در ۷.۵۰ دلار قرار خواهد داشت.

در سوی دیگر، اگر آواکس بتواند کندل روزانه خود را بالاتر از ۱۱ دلار ببندد این پیش بینی خنثی خواهد شد. در این سناریو، ممکن است قیمت برای حمله به سطح ۱۲.۶۵ دلار در ۲ هفته آینده تلاش کند.

تحلیل قیمت پالیگان (MATIC)

قیمت متیک افت ۳.۹۸ درصدی را تجربه کرده است. این عملکرد منفی روزانه، عملکرد هفتگی را بیشتر به قعر فروبرده و عدد منفی ۱۸.۹۹ درصد را ثبت کرده است.

نمودار روزانه قیمت متیک / تتر

قیمت متیک در لبه باند پایینی بولینگر در حال معامله است که احتمال افزایش قیمت در ۲۴ ساعت آینده را نشان می دهد. اگر این فرضیه صعودی معتبر باشد، احتمال عبور از مقاومت ۰.۵۸۱۵ دلار وجود دارد و سپس قیمت به سطح میانی باندهای بولینگر در ۰.۶۴۶۵ دلار خواهد رسید.

خرید بیشتر می تواند قیمت را تا مانع بعدی در ۰.۷۱۱۸ دلار افزایش دهد. این فرضیه صعودی در صورتی باطل خواهد شد که قیمت متیک به زیر حمایت ۰.۵۲۶۵ دلار برسد. اگر چنین چیزی رخ دهد، خطر افت تا ۰.۴۴۵۵ دلار تا پایان این ماه وجود خواهد داشت.

تحلیل قیمت فایل کوین (FIL)

افت ۳.۸۶ درصدی قیمت فایل کوین در ۲۴ ساعت گذشته آن را به چهارمین آلت کوین با بدترین عملکرد تبدیل کرده است. قیمت FIL هم در باند پایینی بولینگر در حال معامله است و ممکن است در ۲۴ ساعت آینده رشد کند. اگر این پیش بینی صعودی محقق شود، FIL ممکن است تا سطح میانی در ۳.۸۹۵ دلار افزایش یابد.

نمودار روزانه قیمت فایل کوین/ تتر

اگر فایل کوین کندل روزانه خود را بالاتر از این سطح ببندد می تواند تا مقاومت ۴.۳۰ دلار افزایش یابد. این می تواند راه را برای افزایش قیمت تا مقاومت بعدی در ۵ دلار هموار کند. اما پیش از اینکه چنین چیزی به وقوع بپیوندد کندل روزانه باید بالاتر از سطح بالایی اندیکاتور بولینگر بسته شود.

در سوی دیگر، اگر مومنتوم منفی در روزهای آینده ادامه پیدا کند، ممکن است حمایت ۳.۳۲۵ دلار شکسته شود. در این سناریو، افزایش فشار فروش می تواند قیمت را تا ۲.۶۸۵ دلار در دو هفته آینده کاهش دهد.

تحلیل قیمت ایپ کوین (APE)

قیمت ایپ کوین هم در ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۳.۳ درصد افت کرده است. قیمت تا کف روزانه ۱.۵۱ دلار پایین آمده که احتمال افت در ۲۴ ساعت آینده را نشان می دهد.

نمودار روزانه قیمت ایپ کوین/ تتر

قیمت ایپ درون یک کانال نزولی در حال نوسان است. این دومین ماهی است که قیمت روند منفی دارد. اگر این وضعیت نزولی ادامه یابد، خطر افت به زیر حمایت بعدی در ۱.۴۷۰ دلار وجود خواهد داشت. ادامه فشار فروش ممکن است منجر به ریتست حمایت ۱.۳۳ دلار شود.

اما در صورتی که خریداران با خریدهای خود بر خرس ها غلبه کنند، احتمالا APE برای شکستن سطح بالایی کانال نزولی تلاش خواهد کرد. این می تواند احتمال تبدیل سطح مقاومتی ۲.۲۱ را به یک حمایت افزایش دهد.

نظرتان را درباره‌ی مقاله «۵ آلت کوین مناسب خرید که امروز سقوط کرده اند» با ما درمیان بگذارید.

برای این مطلب رای ثبت نشده
اولین رای دهنده باش!
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش تحلیلی میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال
شیبا اینو رایگان

بعد از تکمیل احراز هویت در جشنواره آبان تتر، شیبا اینوی رایگان هدیه بگیر!

دریافت هدیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *