بهترین ارزها برای خرید در ۵ دسامبر + تحلیل قیمت

۱۴ آذر ۱۴۰۲
نتیجه دعوی ریپل باعث رالی ۵۰ درصدی بازار آلتکوین ها شد!

در میان ارزهای برتر امروز، استکس، کانفلکس و اوردینال پروتکل در میان برترین ها قرار داشتند و بهترین گزینه های برای خرید در شرایط فعلی بازار هستند.

بازار ارز دیجیتال امروز هم قدرت خود را نشان داد و بیت کوین توانست به سطح ۴۱۰۰۰ دلار نزدیک تر بشود. در میان ۲۰۰ ارز دیجیتال برتر، استکس (STX)، کانفلکس (CFX) و اوردینال پروتکل (ORDI)  سرمایه گذاران زیادی را جذب کرده و از نظر حجم معاملات و سود تحقق سیافته نسبت به دیگر موارد برتری دارند.

احتمال جهش ۳۰ درصدی قیمت استکس

قیمت استکس افزایش قابل توجهی را شاهد بوده که عمدتاً ناشی از خرید توسط نهنگ ها و فعالیت سرمایه گذاران خرد بوده است. پرایس اکشن این رمزارز پایین تر از مقاومت ۰.۷ دلار در یک کانال نزولی محدود شده است. با این حال، این الگو در ۲۸ نوامبر شکسته شده است. اکنون استکس بالاتر از میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه در حال معامله است که مومنتوم مثبت آن را نشان می دهد. اندیکاتور RSI در سطح ۷۶ در محدوده اشباع خرید قرار دارد.

نمودار یک روزه قیمت استکس / دلار

نمودار یک روزه قیمت استکس / دلار. برای مشاهده نمودار در اندازه بزرگ روی آن کلیک کنید.

در حال حاضر قیمت استکس با حجم معاملات ۲۴ ساعته ۴۵۶ دلار در محدوده ۱.۱۱ دلار قرار گرفته که رشد ۳۱.۹۷ درصدی نسبت به ۲۴ ساعت گذشته و رشد ۷۶.۸ درصدی در یک هفته اخیر را منعکس می کند.

رشد کانفلاکس بعد از شکستن رنج

قیمت کانفلاکس تحت تأثیر معرفی Bsim بر روی شبکه کانفلاکس، رشد ۲۰ درصدی را ثبت کرده است.  این معرفی باعث خوشبینی و امیدواری سرمایه گذاران شده و قیمت را از رنج ۰.۱۴ تا ۰.۱۸ دلار به قله ۰.۲۲ دلار رسانده است.

میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه پایین تر از قیمت فعلی یعنی ۰.۱۵ دلار قرار دارد که چشم انداز صعودی را نشان می دهد. اما با توجه به اینکه RSI از سطح ۷۰ در حال کاهش است، به دلیل وجود فشار فروش، احتیاط لازم است.

نمودار یک روزه قیمت کانفلاکس/ دلار. برای مشاهده نمودار در اندازه بزرگ روی آن کلیک کنید.

نمودار یک روزه قیمت کانفلاکس/ دلار

کانفلاکس با قیمت ۰.۲۱ دلار و حجم معاملات ۲۴ ساعته ۳۴۰ میلیون دلار، رشد ۲۴.۰۲ درصدی نسبت به ۲۴ ساعت گذشته و ۳۹.۹۸ درصدی نسبت به ۷ روز گذشته را ثبت کرده است.

جهش ۱۵۰ درصدی قیمت اوردی

طبق تحلیل میهن سیگنال، پرایس اکشن اوردی در نمودار ۴ ساعته رشد فضایی را ثبت کرده است و احتمال یک روند نزولی قریب الوقوع را نشان می دهد. افزایش اخیر قیمت اوردی به دلیل فعالیت های بیت کوین و رشد آن بالاتر از سطح ۴۱۰۰۰ دلار بوده است.  اندیکاتور RSI در سطح ۸۰ قرار دارد که افت جزئی نسبت به دیروز از سطح ۹۳ را نشان می دهد اما همچنان در محدوده اشباع خرید قرار دارد. ادامه وضعیت اشباع خرید احتمال افزایش فشار فروش را نشان می دهد که ممکن است به افت قیمت تا زیر ۵۰ دلار منجر شود.

نمودار 4 ساعته قیمت اوردی / دلار. برای مشاهده نمودار در اندازه بزرگ روی آن کلیک کنید.

نمودار ۴ ساعته قیمت اوردی / دلار

اوردی با قیمت ۵۰.۱۰ دلار و حجم معاملات ۲۴ ساعته ۱۰ میلیارد دلار، رشد ۱۵.۴۶ درصدی نسبت به دیروز و رشد ۱۵۴.۱۳ درصدی در ۷ روز گذشته را منعکس کرده است.

نظرتان را درباره‌ی مقاله «بهترین ارزها برای خرید در ۵ دسامبر + تحلیل قیمت» با ما درمیان بگذارید.

منبع:coingape
برای این مطلب رای ثبت نشده
اولین رای دهنده باش!
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش تحلیلی میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *