۵ میم کوین برتر برای کسب حداکثر سود در بازار صعودی

۲۳ دی ۱۴۰۲
5 میم کوین برتر برای کسب حداکثر سود در بازار صعودی

وضعیت کنونی بازار ارزهای دیجیتال با پیشرفت بیت کوین چهره بهتری به خود گرفته است. در بازار صعودی، میم کوین ها توجه زیادی را به خود جلب می کنند زیرا معمولاً پیشتاز کسب سود در سرمایه گذاری ها هستند.

این بار میهن سیگنال رمزارزهای میم، هوگ، آکیتا، کیشو و سامو به عنوان ۵ میم کوین برتر برای تحت نظر گرفتن انتخاب شده اند. با توجه به ماهیت نوسانی این ارزها و پشتیبانی جامعه هواداران، احتمال کسب سود قابل توجه با سرمایه گذاری در این ارزهای دیجیتال وجود دارد.

میم کوین (MEME)

ارز دیجیتال میم به دلیل سرمایه گذاری BNB Labs در آن اخیراً توجه زیادی را به خود جلب کرده است. بعد از یک رالی مختصر پس از اعلام این خبر، قیمت میم کوین در حال افت بوده است.

قیمت فعلی میم کوین بین ۰.۰۱۹ و ۰.۰۴۰ دلار متغیر است. میانگین متحرک ۱۰ روزه در ۰.۰۲۴ و میانگین متحرک ۵۰ روزه در ۰.۰۳۰ دلار قرار دارد. حمایت در ۰.۰۱۲ و مقاومت ها در ۰.۰۵۴ و ۰.۰۷۵ دلار واقع شده اند.

سرمایه گذاری آزمایشگاه های BNB می تواند قیمت میم کوین را تا قله های جدیدی هدایت کند اما فعلاً به دلیل نوسان زیاد، بازار در حالت احتیاط قرار دارد.

هوگ فایننس (HOGE)

قیمت هوگ فایننس که در حوزه دیفای فعالیت می کند بین ۰.۰۰۰۰۲۵ تا ۰.۰۰۰۰۵۱ دلار در نوسان است. میانگین متحرک ۱۰ روزه در ۰.۰۰۰۰۳۴۳ و میانگین متحرک ۱۰۰ روزه در ۰.۰۰۰۰۲۷۳ دلار قرار دارد. سطوح حمایتی و مقاومتی مهم به ترتیب در ۰.۰۰۰۰۱۳، ۰.۰۰۰۰۶۶ و ۰.۰۰۰۰۹۳ دلار قرار دارند.

آینده هوگ فایننس به وضعیت بخش دیفای بستگی دارد. اگر هوگ بتواند راه خود را در این بازار ملتهب و پررقابت پیدا کند، می تواند به پیشرفت های بزرگی دست یابد.

آکیتا اینو (AKITA)

آکیتا که از دوج کوین الهام گرفته وارد فضای دیفای و NFT شده است تا تنها یک میم کوین نباشد. قیمت آکیتا اینو بین ۰.۰۰۰۰۰۰۰۸۶ و ۰.۰۰۰۰۰۰۲۴۲ دلار در نوسان است. میانگین متحرک ۱۰ روزه در ۰.۰۰۰۰۰۰۱۶ و میانگین متحرک ۱۰۰ روزه در ۰.۰۰۰۰۰۰۱۳ دلار قرار دارد.  یک حمایت قوی در ۰.۰۰۰۰۰۰۰۱۷ و سطوح مقاومتی در ۰.۰۰۰۰۰۰۳۲ و ۰.۰۰۰۰۰۰۴۸ دلار واقع شده اند.

آینده آکیتا می تواند با توجه به ورود آن به حوزه های متنوع امیدوارکننده باشد اما طبیعت میم کوین ها این گونه است که نمی توان پیش بینی دقیقی درموردشان ارائه کرد.

کیشو اینو (KISHU)

کیشو اینو با موقعیت خاص خود در میان میم کوین ها توجه کاربران را به خود جلب کرده است. قیمت کیشو اینو بین ۰.۰۰۰۰۰۰۰۰۰۲۱۹ و ۰.۰۰۰۰۰۰۰۰۰۴۲۲ دلار در نوسان است. میانگین متحرک ۱۰ روزه در  ۰.۰۰۰۰۰۰۰۰۰۳۰ و میانگین متحرک ۱۰۰ روزه در ۰.۰۰۰۰۰۰۰۰۰۲۸ دلار قرار دارد.  ۰.۰۰۰۰۰۰۰۰۰۱۳ دلار سطح حمایتی و ۰.۰۰۰۰۰۰۰۰۰۵۴ دلار  مقاومت پیش رو را تشکیل داده است.

اگر کیشو بتواند در فعالیت های گسترده تر بازار ارز دیجیتال دخیل شود، سرمایه گذاران بیشتری را جذب خواهد کرد و می تواند به آینده امید داشته باشد.

سامویدکوین (SAMO)

قیمت ساموید کوین در رنج ۰.۰۰۳۳ تا ۰.۰۲۵ دلار متغیر است.  میانگین متحرک ۱۰ روزه در ۰.۰۱۳ و میانگین متحرک ۱۰۰ روزه در ۰.۰۰۹۳ دلار قرار دارد. در سطوح ۰.۰۳۸۲ و ۰.۰۶۰ دلار نیز مقاومت ها حضور دارند.

سامویدکوین برای جلب توجه بیشتر باید کاربرد خود را در دنیای واقعی توسعه دهد. تعادل بین جذابیت میم و ارزش آن در دنیای واقعی می تواند وضعیت این میم کوین را بهبود دهد.

نظرتان را درباره‌ی مقاله «۵ میم کوین برتر برای کسب حداکثر سود در بازار صعودی» با ما درمیان بگذارید.

منبع:cryptodaily
برای این مطلب رای ثبت نشده
اولین رای دهنده باش!
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش تحلیلی میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *