واچ لیست پیشنهادی آخر سال میلادی: ۶ ارز آماده صعود در ۲۰۲۴

۲۴ آذر ۱۴۰۲
بهترین ارز دیجیتال سال با 450 درصد رشد + تحلیل قیمت

با نزدیک شدن به پایان سال میلادی، سرمایه گذاران و تریدرها به دنبال ارزهای دیجیتالی می گردند که پتانسیل خوبی را به نمایش گذاشته اند. با در نظر گرفتن این نکته که چرخه صعودی بعدی بازار بین سال ۲۰۲۴ و ۲۰۲۵ آغاز خواهد شد، وو نتورک، کوتی، یونی سواپ، پالیگان، بند پروتکل و ویچین احتمالاً بهترین موقعیت را برای کسب بیشترین سود در سال ۲۰۲۲۴ خواهند داشت.

همه این آلت کوین ها در چند هفته گذشته مقاومت های مهمی را شکسته اند و در حال هموار کردن مسیر خود برای صعود در سال آینده هستند.

وو نتورک (WOO)

با افزایش پذیرش توکن وو توسط سرمایه گذاران عمده، کاربران بیشتری به آن جذب شده اند. در هفته گذشته قیمت وو از دو مقاومت مهم ۰.۳۰ و ۰.۳۷ دلار عبور کرده است. با این حال، پولبک جزئی رخ داده و سطح ۰.۳۷ دلار دوباره تست شده است. اگر قیمت بالاتر از این سطح بسته شود، احتمالاً به افزایش خود تا ۰.۴۶ دلار در سه ماهه اول سال آینده ادامه خواهد داد.

نمودار هفتگی قیمت وو / تتر

نمودار هفتگی قیمت وو / تتر. برای مشاهده نمودار در اندازه بزرگ روی آن کلیک کنید.

بر خلاف آن، اگر قیمت زیر ۰.۳۷ دلار  بسته شود، اصلاح موقت روی خواهد داد. در این سناریو، وو ممکن است تا ۰.۳۰ یا حتی ۰.۲۳۹۰ دلار افت کند.

با این حال یک کانال صعودی بلندمدت در نمودار وجود دارد. بنابراین، اصلاح در روزهای آینده احتمالاً آماده سازی برای یک حرکت صعودی دیگر خواهد بود.

کوتی (COTI)

کوتی به تازگی خبر ارتقای نسخه دوم خود را در ۴ ماهه دوم سال آینده منتشر کرده است. قیمت کوتی برای عبور از مقاومت ۰.۷۳ دلار تلاش می کند. اگر قیمت کندل هفتگی خود را بالاتر از این سطح ببندد، بنیان لازم برای رشد در هفته های آینده ایجاد می شود. این می تواند به افزایش قیمت تا ۰.۸۸ دلار منجر شود.

نمودار هفتگی قیمت کوتی /تتر. برای مشاهده نمودار در اندازه بزرگ روی آن کلیک کنید.

نمودار هفتگی قیمت کوتی /تتر

با این حال، افت قیمت از مقاومت ۰.۰۷۳ دلار ممکن است خطر اصلاح تا اولین حمایت را افزایش دهد. این افت احتمالاً تا ۰.۶۰ دلار ادامه خواهد یافت و در صورت ادامه فشار فروش ممکن است به کاهش قیمت تا ۰.۵۱ دلار در سه ماهه اول سال ۲۰۲۴ منتهی گردد.

یونی سواپ (UNI)

ماه نوامبر برای بسیاری از ارزهای دیجیتال درخشان بود. از جمله این ارزها یونی بود که در بین سه ارز برتر از نظر عملکرد قرار داشت زیرا رشد ۴۳ درصدی را ثبت کرد.

طبق تحلیل میهن سیگنال، قیمت یونی سواپ به مدت ۳ هفته بین ۶.۰۶ و ۶.۷۱ دلار در حال تقویت بوده است. قیمت برای شکستن این رنج تلاش کرده اما خرس ها دوباره آن را به درون کانال بازگرداندند.

فشار خرید یونی زیاد است و این یعنی خریداران به زودی برای هل دادن قیمت به بالای مانع ۶.۷۱ دلار تلاش خواهند کرد. بسته شدن کندل هفتگی بالاتر از این آستانه می تواند فرصت را برای رشد تا ۸.۰۳ دلار در چند هفته آینده ایجاد کند.

نمودار هفتگی قیمت یونی/ تتر. برای مشاهده نمودار در اندازه بزرگ روی آن کلیک کنید.

نمودار هفتگی قیمت یونی/ تتر

اما در صورتی که کندل هفتگی زیر ۶.۰۶ دلار بسته شود، سناریوی صعودی خنثی خواهد شد و احتمالاً قیمت تا ۵.۴۴ دلار در میان مدت سقوط خواهد کرد.

پالیگان (MATIC)

قیمت پالیگان هم مانند یونی یک سایه بلند را در کندل این هفته خود ثبت کرده که نشان دهنده فشار خرید بالای متیک است. اگر این فشار ادامه پیدا کند، قیمت می تواند سطح ۰.۹۵ دلار را در سه هفته آینده بشکند. این قدرت لازم برای رشد تا ۱.۰۶۸ دلار را در میان مدت ایجاد خواهد کرد.

نمودار هفتگی پالیگان / تتر. برای مشاهده نمودار در اندازه بزرگ روی آن کلیک کنید.

نمودار هفتگی پالیگان / تتر

در صورتی که قیمت پالیگان به زیر حمایت ۰.۸۳ دلار  بسته شود، با خنثی شدن احتمالات صعودی، اصلاح سنگین تا ۰.۷۱ دلار را در هفته های بعدی شاهد خواهیم بود.

بند پروتکل (BAND)

اگر قیمت بند بتواند کندل هفتگی خود را بالاتر از ۱.۶۹ دلار ببندد، پتانسیل رشد تا ۲.۱۷ دلار در چند هفته آینده ایجاد خواهد شد. اما در صورتی که کندل هفتگی پایین تر از ۱.۶۹ دلار بسته شود، سناریوی نزولی ممکن است خطر افت تا ۱.۴۹ دلار را ایجاد کند.

نمودار هفتگی قیمت بند / تتر. برای مشاهده نمودار در اندازه بزرگ روی آن کلیک کنید.

نمودار هفتگی قیمت بند / تتر

 

ویچین (VET)

قیمت وی چین که از اکتبر رشد بیش از ۵۰ درصدی را تجربه کرده، در سه هفته گذشته مسیر مثبتی را پشت سر گذاشته است. این حرکت صعودی، مقاومت ۰.۰۲۲ و ۰.۲۵ دلار را به حمایت تبدیل کرده است. هم اکنون این ارز دیجیتال تلاش می کند مقاومت ۰.۰۲۳۹ دلار را هم بشکند و به حمایت تبدیل کند.

نمودار هفتگی قیمت ویچین / تتر. برای مشاهده نمودار در اندازه بزرگ روی آن کلیک کنید.

نمودار هفتگی قیمت ویچین / تتر

بسته شدن کندل هفتگی بالاتر از این سطح راه را برای ادامه صعود هموار خواهد کرد. این می تواند موجب افزایش قیمت تا ۰.۰۳۴۹ دلار در هفته های آینده شود. در سوی دیگر، بسته شدن قیمت زیر ۰.۰۲۹ دلار موجب سیو سود تریدرها و فشار فروش خواهد شد. در این حال ممکن است فشار فروش قیمت را تا ۰.۰۲۵ دلار در میان مدت پایین ببرد و حتی سطح ۰.۰۲۲ دلار هم دوباره لمس شود.

نظرتان را درباره‌ی مقاله «واچ لیست پیشنهادی آخر سال میلادی: ۶ ارز آماده صعود در ۲۰۲۴» با ما درمیان بگذارید.

منبع:coinedition
برای این مطلب رای ثبت نشده
اولین رای دهنده باش!
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش تحلیلی میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *