تحلیل قیمت کاردانو: ۴۸ ساعت تعیین کننده | ۲۲ فروردین

۲۲ فروردین ۱۴۰۲
تحلیل قیمت کاردانو: 48 ساعت تعیین کننده | 22 فروردین

قیمت کاردانو به عنوان هفتمین ارز دیجیتال برتر از نظر سایت کوین مارکت کپ در ۲۴ ساعت گذشته رشد ۴.۶۴ درصدی داشته است. آیا قاتل اتریوم بالاخره از خواب زمستانی خود بیدار شده است؟

نکات مهم تحلیل قیمت کاردانو

  • قیمت کاردانو در ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۴ درصد رشد کرده است.
  • ADA تلاش می کند مقاومت پیش رو در ۰.۴۰۷۰ دلار را بشکند.
  • اندیکاتورهای تکنیکال احتمال افزایش قیمت در دو روز آینده را نشان می دهند.

به گزارش میهن سیگنال، حجم معاملات ۲۴ ساعته کاردانو با افزایش قابل توجه ۷۸.۶۲ درصدی به بیش از ۳۵۱ میلیون دلار رسیده است. افزایش قیمت ADA عملکرد هفتگی این ارز دیجیتال را مثبت کرده و رشد ۳.۲۴ درصدی را نشان می دهد.

نمودار 4 ساعته قیمت کاردانو / تتر

نمودار ۴ ساعته قیمت کاردانو / تتر

در ۱۲ ساعت گذشته، قیمت کاردانو مقاومت ۰.۴ دلار را شکسته و آن را به حمایت تبدیل کرده است. این ارز دیجیتال پرطرفدار در حال تلاش برای حمله به مقاومت بعدی در حوالی ۰.۴۰۷۰ دلار بود که ناموفق ماند. پس از آن قیمت به سطح فعلی عقب نشینی کرد.

وضعیت اندیکاتورهای تکنیکال

اندیکاتورهای تکنیکال نشان می دهند خریداران دست بردار نیستند و برای شکستن مقاومت ۰.۴۰۷۰ دلار در ۲۴ ساعت آینده تلاش خواهند کرد.

به عنوان مثال، EMA-9 که به تازگی به بالای خط EMA-20 رسیده است نشان می دهد قیمت وارد یک چرخه گاوی کوتاه مدت شده است. بر این اساس قیمت احتمالا در ۲۴ تا ۴۸ ساعت آینده افزایش خواهد یافت.

همزمان، اندیکاتور RSI در تایم فریم ۴ ساعته از این نظریه صعودی پیروی می کند زیرا خط RSI با شیب زیاد در محدوده اشباع خرید جای گرفته است. علاوه بر این، خط RSI با فاصله بالاتر از خط SMA در این اندیکاتور قرار دارد.

با توجه به قرارداشتن ADA در وضعیت اشباع خرید لازم است سرمایه گذارانی که قصد بازکردن موقعیت های لانگ دارند با احتیاط وارد شوند. اگر قیمت در ۴۸ ساعت آینده نتواند بالاتر از ۰.۴۰۷۰ دلار بسته شود، احتمالا قیمت به زیر ۰.۴۰ دلار تا ۰.۳۹۳۵ دلار افت خواهد نمود.

در حال حاضر قیمت در یک کانال صعودی در حال معامله است. اگر این کانال رو به بالا شکسته شود فرصت صعود بیشتر فراهم خواهد شد.  اما ناتوانی در شکسته شدن مقاومت ۰.۴۰۷۰ می تواند به رفتار رنجی قیمت در محدوده ۰.۳۸۵۰ و ۰.۴۰۷۰ دلار در ۲۴ ساعت آینده منجر شود.

در سوی دیگر اگر امروز مقاومت مذکور شکسته شود، در ۴۸ ساعت آینده قیمت می تواند تا مقاومت بعدی در ۰.۴۲۳۰ دلار رشد کند. مقاومت بعدی نیز در ۰.۴۵۵۶ دلار انتظار رشد قیمت را می کشد. اندیکاتورهای تکنیکال در تایم فریم روزانه حاکی از احتمال بالای شکسته شدن مقاومت هستند.

نظرتان را درباره‌ی مقاله «تحلیل قیمت کاردانو: ۴۸ ساعت تعیین کننده | ۲۲ فروردین» با ما درمیان بگذارید.

منبع:coinedition
4 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش تحلیلی میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *