تحلیل آلت کوین ۱۰ خرداد ۹۹

۱۰ خرداد ۱۳۹۹
تحلیل آلت کوین 10 خرداد 99ر

۵ آلت کوین که از خط حمایت بلند مدت خود صعود کرده اند.

با کاهش نرخ دامیننس بیت کوین، جفت‌های مختلف altcoin/Bitcoin با سرعت بالا شروع به افزایش می‌کنند. در این مقاله به پنج مورد از آنها می‌پردازیم و پتانسیل آنها را برای افزایش آینده ارزیابی می‌کنیم.

نکات برجسته تحلیل آلت کوین ها

  • DUSK بالاتر از سطح حمایت ۲۶۰ ساتوشی در یک گوه نزولی کوتاه مدت تجارت می‌شود.
  • ETC از یک خط مقاومت نزولی طولانی مدت شکسته شده است.
  • LTO منطقه ۴۵۰ ساتوشی را به عنوان حمایت تایید کرده است اما از یک خط حمایت صعودی کوتاه مدت شکسته شده است.

DUSK Network

در ۲۴ ماه می، قیمت DUSK یک حرکت صعودی را آغاز کرد و از منطقه مقاومت ۲۶۰ ساتوشی با حجم قابل توجهی بیرون آمد و به قله ۳۵۲ ساتوشی رسید. بعد از آن قیمت رو به کاهش است، و اکنون منطقه مقاومت را به حمایت تبدیل کرده است.

در کوتاه مدت، قیمت زیر یک خط حمایت صعودی و در داخل گوه نزولی درحال معامله است. انتهای پیش‌بینی شده از گوه هم‌زمان با خط حمایت صعودی در نزدیکی ۲۶۵ ساتوشی خواهد بود، و این مکان به احتمال زیاد شروع یک حرکت رو به بالا و شکسته شدن از گوه، می‌توان در نظر گرفت.

خط حمایت صعودی در آلت کوین DUSK

خط حمایت صعودی در آلت کوین DUSK

Ethereum Classic

در ۲۴ ماه می، قیمت ETC از یک خط مقاومت نزولی که از ژانویه ۲۰۱۹ شروع شده بود، شکسته شد. پس از آن، قیمت این خط را به عنوان حمایت، که یک حرکت بسیار متداول پس از شکست است، تأیید کرد.

با این حال، این قیمت هنوز سطح ۷۵۰۰۰ ساتوشی را به عنوان حمایت تایید نکرده است. تا زمانی که این اتفاق نیفتد، ما نمی‌توانیم حرکت قیمت صعودی را در نظر بگیریم.

اگر قیمت در بازپس گیری این سطح موفقیت آمیز باشد، انتظار می‌رود که به سمت بالا به سمت سطح ۸۵۰۰۰ ساتوشی و احتمالاً ۱۰۰۰۰۰ ساتوشی حرکت کند.

خط مقاومت نزولی در اتریوم کلاسیک

خط مقاومت نزولی در اتریوم کلاسیک

LTO Network

در ۲۵ ماه می، LTO  در بالای منطقه ۴۵۰ ساتوشی، که به مقاومت تبدیل شده بود، شکسته شد. این قیمت از فوریه ۲۰۲۰ تاکنون بالاتر از این سطح معامله شده است اما ظاهراً در ابتدای ماه می به پایین شکسته شده است. بازخورد اخیر از این سطح نشان می‌دهد که شکست معتبر نبوده و قیمت همچنان به سمت بالا حرکت خواهد کرد.

با این حال، در کوتاه مدت، می‌بینیم که قیمت در حال حاضر از یک خط حمایت صعودی شکسته شده است و آن را به عنوان مقاومت معتبر کرده و یک سایه بلند ایجاد کرده است. علاوه بر این، هیچ واگرایی صعودی در RSI وجود ندارد تا از تغییر روند خبر دهد.

بنابراین، در حالی که نمودار بلند مدت نشان می‌دهد که احتمالاً LTO در حال افزایش است، اما هنوز در کوتاه مدت هیچ نشانه ای از وارونگی نشان نداده است.

خط حمایت صعودی در آلت کوین LTO

خط حمایت صعودی در آلت کوین LTO

Origin Protocol

در تاریخ ۱۹ ماه می، قیمت OGN از یک خط مقاومت نزولی که از ۱۰ مارس آغاز شده بود، شکسته شد. از آن زمان، این روند به تدریج در حال کاهش است. قیمت هنوز بالاتر از منطقه حمایت ۱۹۰۰ ساتوشی که اخیراً پس گرفته شده است، قرار دارد و تا زمانی که این کار را انجام دهد، می‌تواند به سمت ۳۰۰۰ ساتوشی حرکت کند.

در کوتاه مدت، قیمت در خط حمایت یک مثلث متقارن کاهش یافته است، که انتظار می‌رود از آن خارج شود و به سمت هدف مشخص شده حرکت کند.

خط مقاومت نزولی در OGN

خط مقاومت نزولی در OGN

WazirX

WRX  بالاتر از منطقه حمایت ۱۴۰۰ ساتوشی تجارت می‌شود، کاری که از ابتدای ماه مارس انجام داده است. علاوه بر این، قیمت یک خط حمایت صعودی را دنبال می‌کند. تا زمانی که قیمت بالای این سطح معامله شود، انتظار می‌رود به سمت نزدیک‌ترین منطقه مقاومت در ۱۸۵۰ ساتوشی حرکت کند.

آلت کوین WRX

آلت کوین WRX

راستی! برای سهولت دسترسی شما به آخرین سیگنال ها کانال تلگرام VIP میهن سیگنال برای شما عزیزان ساخته شده.

همچنین برای مشاهده جدیدترین تحلیل های بیت کوین روی تحلیل بیت کوین کلیک نمایید.

نظرتان را درباره‌ی مقاله «تحلیل آلت کوین ۱۰ خرداد ۹۹» با ما درمیان بگذارید.

3 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
مهدی عباس زاده
12 سال از فعالیتم در حوزه طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ میگذره و اخیرا به دنیای شگفت انگیز ارزهای دیجیتال علاقه مند شدم.

یک نظر

  • دروغ میگه

  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *