۵ آلت کوین آماده صعود قبل از تایید ETF بیت کوین

۲۰ دی ۱۴۰۲
5 آلت کوین آماده صعود قبل از تایید ETF بیت کوین

بازار ارزهای دیجیتال در وضعیت خوبی قرار گرفته و با خوش بینی و پیشرفت های مختلف احاطه شده است. قیمت بیت کوین با عبور از سطح ۴۷۰۰۰ به بالاترین سطح خود پس از آوریل ۲۰۲۲ رسیده و در انتظار تایید احتمالی صندوق های ETF بیت کوین توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا نشسته است.

بقیه بازار هم از  این روند مثبت استقبال کرده و بسیاری از آلت کوین ها در حال رشد هستند. اتریوم، ریپل، لایت کوین، سولانا و دوج کوین از جمله رمزارزهای بزرگی هستند که رشد قیمت را تجربه کرده اند. برخی آلت کوین های دیگر مانند آپتوس، پالیگان، بلر، کاردانو و لورفای هم آماده رشد هستند.

آپتوس (APT)

آپتوس در آستانه آزادسازی ۲۴.۸۴ میلیون توکن APT به ارزش بیش از ۲۶۰ میلیون دلار قرار دارد. قیمت آپتوس اکنون بین ۷.۲۱ و ۱۱.۲۷ دلار در نوسان است. میانگین متحرک ۱۰ روزه در ۹.۳۵ دلار و میانگین متحرک ۱۰۰ روزه در ۷.۳۴ دلار حضور دارد. سطوح حمایتی در ۱۰.۹۷ و ۵.۰۳ واقع شده اند در حالی که مقاومت ها در ۱۳.۱۵ و ۱۷.۲۱ دلار قرار دارند.

پالیگان (MATIC)

فعالیت های شبکه پالیگان افزایش قابل توجهی داشته و تعداد آدرس های فعال آن به بالاترین حد پس از اکتبر ۲۰۲۳ رسیده است. این افزایش، رشد تقاضا و پذیرش متیک را نشان می دهد. البته اخیراً تعداد تراکنش های روزانه در این شبکه کاهش یافته است.

قیمت متیک در رنج ۰.۷۸۴ تا ۱.۱۲۴ دلار در نوسان است. میانگین متحرک ۱۰ روزه در ۰.۸۸ دلار و میانگین متحرک ۱۰۰ روزه در ۰.۷۵۴ دلار قرار دارد. حمایت ها در ۰.۲۵۶ و ۰.۵۹۷ دلار و مقاومت ها در ۱.۲۷۸ و ۱.۶۱۹ دلار واقع شده اند.

بلر (BLUR)

بلر به تازگی بیش از ۴۹ میلیون توکن به ارزش حدوداً ۲۳.۲ میلیون دلار را آزاد کرده است. این آزادسازی عظیم بخشی از یک فرایند طولانی است. با این حال هنوز عرضه در گردش بلر بخش اندکی از کل عرضه کل آن است.

قیمت بلر بین ۰.۳۷ و ۰.۵۶ دلار حرکت می کند. میانگین متحرک ۱۰ روزه در ۰.۴۸ دلار و میانگین متحرک ۱۰۰ روزه در ۰.۳۷ دلار واقع شده است. سطوح حمایتی در ۰.۰۹۹ و ۰.۲۹۱ دلار و مقاومت ها در ۰.۶۷ و ۰.۸۶ دلار قرار گرفته اند.

کاردانو (ADA)

کاردانو به علت فعالیت های توسعه دهنده اش به یکی از شبکه های پیشرو تبدیل شده است. اما هنوز این توسعه شبکه نتوانسته روی عملکرد آن در بخش دیفای تاثیر قابل توجهی بگذارد. حجم معاملات و فعالیت در این اکوسیستم شاهد افت بوده است.

قیمت کاردانو در محدوده ۰.۴۱۸ تا ۰.۷۲۴ دلار معامله می شود. طبق تحلیل میهن سیگنال، میانگین متحرک ۱۰ روزه در ۰.۵۵ دلار و میانگین متحرک ۱۰۰ روزه در ۰.۴۱۲ دلار قرار دارند. در سطح ۰.۲۴ حمایت و در ۰.۸۵ و ۱.۱۶ دلار مقاومت قرار گرفته است.

لورفای (LEVER)

لورفای که قبلاً به نام رمپ دیفای شناخته می شد به تازگی در بازار دیفای سروصدا به پا کرده است. تغییر برند و تغییرات استراتژیک تحول زیادی را در دنیای دیفای ایجاد کرده است.

قیمت لورفای بین ۰.۰۰۱ و ۰.۰۰۲ دلار حرکت می کند. میانگین متحرک ۱۰ روزه در ۰.۰۰۱۵۳ دلار و میانگین متحرک ۱۰۰ روزه در ۰.۰۰۱۴۵ دلار قرار گرفته است. یک حمایت مهم در ۰.۰۰۰۳۴ دلار و مقاومت های مهم در ۰.۰۰۳۴ و ۰.۰۰۴۹ دلار واقع شده اند.

نظرتان را درباره‌ی مقاله «۵ آلت کوین آماده صعود قبل از تایید ETF بیت کوین» با ما درمیان بگذارید.

منبع:cryptodaily
برای این مطلب رای ثبت نشده
اولین رای دهنده باش!
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش تحلیلی میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *