تحلیل آلت کوین دیجیبایت ۲۶ تیر ۹۹

۲۶ تیر ۱۳۹۹
تحلیل آلت کوین دیجیبایت 26 تیر 99

صعود قیمت دیجیبایت DGB می‌تواند بیشتر افزایش یابد.

در این تحلیل آلت کوین می‌بینیم، قیمت دیجیبایت از یک خط مقاومت نزولی بلند مدت شکسته شده است، نشان می‌دهد که ممکن است روند صعودی را آغاز کرده باشد.

با این حال، قیمت معاملات در منطقه مقاومت اساسی است، که می‌تواند باعث کاهش کوتاه مدت شود.

نکات برجسته تحلیل دیجیبایت

  • قیمت از یک خط مقاومت نزولی بلند مدت شکسته شده است.
  • DGB زیر سطح مقاومت ۲۵۰ ساتوشی قرار دارد.
  • قیمت معاملات درون یک مثلث متقارن است.

شکست بلند مدت

در آغاز ماه آوریل، قیمت DGB از یک خط مقاومت نزولی که از سال ۲۰۱۸ وجود دارد، شکسته شد. قیمت با سرعت بیشتری ادامه یافت و در ۶ ماه می به ۲۹۴ ساتوشی رسید.

با این حال، قیمت‌های بالاتر نمی‌تواند پایدار باشد، و DGB زیر ۲۵۰ ساتوشی، کاهش یافته است. این حرکت منطقه ۲۵۰ ساتوشی را به عنوان مقاومت تأیید کرد. همین سطح به عنوان حمایت درسال ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹ عمل کرده و اعتبار آن را افزایش داده است.

احتمال شکست بالاتر از این منطقه باعث افزایش سریع آن خواهد شد. با این حال، کاهش حجم و واگرایی در RSI نشان می‌دهد که قیمت به احتمال زیاد برگشت می‌کند و یک حرکت نزولی را آغاز می‌کند.

شکست از خط مقاومت نزولی

شکست از خط مقاومت نزولی

مثلث متقارن

نمودار روزانه نشان می‌دهد که قیمت از ۶ می در داخل مثلث متقارن معامله می‌شود. در حال حاضر، قیمت مستقیماً زیر خط مقاومت این الگو قرار دارد و با ایجاد چندین سایه بلند، فشار فروش را نشان می‌دهد.

با این حال، میانگین‌های متحرک ۵۰ و ۲۰۰ روزه تقاطع صعودی را رقم زده‌اند و قیمت را حمایت می‌کنند. این نشانگر آن است که قیمت در یک روند صعودی قرار دارد. علاوه بر این، هیچ واگرایی بلندی در RSI وجود ندارد که بالاتر از ۵۰ باشد، بنابراین شاخص‌های فنی روزانه یک چشم انداز صعودی را ارائه می‌دهند.

حتی اگر مثلث متقارن یک الگوی خنثی در نظر گرفته شود، پس از یک حرکت صعودی در حال چرخش است، بنابراین انتظار می‌رود یک شکست به بالا ایجاد شود.

مثلث متقارن

مثلث متقارن

شمارش امواج الیوت

در اندازه‌گیری امواج از ۱۷ مارس، به نظر می‌رسد که پنج موج الیوت تشکیل شده است. بعد از اتمام موج سوم گسترش یافته، و موج چهارم در داخل الگوی A B C D E جریان می‌یابد.

موج ۴ معمولاً درون مثلث‌ها پیچیده می‌شود، بنابراین این تعداد موج کاملاً متناسب است. شکستی که تمام ارتفاع این الگو را طی می‌کند می‌تواند قیمت را به ۳۶۵ ساتوشی برساند و موج پنجم را به پایان برساند.

امواج الیوت

امواج الیوت

نتیجه گیری

قیمت دیجیبایت در داخل مثلث متقارن معامله می‌شود، و احتمالاً شکست به بالا وجود دارد. با این حال، واگرایی نزولی در نمودار بلند مدت باعث شک و تردید در احتمال وقوع این شکست می‌شود.

راستی! برای سهولت دسترسی شما به آخرین سیگنال ها کانال تلگرام VIP میهن سیگنال برای شما عزیزان ساخته شده.

همچنین برای مشاهده جدیدترین تحلیل های بیت کوین روی تحلیل بیت کوین کلیک نمایید.

نظرتان را درباره‌ی مقاله «تحلیل آلت کوین دیجیبایت ۲۶ تیر ۹۹» با ما درمیان بگذارید.

6 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
مهدی عباس زاده
12 سال از فعالیتم در حوزه طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ میگذره و اخیرا به دنیای شگفت انگیز ارزهای دیجیتال علاقه مند شدم.

‫2 نظر

  • کد معرف NJGSBA

  • از چه صرافی میشه خرید کرد

  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *