فصل آلت کوین ها در راه است

فصل آلت کوین ها در راه است

فصل آلت کوین‌ها

فصل آلت کوین ها احتمالا در سه ماه اول سال ۲۰۲۱ شروع می‌شود. در این مقاله کوین‌های مناسب برای خرید را معرفی می‌کنیم.

نکات برجسته تحلیل آلت کوین ها

  • فصل آلت کوین ها در آستانه شروع در سه ماهه اول سال ۲۰۲۱ است.
  • اتریوم، لایت کوین و Zilliqa کاندیداهای بالقوه رشد هستند.

بیت کوین در سال ۲۰۲۰ از بازار بهتر عمل کرد. ارز دیجیتال پیشگام از ابتدای سال بیش از ۳۰۰ درصد سود کسب کرد و در ۲۷ دسامبر در ۲۸۲۵۰ دلار به بالاترین قیمت خود رسید. در حال حاضر، این یک فصل کاملا بیت کوین است. با این حال، وضعیت ممکن است در سال ۲۰۲۱ تغییر کند زیرا تاجران و سرمایه‌گذاران شروع به جستجوی فرصت‌های جدید و دارایی‌های کم ارزش با پتانسیل رشد قوی می‌کنند.

به عبارت دیگر، سال ۲۰۲۱ ممکن است به یک سال آلت کوین تبدیل شود. پدیده‌هایی که اغلب به عنوان altseason  یا فصل آلت کوین شناخته می‌شوند، بخشی از چرخه بازار ارزهای رمزپایه است. بسیاری از آلت کوین ها هم در برابر USD و هم BTC صعود را شروع می‌کنند. فصل قبل آلت کوین در اواخر دسامبر ۲۰۱۷ ژانویه ۲۰۱۸ ثبت شد، زمانی که بیت کوین اصلاح را از سطح رکورد آغاز کرد، در حالی که آلت کوین‌ها در یک روند صعودی قوی حرکت می‌کردند.

از آن زمان، آلت کوین ها چندین بار تلاش کردند تا یک روند صعودی پایدار را آغاز کنند، اما طبق شاخص Altseason ایجاد شده توسط  blockchaincenter.net، موفق نشدند.

شاخص فصل آلت کوین ها

شاخص فصل آلت کوین ها

در زیر سه آلت کوین برتر آورده شده است که امیدوار کننده به نظر می‌رسند و ممکن است در سه ماهه اول سال ۲۰۲۱ این راهپیمایی را رهبری کنند.

اتریوم اولین کاندیدا در فصل‌های مختلف است

اتریوم بارزترین کاندیدای یک رهبر رشد در سال ۲۰۲۱ است. دومین دارایی بزرگ دیجیتال با کسب بیش از ۴۵۰٪ درصد از بهترین ۱۰ دارایی دیجیتال است.

با وجود افزایش چشمگیر قیمت ETH  هنوز دو برابر ارزان‌تر از بالاترین قیمت خود است که در ژانویه ۲۰۱۸ با ۱۵۰۰ دلار رسیده است. فاندامنتال قوی و افزایش علاقه از سوی سرمایه‌گذاران نهادی احتمالاً باعث افزایش پتانسیل صعودی ETH و افزایش قیمت در سال ۲۰۲۱ خواهد شد.

انتقال آرام به آلت کوین Ethereum 2.0 و انباشت موارد استفاده واقعی از بلاکچین اتریوم باعث جذب جریان سرمایه به این دارایی خواهد شد. همانطور که قبلاً میهن سیگنال گزارش داده بود، ETH  چیزی فراتر از یک واحد پرداخت یا ذخیره ارزش است. این یک اکوسیستم با امکانات نوآوری بی‌پایان است.

در سال ۲۰۲۱ سرمایه‌گذاران نهادی کشف ETH را به عنوان یک فرصت سرمایه‌گذاری بلند مدت فراتر از چرخه سفته بازی آغاز می‌کنند. این روند در حال حاضر آغاز شده است، زیرا Grayscale از افزایش علاقه به Ethereum Trust خود از اولین سرمایه‌گذاران ارز رمزنگاری خبر می‌دهد.

از نظر تکنیکال، ETH  آماده است تا مقاومت ۸۰۰ دلار را دوباره لمس کند. این مانع توسط سطح ۰.۵ فیبوناچی اصلاحی برای حرکت نزولی از بالاترین سطح ژانویه ۲۰۱۸ به کمترین میزان در دسامبر ۲۰۱۸ ایجاد شده است. همچنین، این مصادف با منطقه‌ای است که تلاش برای بازیابی ETH  را در آوریل ۲۰۱۸ محدود کرده و فروش گسترده‌ای را نسبت به کمترین زمان ۷۹ دلار آغاز کرده است.

شاخص‌های تکنیکال در نمودار هفتگی اتریوم

شاخص‌های تکنیکال در نمودار هفتگی اتریوم

هنگامی که این مانع از مسیر خارج شود، حرکت صعودی با توقف بعدی با قیمت ۹۵۰ دلار (سطح ۰.۶۱۸ فیبوناچی اصلاحی) و قیمت ۱۰۰۰ دلار روانشناختی، جذب می‌شود.

در همین حال، داده‌های IOMAP تأیید می‌کند که تا ۸۰۰ دلار در واقع هیچ مقاومت قابل توجهی وجود ندارد. از طرف دیگر، اولین حمایت جزئی نزدیک به ۷۰۰ دلار است. IOMAP نشان می‌دهد که بیش از ۴۰۰،۰۰۰ آدرس ۹۰۰،۰۰۰ دلار ETH در حدود آن سطح خریداری کرده‌اند. اگر شکسته شود، ممکن است اصلاح نزولی به ۶۴۰ دلار افزایش یابد زیرا ۴۷۰،۰۰۰ آدرس قبلاً بیش از ۷ میلیون کوین از ۶۲۰ دلار تا ۶۴۰ دلار خریداری کرده بودند.

IOMAP

IOMAP

لایت کوین با هدف ۱۴۰۰ دلار

لایت کوین (LTC) یکی دیگر از نامزدهای قدرتمند برای یک صعود گسترده در سال ۲۰۲۱ است. در حال حاضر، LTC  در حال تغییر قیمت در ۱۲۶ دلار است. این آلت کوین از ابتدای سال تاکنون بیش از ۲۰۰ درصد سود کسب کرده و به رتبه پنجم در رتبه بندی بازار ارزهای رمزنگاری شده جهانی بازگشته است. با ۸ میلیارد دلار سرمایه فعلی بازار، ریپل را از جایگاه چهارم کنار می‌کشد.

از نظر تکنیکال، قیمت لایت کوین از یک الگوی مثلث متقارن در نمودار هفتگی شکسته شد. این سازه با دو خط روند همگرا با شیب تقریباً یکسان مشخص می‌شود. این اغلب در طی یک مرحله تثبیت اتفاق می‌افتد، در حالی که جهت دستیابی به موفقیت حرکت بعدی دارایی را تعیین می‌کند.

شاخص‌های تکنیکال در نمودار هفتگی آلت کوین لایت کوین

شاخص‌های تکنیکال در نمودار هفتگی آلت کوین لایت کوین

یک هدف صعودی برابر است با فاصله بین بالا و پایین اولیه، به این معنی که LTC برای یک افزایش چشمگیر ۱۸۰۰ درصدی با هدف ۱۴۰۰ دلار آماده است. پیش بینی صعودی در شکست‌های قیمتی زیر ۷۴ دلار، باطل می‌شود.

آلت کوین Zilliqa  آماده انفجار است

Zilliqa  سی و سومین دارایی دیجیتال با سرمایه فعلی بازار ۸۹۰ میلیون دلار است. در هفت روز گذشته این آلت کوین تقریبا ۷۰٪ جهش کرد و از ابتدای سال تاکنون بیش از ۱۹۰۰٪ افزایش یافت. ZIL  سطح روانشناختی ۰.۱ دلار را در ۲۷ دسامبر قبل از شروع اصلاح لمس کرد.

تحلیل آلت کوین ZIL نشان می‌دهد در حالی که این دارایی بیش از حد خریداری شده و در مقابل اصلاح روند نزولی آسیب پذیر به نظر می‌رسد، چشم اندازهای بلند مدت همچنان صعودی است. طبق گفته یک استراتژیست و تریدر مشهور ارز دیجیتال، Michaël van de Poppe، ZIl  قبل از شلیک به ماه و رسیدن به یک قله جدید بالاتر از ۰.۲۳ دلار، یک اصلاح را تجربه خواهد کرد.

حرکت صعودی تا زمانی که قیمت بالاتر از ۰.۰۳ دلار باشد دست نخورده باقی می‌ماند. این منطقه در تابستان به عنوان مقاومت عمل می‌کرد و در ابتدای دسامبر به عنوان حمایت تأیید شد.

شاخص‌های تکنیکال در نمودار روزانه آلت کوین زیلیکا

شاخص‌های تکنیکال در نمودار روزانه آلت کوین زیلیکا

اگر این حمایت حیاتی شکسته شود، سناریوی صعودی باطل می‌شود، در حالی که آلت کوین ZIL فروش تا ۰.۰۱ دلار را افزایش می‌دهد.

راستی! برای سهولت دسترسی شما به آخرین سیگنال ها کانال تلگرام VIP میهن سیگنال برای شما عزیزان ساخته شده.

همچنین برای مشاهده جدیدترین تحلیل های بیت کوین روی تحلیل بیت کوین کلیک نمایید.

اشتراک گذاری:
پریسا
تکنیکالیست و تحلیلگر بازار ارزهای دیجیتال.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − هفت =