تحلیل قیمت آربیتروم: ضعیف و ناامید | ۶ شهریور

۰۶ شهریور ۱۴۰۲
تحلیل قیمت آربیتروم: کاهش تقاضا با وجود رشد قیمت | 28 تیر

در صورتی که خریداران نتوانند در سطح ۲۳.۶ درصد فیبوناچی پیروز شوند کنند قیمت آربیتروم فرصت دوباره ای برای شورت گرفتن ارائه خواهد داد.

آربیتروم هم مانند سایر آلت کوین ها در نیمه دوم ماه آگوست دچار افت شد. با این ریزش، سطح روانی ۱ دلار شکسته شد. در تایم فریم های کوتاه و بلندمدت ساختار بازار نزولی شده و در حال حاضر احتمال سود گرفتن از پوزیشن های شورت افزایش یافته است.

نمودار ۴ ساعته قیمت آربیتروم  / تتر

ابزار ریتریسمنت فیبوناچی (زرد) بین سقف و کف قیمت در ماه آگوست رسم شده است. سطح ۲۳.۶ درصد فیبوناچی در ۰.۹۸۲ یک حمایت کلیدی بود که اکنون تبدیل به مقاومت شده است. هم اکنون قیمت در حال نزدیک شدن به این مقاومت است.

اما با حرکات ضعیف قیمت بیت کوین، پس زده شدن قیمت در سطح ۲۳.۶ درصد می تواند فرصت شورت گرفتن با سود مناسب را ارائه دهد. در این صورت بهتر است حد سود روی ۰.۹۲۱ دلار و نقطه ورود ۰.۹۸۲ دلار در نظر گرفته شود.

در تحلیل میهن سیگنال، بسته شدن یک کندل بالاتر از یک دلار می تواند این فرضیه نزولی را خنثی کند. چنین صعودی می تواند قیمت ARB را به اهداف ۱.۰۲ و ۱.۰۶ دلار نزدیک کند.

همزمان، اندیکاتور RSI در نیمه دوم ماه آگوست پایین تر از سطح ۵۰ باقی مانده که نشان دهنده فروکش کردن فشار خرید است. هم اکنون RSI در حال نزدیک شدن به سطح ۵۰ است و در صورت بازگشت، سیگنال تغییر روند خواهد بود.

اندیکاتور گردش پول چایکین (CMF) هم پایین تر از آستانه است که نشان می دهد خروج سرمایه بیشتر است. این موضوع هم فرصت مناسب برای شورت گرفتن را تصدیق می کند.

نظرتان را درباره‌ی مقاله «تحلیل قیمت آربیتروم: ضعیف و ناامید | ۶ شهریور» با ما درمیان بگذارید.

منبع:ambcrypto
برای این مطلب رای ثبت نشده
اولین رای دهنده باش!
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش تحلیلی میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال
شیبا اینو رایگان

بعد از تکمیل احراز هویت در جشنواره آبان تتر، شیبا اینوی رایگان هدیه بگیر!

دریافت هدیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *