بیت کوین دهمین دارایی بزرگ جهان شد و برکشایر هاتاوی و جی پی مورگان را پشت سر گذاشت!

۲۳ بهمن ۱۴۰۲
بیت کوین دهمین دارایی بزرگ جهان شد و برکشایر هاتاوی و جی پی مورگان را پشت سر گذاشت!

بیت کوین به دهمین دارایی بزرگ جهان تبدیل شده است و ارزش بازار آن به یک تریلیون دلار نزدیک شده است. افزایش اخیر قیمت آن به ۴۸۲۰۰ دلار توجه سرمایه گذاران را به خود جلب کرده و حتی شرکت های بزرگی مانند برکشایر هاتاوی و تسلا را تحت الشعاع قرار داده است. رشد BTC کاملاً در تضاد با اتریوم است که دومین ارز دیجیتال بزرگ است اما اتر در رتبه متوسطی در جایگاه سی و ششم قرار دارد.

صعود بازار بیت کوین، آن را در لیگ دارایی های سنگین وزن سنتی مانند طلا، نقره، مایکروسافت، اپل و آمازون قرار می دهد و نفوذ آن را در چشم انداز اقتصادی گسترده تر تقویت می کند. این افزایش ارزش همزمان با رکوردهای بالاتر برای سهام است و به پیش بینی های خوش بینانه قیمت از سوی کارشناسان صنعت کریپتو دامن می زند.

به نقل از بیتکوینیست پیش بینی ها افزایش احتمالی ۱۶۰ درصدی بیت کوین را تخمین می زنند و برخی از تحلیلگران به قیمت ۱۱۲۰۰۰ دلار اشاره می کنند. علاوه بر این، بر اساس الگوهای تاریخی و رویداد هاوینگ آینده، قیمت کف جدید احتمالی بیت کوین ۴۰۰۰۰ دلار تعیین شده است. همانطور که BTC به مرز یک تریلیون دلار نزدیک می شود، ماهیت پویای بازارهای مالی و نقش رو به رشد ارزهای دیجیتال برجسته تر می شود.

منبع:بیتکوینیست
برای این مطلب رای ثبت نشده
اولین رای دهنده باش!
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *