ماجرای اخراج بنیان‌گذار بیت مین چه بود؟

۱۲ آبان ۱۳۹۸
ماجرای اخراج بنیان‌گذار بیت مین چه بود؟

لو رفتن یک رونوشت از نشست کارکنان بیت مین نشان می‌دهد که این جنگ قدرت بی‌رحمانه داخلی چگونه منجر به اخراج ناگهانی میکری کیتوان ژان، یکی از موسسان این شرکت شده است.

به گزارش کوین دسک، این خبرگزاری دریافت و صحت رونوشت این نشست یک‌ساعته روز سه‌شنبه را تائید می‌کند. جیهان وو که این کمپانی را به همراه ژان در سال ۲۰۱۳ پایه‌گذاری کرد، در این رونوشت به تمام کارکنانش توضیح می‌دهد که چرا او اخراج همکار قدیمی‌اش و مدیرعامل سابق شرکت را لازم دانسته است.

جیهان وو روز سه‌شنبه، بعد از کناره‌گیری از فعالیت‌های مدیریتی روزانه خود در سال ۲۰۱۸، مجدداً کار خود را به‌عنوان رئیس هیئت‌مدیره و مدیر اجرایی شرکت تابعه بیت مین در پکن آغاز کرد. سایه سنگین حضور او بلافاصله بعد از ورود، برای همه قابل حس بود.

وو در همان اول صبح به همه اطلاع داد که ژان از امروز از تمام سمت‌های خود عزل شده است و این دستور از همین‌الان لازم‌الاجرا‌ست. البته او در نشست عمومی بعدی شرکت به توضیح علل این کشمکش در اواخر سال قبل پرداخت.

وو به کارکنانش گفت:

کسی که یک اختلاف ساده در تصمیم‌گیری‌های کمپانی را به یک جنگ قدرت تمام‌عیار تبدیل کرد، خود ژان بود.

3 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
مهدی عباس زاده
12 سال از فعالیتم در حوزه طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ میگذره و اخیرا به دنیای شگفت انگیز ارزهای دیجیتال علاقه مند شدم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *