ورود
مدير عامل اپل دارايى هاى ارزى اش را فاش كرد

تیم کوک (مدیر عامل شرکت اپل)، از دارایى هاى ارزى خود گفت، او اظهار کرد در حال حاظر دارایى هاى ارزى او اتریوم و بیت کوین مى باشد.

به گزارش میهن سیگنال به نقل از CNBC، تیم کوک (مدیرعامل شرکت اپل)، در کنفرانس اخیر خود در شبکه DealBook، اظهار کرد در حال حاظر نگهدارنده ارزهاى بزرگ اتریوم و بیت کوین مى باشد.

مدیر عامل دومین شرکت بزرگ همگانى جهان، شرکت اپل در ادامه کنفرانس خود گفت، این منطقى است که به منظور ایجاد تنوع مقدارى ارز دیجیتال نگهدارى کنى.

به نظر من نگهدارى مقدارى ارز دیجیتال به عنوان دارایى هاى جانبى، منطقى به نظر مى رسد.

این فعال برجسته بیزینس، اعتراف کرد مدت زیادى مى شود که مقدارى بیت کوین خریدارى کرده است. او همچنین ادامه داد که با سرمایه گذارى شرکت اپل بر ارزهاى دیحیتال و ورودش به این صنعت همانند شرکت هاى تسلا و مایکرواستراتژى، مخالف است.

به گفته تیم کوک علت این مخالفت این است که سهامداران اپل با هدف ورود به حوزه ارز دیجیتال، اقدام به سرمایه گذارى در این شرکت نمى کنند.

به نظر من ورود شرکت اپل به صنعت ارزهاى دیجیتال، کار درستى نیست، فکر نمى کنم مردم با قصد ورود به حوزه ارز دیجیتال بخواهند در این شرکت سرمایه گذارى کنند.

به گفته مدیرعامل اپل، این شرکت عجله اى براى ورود به بازار ارز دیجیتال ندارد.

گفتنى است، پیش تر تیم کوک در اکتبر سال ٢٠١٩ اظهار کرده بود که شرکت هاى خصوصى باید به فکر ایجاد ارزهاى اختصاصى خود باشند.

ماه گذشته هم بنیانگذار شرکت اپل، استیو وزنیاک که یکى از طرفداران پروپاقرص بیت کوین شناخته مى شود، اظهار کرده بود صنعت ارزهاى دیجیتال اگر بیش از حد رشد کند با خطر نابودى مواجه مى شود.

گفتنى است قیمت ارزهاى بیت کوین و اتریوم بعد تعریف و تمجیدهاى تیم کوک، مقدار کمى رشد کردند.

منبع:u.today.com
تیم تولید محتوا میهن سیگنال
میکوشیم با تولید بهترین محتوای آموزشی در زمینه ارزهای دیجیتال، سطح محتوای وب فارسی را ارتقا دهیم و این راه ادامه دارد...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *