تاریخ راه اندازی شیباریوم مشخص شد

۰۱ بهمن ۱۴۰۱
تاریخ راه اندازی شیباریوم مشخص شد

شیباریوم، موردانتظارترین عرضه شیبا اینو، احتمالاً در روز ولنتاین ۱۴ فوریه راه اندازی خواهد شد. قیمت SHIB 3٪ و BONE 8٪ بالاتر رفت.

جامعه Shiba Inu مشتاقانه منتظر راه اندازی بلاک چین Shibarium Layer-2 است. ShibArmy براساس یافته های توییتر Shytoshi Kusama، معتقد است که راه اندازی Shibarium در ۱۴ فوریه، روز ولنتاین اتفاق می ‌افتد.

عرضه شیباریوم در روز ولنتاین

Shytoshi Kusama، توسعه‌دهنده اصلی Shiba Inu، بیوگرافی توییتر خود را تغییر داد. او نکاتی را در مورد راه ‌اندازی بلاک چین Shibarium Layer-2 به بیوگرافی خود اضافه کرد. در بیو جدید آمده است:

 قبل از قرار دادن #شیباریوم در جعبه ای قلبی شکل با کمان، به سرعت نواختن فلوت را یاد بگیرید.

نهنگ شیبا اینو نیز در توییتی در ۲۰ ژانویه گفت انتظار می رود شیباریوم در ۱۴ فوریه راه اندازی شود. جامعه شیبا اینو معتقد است که بیوگرافی جدید واقعاً به عرضه شیباریوم بتا در روز ولنتاین اشاره دارد.

با انتشار این اخبار توکن‌ های Shiba Inu و BONE نهنگ های بیشتری را جذب کردند. به این ترتیب میزان توکن سوزی SHIB افزایش یافت و احساسات اجتماعی به بالاترین حد خود رسید. Shiba Inu براساس تحلیل CertiK رتبه دوم ارز دیجیتال با امنیت بالا را دارد.

رالی قیمت SHIB و BONE

همزمان با اخبار شیباریوم، قیمت شیبا اینو نزدیک به ۳ درصد در ۲۴ ساعت گذشته و ۲۰ درصد در یک هفته افزایش یافت. این میم کوین دوست داشتنی در حال حاضر با قیمت ۰.۰۰۰۰۱۱۳۸ دلار معامله می شود. پایین ترین و بالاترین قیمت آن در ۲۴ ساعته به ترتیب ۰.۰۰۰۰۱۱۰۲ دلار و ۰.۰۰۰۰۱۱۶۴ دلار است. همچنین طبق اخبار میهن سیگنال حجم معاملات در ۲۴ ساعت گذشته ۵۰ درصد کاهش یافت.

در همین حال، Bone ShibaSwap (BONE) با ۱.۴۳ دلار معامله می شود. این قیمت نشان دهنده افزایش ۸ درصدی آن در ۲۴ ساعت گذشته در میان علاقه نهنگ ها و سرمایه گذاران است.

منبع:کوین گیپ
4 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

یک نظر

  • خداوند اقوام شما بیامرزه

  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *