نسخه بتا شیباریوم شیبا اینو راه اندازی می شود

۱۷ دی ۱۴۰۱
نسخه بتا شیباریوم شیبا اینو راه اندازی می شود

توییتر شیباریوم اخبار سوزاندن شیبا اینو را در هر تراکنش بلاک چین به ‌روزرسانی می ‌کند.

شیباریوم روز شنبه خبر راه ‌اندازی نسخه بتا را منتشر کرد. انتظار می ‌رود این کار در اوایل سال ۲۰۲۳ انجام شود. در آخرین به‌روزرسانی، اکوسیستم Shiba Inu رسماً اعلام کرد که هر تراکنش SHIB را می‌ سوزاند.

نسخه بتا شیباریوم شیبا اینو به زودی ارائه می شود

جامعه شیبا اینو نسبت به آخرین به‌ روزرسانی واکنش مثبت نشان داد. سوزاندن توکن‌های SHIB یکی دیگر از تمرکزهای اصلی جامعه است.

همچنین اعلام شد که راه اندازی Shibarium تقریبا نزدیک است. از کاربران خواسته شده که اطلاعیه ‌های پورتال‌ های رسمی را دنبال کنند تا اطلاعات بیشتری در مورد راه‌اندازی بتا کسب کنند.

بیش از ۴۰ درصد توکن های شیبا اینو از عرضه اولیه ۱ کوادریلیون توسطه جامعه سوخت. هدف جامعه افزایش نرخ سوخت برای کاهش عرضه در گردش و بالا بردن قیمت ارز دیجیتال SHIB است. با راه اندازی شیباریوم، جامعه می تواند میزان سوختگی را افزایش دهد.

در ۲۴ ساعت گذشته، در مجموع ۵،۰۰۰،۲۲۴ توکن SHIB برای کاهش عرضه توکن های شیبا، مطابق با Shiba Inu burn tracker Shibburn سوخت. تنها ۴ تراکنش به این سوختن ها کمک کرد. چراکه افرادی که در توکن های شیبا اینو سرمایه گذاری کردند، شیبا بیشتری را در میان گمانه زنی های راه اندازی Shibarium جمع آوری کردند.

پیش از این، شبکه Shibarium تایید کرد که BONE تنها توکن منتخب برای هزینه گاز خواهد بود. بنابراین، هیچ توکن دیگری برای کار در اکوسیستم مورد نیاز نخواهد بود. این باعث شد که قیمت BONE در یک روز بیش از ۲۰ درصد افزایش یابد و به ۱.۱۵ دلار برسد.

قیمت شیبا اینو در حال حاضر با ۰.۰۰۰۰۰۸۴۸۲ دلار معامله می شود که در ۲۴ ساعت گذشته ۲ درصد بیشتر شد. در همین حال، قیمت BONE در ۲۴ ساعت گذشته از ۱.۰۳ دلار ۱% افزایش یافت. طبق اخبار میهن سیگنال، قیمت آن در حال حاضر ۱.۰۹ دلار است.

منبع:کوین گیپ
4 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *