تحلیل بیت کوین ۶ تیر ۹۹

تحلیل بیت کوین 6 تیر 99

بیت کوین یک کندل چکش صعودی بالاتر از میانگین متحرک ایجاد کرد.

در تاریخ ۲۵ ژوئن، قیمت بیت کوین روند نزولی خود را از روز گذشته ادامه داد و به ۹۰۰۹ دلار رسید. با این حال، قیمت‌های پایین به سرعت خریداری شدند و قیمت در ۹۲۴۹ دلار بسته شد و یک سایه بلند در پایین کندل چکش ایجاد کرد.

قیمت همچنان در منطقه حمایت قابل توجهی تجارت می‌شود، که انتظار می رود از آن صعود کند.

نکات برجسته تحلیل بیت کوین

  • قیمت بیت کوین از میانگین متحرک ۵۰ روزه جهش یافته و یک کندل چکش ایجاد کرده است.
  • قیمت در نزدیکی منطقه مقاومت جزئی نزدیک به ۹۳۰۰ دلار است.
  • دامنه معاملات بین ۸۵۰۰ دلار ۱۰۰۵۰ دلار است.

حمایت فعلی بیت کوین

در تاریخ ۲۵ ژوئن، قیمت بیت کوین یک کندل چکش ایجاد کرد که معمولاً صعودی در نظر گرفته می‌شود، به خصوص وقتی که یک حرکت نزولی را دنبال می‌کند. این قیمت همچنین از میانگین متحرک ۵۰ روزه و خط حمایت صعودی که از اول ماه می آغاز شده است، جهش یافته است.

اگر قیمت به سمت بالا صعود کند، می‌تواند به سطح ۰.۵ و ۰۶۱۸ فیبوناچی از کل حرکت به سمت پایین بین ۹۳۹۸ دلار ۹۴۸۸ دلار حرکت کند.

کندل چکش صعودی

کندل چکش صعودی

در کوتاه مدت، قیمت فشار قابل توجهی در قالب یک سایه بلند پایین در ۲۵ ژوئن و یک چکش صعودی در تاریخ ۲۶ ژوئن نشان داده است. در حال حاضر تلاش می‌کند از منطقه ۹۳۰۰ دلار مقاومت جزئی خارج شود، RSI نشان می‌دهد که در این کار موفق خواهد بود.

در صورت شکست به بالا، احتمالاً BTC به سمت ناحیه مقاومت درج شده در قسمت قبل افزایش خواهد یافت.

سطوح فیبوناچی

سطوح فیبوناچی

محدوده معاملات

در یلند مدت، قیمت بیت کوین از اول ماه می تاکنون بین ۸۵۰۰ تا ۱۰۰۵۰ دلار معامله شد. در حال حاضر، در منطقه حمایت ۹۲۵۰ دلار، درست در وسط این محدوده، تجارت می‌شود.

علاوه بر این، قیمت احتمالاً در یک مثلث متقارن معامله می‌شود. این که آیا قیمت به بالا یا پایین شکسته شود را این مثلث مشخص خواهد کرد که آیا به محدوده پایین یا بالای دامنه به ترتیب در ۸۵۰۰ دلار یا ۱۰۰۵۰ دلار خواهد رسید. خطوط مقاومت و حمایت مثلث در حال حاضر به ترتیب ۹۵۰۰ و ۹۰۰۰ دلار هستند.

اکنون، بیشتر احتمال شکست به پایین وجود دارد. این بیشتر به دلیل برگشت قیمت است که سعی می‌کند حرکت صعودی را آغاز کند. این برگشت‌ها نسبت به پامپ‌ها دارای حجم بیشتری هستند.

مثلث متقارن

مثلث متقارن

نتیجه گیری

این که آیا قیمت بیت کوین از الگوی فعلی بالاتر می‌رود یا پایین می‌رود، مشخص خواهد کرد که در بلند مدت به دامنه بالا یا محدوده پایین می‌رسد.

راستی! برای سهولت دسترسی شما به سیگنال های ما کانال تلگرام VIP میهن سیگنال برای شما عزیزان ساخته شده

همچنین برای مشاهده آخرین تحلیل ها روی تحلیل بیت کوین و ارز دیجیتال کلیک نمایید.

اشتراک گذاری:
پریسا وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − سیزده =