تحلیل بیت کوین ۲۵ دی ۹۹

تحلیل بیت کوین ۲۵ دی ۹۹

تحلیل بیت کوین 25 دی 99

eToro  می‌تواند سفارشات خرید را در آخر هفته محدود کند زیرا تقاضا برای بیت کوین و سایر ارزهای رمزپایه افزایش می‌یابد.

نکات برجسته تحلیل بیت کوین

  • ایتورو شاهد افزایش بی‌سابقه تقاضا برای BTC در قیمت نزدیک به ۴۰۰۰۰ دلار است.
  • صرافی‌های ارز رمزنگاری در میان افزایش قیمت‌ها با نقدینگی محدود دست و پنجه نرم می‌کنند.
  • BTC در پی اصلاح بالاتر از ۳۷۰۰۰ دلار، چشم به افزایش تا ۴۰۰۰۰ دلار و بیشتر از آن دارد.

بازار ارزهای رمزپایه در یک چرخه صعودی است و تقاضای فوق العاده‌ای برای بیت کوین و سایر دارایی‌های دیجیتال را به همراه دارد. بنابراین، eToro، یک برنامه تجاری پیشرو، پیش‌بینی می‌کند که بازار به ویژه برای BTC در آخر هفته افزایش یابد.

معامله‌گران به دلیل نقدینگی کم احتمالاً با مشکل روبرو می‌شوند

eToro Ltd  در سیستم عامل خود احتمالات نقدینگی کم را که مانع فعالیت‌های تجاری است، قرار می‌دهد. تقاضا برای ارز رمزپایه در حال حاضر زیاد است، به خصوص با هدف BTC نزدیک به ۴۰۰۰۰ دلار پس از بازیابی تدریجی از ۳۰۰۰۰ دلار. طبق ایمیلی که شرکت انگلیسی اسرائیلی برای مشتریان ارسال کرده است:

تقاضای بی‌سابقه ارز دیجیتال، همراه با نقدینگی محدود، چالش‌هایی را برای توانایی ما در پشتیبانی از سفارشات خرید در آخر هفته به وجود می‌آورد.

با توجه به این، ممکن است برای ما لازم باشد که در آخر هفته سفارشات خرید ارز دیجیتال را محدود کنیم.

این ارتباط چالش‌های صرافی‌های تجاری را در میان افزایش قیمت بیت کوین برجسته می‌کند. در اوایل این هفته، ارز رمزنگاری پیشگام به پایین‌ترین سطح در ۳۰۰۰۰ دلار رسید، اما از آن زمان تاکنون مجدداً تلاش کرده است و بالاتر از ۳۷،۰۰۰ دلار قرار گرفته است. با نزدیک شدن به آخر هفته، BTC  می‌تواند دوباره فراتر از ۴۰،۰۰۰ دلار رشد کند و شاید یک رکورد جدید را ثبت کند.

eToro  می‌تواند سفارشات خرید را به دلخواه خود محدود کند تا اطمینان حاصل کند که عملیات در سیستم عامل قطع نمی‌شود. سخنگوی این شرکت روز چهارشنبه گفت که eToro  تمایل به ایجاد محدودیت ندارد، “اما در حال حاضر بازارهای رمزنگاری فوق العاده بی‌ثبات هستند و آخر هفته‌ها بزرگ‌ترین چالش‌ها را ارائه می‌دهند. ”

افزایش بیت کوین به ۴۰۰۰۰ دلار به شکست یک سطح مهم بستگی دارد

ارز رمزنگاری برتر بالاتراز ۳۷۰۰۰ دلار نگه داشته و در ۳۷۱۵۰ دلار مبادله می‌کند. در حالت صعودی، مانع بعدی در قیمت ۳۸۰۰۰ دلار لمس شده اما شکسته نشده است. بلافاصله در حرکت نزولی، بیت کوین توسط ۵۰ میانگین متحرک ساده در نمودار ۴ ساعته حمایت می‌شود.

برای نهایی کردن مبلغ حداکثر ۴۰۰۰۰ دلار، BTC باید از حمایت کوتاه مدت ۳۷۰۰۰ دلار و همچنین ۵۰ SMA محکم دفاع کند. از طرف دیگر، تراکم فروشنده در قیمت ۳۸۰۰۰ دلار باید کاهش یابد.

در تحلیل بیت کوین معامله‌گران همچنین می‌توانند شاخص مقاومت نسبی را مشاهده کنند زیرا حرکت جانبی در خط میانی نشانگر ادغام خواهد بود. به طور همزمان، روند به سمت منطقه خرید بیش از حد ممکن است تا ۴۰۰۰۰ دلار باشد.

شاخص‌های تکنیکال در نمودار 4 ساعته بیت کوین

شاخص‌های تکنیکال در نمودار ۴ ساعته بیت کوین

لازم به یادآوری است که بیت کوین در حال حاضر بی‌نظیر است. بنابراین، کاهش به سمت ۳۰،۰۰۰ دلار قابل برگشت نیست. معاملات زیر ۵۰ SMA و ۳۷،۰۰۰ دلار ممکن است خواستار فروش بیشتر باشند. اگر حجم فروش کافی ایجاد شود، فشار بالا افزایش می‌یابد و بیت کوین را به سطح حمایت حیاتی با قیمت ۳۶۰۰۰، ۳۴،۰۰۰ و ۳۰،۰۰۰ دلار وادار می‌کند.

راستی! برای سهولت دسترسی شما به آخرین سیگنال ها کانال تلگرام VIP میهن سیگنال برای شما عزیزان ساخته شده.

همچنین برای مشاهده جدیدترین تحلیل های بیت کوین روی تحلیل بیت کوین کلیک نمایید.

اشتراک گذاری:
پریسا
تکنیکالیست و تحلیلگر بازار های مالی . سردبیر بخش تکنیکال سایت میهن سیگنال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 5 =