تحلیل بیت کوین ۷ آذر ۹۹

تحلیل بیت کوین ۷ آذر ۹۹

تحلیل بیت کوین 7 آذر 99

برجسته‌ترین تحلیل‌گران تکنیکال، بهترین قیمت بیت کوین را برای خرید مشخص کرده‌اند.

نکات برجسته تحلیل بیت کوین

  • بازار ارزهای رمزنگاری شده در ۲۴ ساعت گذشته دچار یک اصلاح شدید شد.
  • طبق گزارشات اخیر، نزدیک به ۲۰۰۰۰۰ تریدر پول خود را از دست دادند و تقریباً ۲ میلیارد دلار ضرر کردند.

ارزش کل بازار ارزهای رمزنگاری شده در ۲۵ نوامبر برای اولین بار از ژانویه ۲۰۱۸ به ۵۸۱ میلیارد دلار رسید. متأسفانه، آخرین سقوط در طی چند ساعت حدود ۹۲ میلیارد دلار را از بین برد.

آمارهای دریافت شده توسط Bybt نشان می‌دهد که در حدود ۲.۰۴ میلیارد دلار در ۲۴ ساعت گذشته لیکویید است. با این حال، اکنون که به نظر می‌رسد نوسانات در حال آرام شدن است، چندین تحلیل‌گر مشهور در حال آماده شدن برای ثبت سفارش خرید خود در پایین‌ترین قیمت هستند.

نظر برجسته‌ترین تحلیل‌گران برای بازار ارز دیجیتال

تاجر پیشکسوت Peter Brandt در ۲۱ نوامبر با رسیدن به هدف قیمت خود، قسمت قابل توجهی از BTC خود را فروخت. برندت توضیح می‌دهد که BTC از آخرین صعود در ۸ اکتبر قادر به معامله قابل توجهی بالاتر از ۱۸ SMA در نمودار روزانه بوده است. در حال حاضر، قیمت بیت کوین فقط در اطراف این SMA ایستاده است، که می‌تواند یک هدف بالقوه قیمت برای شروع خرید باشد.

شاخص‌های تکنیکال در نمودار روزانه بیت کوین

شاخص‌های تکنیکال در نمودار روزانه بیت کوین

در تحلیل بیت کوین یک الگوی مثلث متقارن بزرگ در نمودار هفتگی شکل گرفته است و BTC در ۱۹ اکتبر در آن قرار گرفته است. برانت معتقد است که ۵۶۰۰۰ دلار یک هدف بالقوه قیمت در بلند مدت است. ذکر این نکته مهم است که برندت همچنین در مورد اصلاحات قبلی که میانگین آن حدود ۳۴٪ ​​بود صحبت می‌کند که باعث می‌شود BTC تا حدود ۱۲۷۵۰ دلار اصلاح داشته باشد.

شاخص‌های تکنیکال در نمودار هفتگی

شاخص‌های تکنیکال در نمودار هفتگی

به نظر می‌رسد داوینچی جرمی، تحلیلگر مشهور بیت کوین در یوتیوب، معتقد است که BTC می‌تواند در راه صعود مجدد باشد. جرمی به معامله‌گران هشدار داد، قبل ازافزایش مجدد BTC  به ۱۸۳۰۰ دلار، که سطح ۰.۶۱۸ فیبوناچی است، از اصلاح ۳۰٪ تا حدود ۱۳۰۰۰ دلار، تعجب نکنند.

سایر شاخص‌ها برای بهترین زمان خرید

سیستم نسبت طلایی و نه فقط عملکرد قیمت، مانند بازار سهام به تقاضای بیت کوین در جامعه متکی است. به گفته سازنده، این روش می‌تواند چرخه قیمت بیت کوین را در بلند مدت به طور دقیق پیش‌بینی کند.

تحلیل‌گران دیگری مانند توماس تورنتون از شاخص TD Sequential استفاده می‌کنند که این هفته سیگنال فروش را در نمودار هفتگی BTC منتشر کرد. طبق گفته تورنتون، یک هدف نزولی بالقوه در حدود ۱۲۰۰۰ دلار در سطح ۰.۶۱۸ فیبوناچی وجود دارد.

مطمئناً به نظر می‌رسد که یک هدف بالقوه در کف برای اکثر خرس‌های بیت کوین ۱۳۰۰۰ دلار است. چندین تحلیل‌گر با استفاده از سیستم‌ها و روش‌های کاملاً متنوع، هدف بالقوه تقریبا یکسان را تعیین کرده‌اند.

با این حال، ممکن است که BTC از سطح پایین ۱۶۳۱۷ دلار به سمت بالاترین قیمت در ۱۹۴۹۷ دلار برگشت کند و بالاترین قیمت خود را در حدود ۲۰۰۰۰ دلار بشکند، که به طور کامل همه چشم‌اندازهای نزولی را بی‌اعتبار می‌کند.

راستی! برای سهولت دسترسی شما به آخرین سیگنال ها کانال تلگرام VIP میهن سیگنال برای شما عزیزان ساخته شده.

همچنین برای مشاهده جدیدترین تحلیل های بیت کوین روی تحلیل بیت کوین کلیک نمایید.

اشتراک گذاری:
پریسا
تکنیکالیست و تحلیلگر بازار های مالی . سردبیر بخش تکنیکال سایت میهن سیگنال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + 16 =