ورود
تحلیل قیمت بیت کوین 25 آبان - برجا ماندن روند صعودی

قیمت بیت کوین شاهد جریان یک مومنتوم نزولی است اما می تواند به زودی دوباره بازیابی شود. در ۲۴ ساعت اخیر قیمت باسابقه ترین ارز دیجیتال بیش از ۸ درصد افت کرده است.

اندیکاتورهای تکنیکال روند صعودی قوی در آینده را پیش بینی می کنند. افزایش حجم معاملات نیز می تواند قیمت را به قله جدیدی هدایت کند.

بیت کوین در نمودار روزانه در حال تجربه یک مومنتوم تقویتی است و به زودی می تواند به سقف جدیدی دست یابد. قیمت بیت کوین اکنون بیشتر از ۸ درصد نسبت به روز گذشته افت کرده و در محدوده ۶۰۷۳۵ دلار معامله می شود. اگر مومنتوم صعودی دوباره قدرت بگیرد، می تواند قیمت را تا بالاتر از ۶۵۰۰۰ دلار هم برساند. پیش بینی یک مومنتوم قوی صعودی در آینده محتمل است.

قیمت btc از سطح ۵۸۰۰۰ با قدرت بازگشته و این می تواند نشانه مثبتی برای بازگشت و ثبت قله جدید باشد. دامیننس بیت کوین هم نسبت به آخرین حرکت آن افزایش پیدا کرده است. با افزایش حجم معاملات این ارز دیجیتال مهم، نسبت حجم به ارزش بازار افزایش پیدا خواهد کرد و این نشان می دهد روند قوی صعودی در آینده محتمل است. بنابراین باید با توجه به میزان ریسک پذیری و علایق فردی در مورد ورود به این بازار تصمیم گیری کرد.

مبارزه گاوها و خرس های بیت کوین

نمودار یک روزه قیمت بیت کوین / تتر

نمودار یک روزه قیمت بیت کوین / تتر. برای مشاهده نمودار در سایز اصلی روی آن کلیک کنید.

در نمودار هفتگی، روند صعودی قوی در آینده قابل پیش بینی است. اما در نمودار روزانه احتمال تست سطوح پایین تر در روزهای آینده وجود دارد. محدوده تعیین کننده برای حرکت بعدی ۶۴۰۰۰ دلار است. هم زمان، حمایت ۵۰۰۰۰ می تواند سطح مهمی برای جلوگیری از افت شدید قیمت باشد.

قیمت اکنون بالاتر از میانگین های متحرک ۵۰ و ۱۰۰ روزه قرار دارد. میانگین متحرک ۵۰ روزه در نزدیکی سطح ۵۸۰۰۰ واقع است و به عنوان یک حمایت موقتی عمل می کند. اگر قیمت ۱۵ تا ۲۰ درصد نسبت به سطح فعلی افزایش یابد، احتمال وقوع یک رالی قوی صعودی دوچندان می شود.

جمع بندی

قیمت بیت کوین در یک روند صعودی قوی قرار دارد و به زودی شاهد فتح سقف های جدیدی خواهیم بود.

منبع:themarketperiodical
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش خبری میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال

یک نظر

  • عالی بود

  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *