ورود / ثبت نام از کجا شروع کنم؟
قیمت ارزهای دیجیتال مقایسه قیمت صرافی ها مقایسه صرافی های ایرانی مقایسه صرافی های خارجی
هاردفورک کاردانو در نیمه دسامبر

IOHK  در حال برنامه ریزی یک مسیر هموار برای ارتقا به Goguen می باشد. IOHK  بازوی توسعه کاردانو اخیرا اعلام کرده است یک هاردفورک برای این پروتکل در نیمه دسامبر زمان بندی شده است.

کوین هموند یکی از مهندسان نرم افزار در IOHK  در این هفته افشا کرد که کاردانو در روزهای آینده یک هاردفورک در پیش خواهد داشت و این فورک به عنوان بخشی از برنامه انتقال به عصر توسعه Goguen  عمل خواهد کرد. اگرچه بسیاری از افراد هاردفورک را همراه با آسیب های مختلف در ارتباط می دانند هموند می گوید این وقایع در کاردانو به طور متفاوتی مدیریت می شوند:

“کاردانو هارد فورک ها را به صورت خودکار انجام می دهد؛ بدون توقف تولید بلاک. این باعث روان شدن فرایند ارتقا به طور ویژه ای می شود که امکان معرفی ویژگی های جدید  به سادگی و بهبود قابلیت های این پلتفرم را فراهم می کند.”

قابلیت جدید با استفاده از هاردفورک

این هاردفورک به منظور معرفی قابلیت های جدید در شبکه کاردانو طراحی شده و قرار است امکان “قفل کردن توکن” را فراهم کند. این ویژگی به معنی ذخیره تعداد مشخصی توکن برای مدت مشخص است به نحوی که نتوان از آن برای کسب سود از جمله در قراردادهای هوشمند. استفاده کرد.

به گفته هموند، کاردانو به زودی امکان استفاده از سایر توکن ها را در کنار توکن بومی کاردانو در بلاک چین خود فراهم می کند.

کاردانو که در سال ۲۰۱۷ توسط چارلز هاسکینسون معرفی شد به اتریوم کش معروف شده و این لقب را مدیون قابلیت مقیاس پذیری و ویژگی های پیشرفته قراردادهای هوشمند خود است.

کاردانو یکی از ارزهای دیجیتال با بهترین عملکرد در سال اخیر بوده و به همین دلیل سرمایه گذاران زیادی جویای توسعه آن می باشند. توکن کاردانو تا امروز بیش از ۴۰۰ درصد رشد قیمت داشته است.

 

راستی! اگر علاقه مند به دنبال کردن اخبار داغ ارزهای دیجیتال هستید کانال اخبار میهن سیگنال برای شما عزیزان ساخته شده.

همچنین میتوانید آخرین اخبار ارز های دیجیتال را در خبر ارز دیجیتال بخوانید.

منبع:کوین تلگراف
بر اساس رای 0 نفر
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش خبری میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.