ورود
گام به گام تا درآمد زایی با بازی CryptoBlades

بازی کریپتوبلیدز نوعی بازی نقش‌آفرینی NFT است که توسط Riveted Games توسعه یافته و بر روی زنجیره هوشمند بایننس راه‌اندازی شده است. بازیکنان در این بازی می‌توانند با هیولاها بجنگند، اسلحه بسازند و در جنگ‌ها و حملات شرکت کنند، فعالیت‌های تجاری انجام دهند و از طریق انجام بازی، توکن SKILL یا مهارت را به دست آورند. در این راهنما، ما نحوه انجام بازی CryptoBlades را به شما آموزش خواهیم داد.

پیش نمایش بازی کریپتو بلیدز (Crypto Blades)

آموزش گام به گام کریپتو بلیدز (Crypto Blades)

در ابتدای کار، شما به موارد زیر نیاز دارد:

  • ایجاد حساب کاربری در صرافی بایننس

برای این منظور کافیست دوره آموزشی رایگان کسب درآمد از ارزهای دیجیتال را مشاهده کنید.

  • دسترسی به کیف پول متامسک (MetaMask)

برای این منظور کافیست به این لینک مراجعه کنید و متا مسک را روی مرورگر یا موبایل خود نصب کنید.

۱.  بازی کریپتوبلیدز را به کیف پول متاماسک متصل کنید

برای انجام این کار، باید به بازی کریپتوبلیدز رفته و بر روی گزینه اتصال به متامسک (Connect to MetaMask) کلیک کنید. برای شروع اینجا کلیک کنید.

بازی کریپتوبلیدز را به کیف پول متاماسک متصل کنید

سپس، برای دسترسی به کیف پول متامسک باید گزینه پیکربندی متامسک (Configure metamask) را انتخاب کنید. از طریق این گزینه امکان تایید تمام اعلان‌های ارسال‌شده از طرف متامسک برای شما فراهم می‌شود. در این مرحله بازی کریپتوبلیدز به‌صورت خودکار، پیکربندی زنجیره هوشمند بایننس و گزینه مهارت را به حساب کاربری شما در متامسک اضافه خواهد کرد.

گزینه مهارت را به حساب کاربری شما در متاماسک اضافه خواهد کرد.

پس از اینکه، تمام مراحل را انجام دادید، دوباره صفحه موردنظر را رفرش کنید. مشاهده می‌کنید که تمام مهارت‌های لازم برای جذب یک شخصیت در این بازی، بیان شده است. فراموش نکنید که برای انجام این بازی حداقل به یک شخصیت و کمی هزینه تراکنش حاصل از ارزهای دیجیتال نیاز خواهید داشت. در این مرحله باید تصمیم بگیرید که می‌خواهید چه مقدار BNB بخرید.

در این مرحله باید تصمیم بگیرید که می‌خواهید چه مقدار BNB بخرید.

۲.  در بازی Crypto Blades، چگونه BNB را به کیف پول متامسک خود ارسال کنیم؟

در این مرحله از بازی Crypto Blades باید به حساب کاربری خود در بایننس رفته و مقداری BNB بخرید. برای انجام این عمل، باید آدرس کیف پول متامسک خود را وارد کرده و BEP20 را به‌عنوان شبکه اصلی انتخاب نمایید. پس از انجام این مراحل، BNB های خریداری‌شده به کیف پول شما وارد خواهند شد.

مهم‌ترین نکته در این بخش‌ این است که باید آدرس متاماسک خود را به‌دقت بررسی کنید تا مطمئن شوید دارایی‌های خریداری‌شده به حساب فرد دیگری واریز نمی‌شود.

مهم‌ترین نکته در این بخش‌ این است که باید آدرس متامسک خود را به‌دقت بررسی کنید تا مطمئن شوید دارایی‌های خریداری‌شده به حساب فرد دیگری واریز نمی‌شود.

۳.  با استفاده از ApeSwap ، BNB خریداری‌شده را جایگزین مهارت کنید

در این مرحله باید وارد ApeSwap یا pancakeswap شوید، از این طریق به کیف پول متامسک خود متصل شوید. مقدار دارایی BNB یا مهارت‌هایی که تمایل به مبادله آن‌ها دارید را به‌صورت دقیق مشخص کنید. در انتها نیز BNB را با مهارت یا SKILL خود مبادله یا جایگزین کنید.

پس از آنکه، توکن مهارت را دریافت کنید، مجوز ورود به دنیای بازی کریپتوبلیدز را به دست خواهید آورد.

پس از آنکه، توکن مهارت را دریافت کنید، مجوز ورود به دنیای بازی کریپتوبلیدز را به دست خواهید آورد.

پس از آنکه، توکن مهارت را دریافت کنید، مجوز ورود به دنیای بازی کریپتوبلیدز را به دست خواهید آورد.

۴.  شخصیت اصلی و نیروهای تازه‌نفس بگیرید و اسلحه بسازید

حالا باید به پلازا برگردید و اولین شخصیتی که ساختید را دوباره به خدمت بگیرید. برای دسترسی به شخصیت اصلی و نیروهای تازه نفس، همچنین ساخت سلاح باید مقداری از مهارت خود را بپردازید.

حالا باید به پلازا برگردید و اولین شخصیتی که ساختید را دوباره به خدمت بگیرید. برای دسترسی به شخصیت اصلی و نیروهای تازه نفس، همچنین ساخت سلاح باید مقداری از مهارت خود را بپردازید.

عناصر شخصیت

هر یک از شخصیت‌ها دارای یکی از عناصر چهارگانه اصلی است. این عناصر عبارتند از: آب، آتش، زمین و رعدوبرق. عناصر شخصیت مهم‌ترین عاملی است که برتری بازیکن درحین بازی را تعیین می‌کند؛ زیرا عملکرد هر یک از این عناصر متفاوت بوده و ممکن است یک عنصر در برابر عنصر دیگر عملکرد قوی یا ضعیف‌تر از خود نشان دهد؛ بنابراین، در بازی Crypto Blades بازیکن هنگام دوئل با حریفی که دارای عنصر ضعیف‌تر است، شانس بیشتری برای پیروزی دارد.

در بازی CryptoBlades بازیکن هنگام دوئل با حریفی که دارای عنصر ضعیف‌تر است، شانس بیشتری برای پیروزی دارد.

سلاح

کمیاب بودن نوع سلاح و انتخاب نوع عنصر کاملا به‌صورت تصادفی درحین ساخت سلاح تعیین می‌شود. سلاح‌ها نیز دارای عناصری مشابه با شخصیت‌ها هستند و از نظر عملکرد و مزایا مشابه با آن‌ها هستند. استفاده از عنصر رول نبرد برای هر بازیکن به شما کمک می‌کند که در ساخت اسلحه از عنصری مشابه با عنصر شخصیت اصلی خود استفاده کنید. با تعیین عنصر اصلی برای سلاح می‌توانید نادر و کمیاب بودن آن را تعیین کنید. استفاده از سلاح کمیاب و دارای عنصر برتر، احتمال و شانس شما برای برنده شدن را افزایش می‌دهد.

مرحله بازیابی یا تجدیدنظر

مرحله تجدیدنظر در ساخت اسلحه به معنی سوزاندن سلاح و ادغام آن با یک اسلحه دیگر است. با این روش می‌توانید ویژگی‌های منحصربه‌فردی به سلاح خود اضافه کنید. بازیابی سلاح، بر ارزش سلاح‌های کمیاب می‌افزاید و اطمینان حاصل می‌کند که امتیازها و عناصر موجود در این سلاح هدر نمی‌رود.

بازیکن‌ها برای انجام مرحله بازیابی سلاح نیازمند برخورداری از سطح معینی از مهارت‌ها هستند. نگران نباشید. بازیابی سلاح بسیار ساده است. کافی است به آهنگری بروید و سلاح موردنظر را انتخاب کنید. پس از آن، گزینه بازیابی یا Reforge را انتخاب کنید.

کافی است به آهنگری بروید و سلاح موردنظر را انتخاب کنید. پس از آن، گزینه بازیابی یا Reforge را انتخاب کنید.

کافی است به آهنگری بروید و سلاح موردنظر را انتخاب کنید. پس از آن، گزینه بازیابی یا Reforge را انتخاب کنید.

برای انجام بازی Crypto Blades باید نیروی تازه‌نفس (شخصیت اصلی جدید) و اسلحه را بسازیم یا اینکه از بازار بخریم؟

در بازی Crypto Blades بهتر است که شخصیت اصلی یا حتی سلاح خود را از بازار بخرید؛ زیرا این روش بسیار کم‌هزینه‌تر و مقرون‌به‌صرفه تر از ساخت شخصیت و سلاح است. انجام این عمل بسیار ساده است. می‌توانید در بازار شخصیت یا سلاح موردنظر خود را جستجو کرده، سپس آن را بخرید.

می‌توانید در بازار شخصیت یا سلاح موردنظر خود را جستجو کرده، سپس آن را بخرید.

۵.  بازی را شروع کنید

در این مرحله باید شخصیت و سلاح جدید را از طریق پلازا و آهنگری انتخاب کنید. برای شروع مبازره باید به بخش Combat بروید. مهم‌ترین نکته مرحله مبارزه این است که بازیکنان برای شروع بازی باید مبلغ کمی پرداخت کنند. اگر سپاه شما از نظر تعداد نیرو و نوع اسلحه بر دشمن برتری داشته باشد، احتمال پیروزی شما در نبرد بسیار بالا خواهد بود. پس از پیروزی می‌توانید مقداری توکن مهارت به دست بیاورید؛ اما اگر در مبارزه شکست خوردید نگران نباشید؛ زیرا بازنده هیچ‌یک از توکن­های مهارت خود را از دست نمی‌دهد.

س از پیروزی می‌توانید مقداری توکن مهارت به دست بیاورید؛ اما اگر در مبارزه شکست خوردید نگران نباشید؛ زیرا بازنده هیچ‌یک از توکن­های مهارت خود را از دست نمی‌دهد.

در این بازی، مالیات برداشت زودهنگام وجود دارد که مبلغ آن از ۱۵ درصد دارایی شروع می‌شود. میزان مالیات اختصاص‌یافته به هر بازیکن روزانه یک درصد کاهش می‌یابد تا اینکه به صفر می‌رسد؛ بنابراین به شما توصیه می‌کنیم که ۱۵ روز پس از آغاز بازی، از کریپتوبلیدز خارج شوید.

پس از هربار خروج نیز مالیات دوباره وضع می‌شود. پس از آنکه، مهارت‌های خود را جمع‌آوری کردید، می‌توانید از طریق ApeSwap آن‌ها را به ارز دیجیتال تبدیل کنید و برای تبدیل به دلار به صرافی بایننس منتقل کنید.

پس از هربار خروج نیز مالیات دوباره وضع می‌شود. پس از آنکه، مهارت‌های خود را جمع‌آوری کردید، می‌توانید از طریق ApeSwap آن‌ها را به ارز دیجیتال تبدیل کنید و برای تبدیل به دلار به صرافی بایننس منتقل کنید.

نیروی حیاتی و میزان استقامت شخصیت‌ها

در بازی Crypto Blades هر یک از شخصیت‌ها دارای مخزن استقامت هستند که حداکثر ظرفیت آن به ۲۰۰ می‌رسد. اگر ۵ دقیقه در این مخزن بمایند، نیروی از دست‌رفته را دوباره به دست می‌آورید.

هنگامی‌که هر بازیکن مشغول به مبارزه می‌شود، میزان استقامت او به‌مرور کاهش می‌یابد. هرچه میزان استقامت استفاده‌شده از سوی بازیکن در حین مبارزه بیشتر باشد، پس از پیروزی می‌تواند مهارت بیشتری به دست بیاورد. هزینه معاملات روزانه نیز برای این دسته از بازیکنان کاهش قابل‌ملاحظه‌ای خواهد داشت؛ اما فراموش نکنید، در چنین حالتی اگر در مبارزه شکست بخورید نیرو و استقامت بیشتری نیز از دست خواهید دارد.

ما به شما توصیه می‌کنیم که برای انجام این بازی، استقامت ۴۰ را انتخاب کنید. با انتخاب این استقامت هر بازیکن می‌تواند در ۲۴ ساعت ۷.۲ مبارزه را انجام دهد. به‌علاوه، در صورت شکست نیز ضرر زیادی به او تحمیل نمی‌شود. اگر هنوز کریپتوبلیدز را شروع نکرده اید از دکمه زیر وارد سایت رسمی کریپتوبلیدز شوید:

ورود به بازی کریپتوبلیدز

سوالات متداول

کجا میتوانم ارز دیجیتال کریپتو بلیدز (crypto blades) را بفروشم؟

فعلا بهترین صرافی ها برای فروش ارزدیجینال کریپتو بلیدز موارد زیر است:

  1. صرافی گیت Gate.io
  2. صرافی ایکس تی XT.COM
  3. صرافی بیکگس BKEX

چگونه قیمت ارزدیجیتال کریپتوبلیدز رو چک کنم؟
شما میتوانید قیمت این ارزدیجیتال را در سایت کوین مارکت کپ چک کنید. برای این منظور روی اینجا کلیک کنید.

چگونه می‌توانیم در نبردهای بیشتری پیروز شویم؟
برای اینکه بتوانیم شانس خود را برای پیروزی در هر نبرد افزایش دهیم، شبیه‌سازهایی وجود دارد که با جستجو در اینترنت می‌توان آن‌ها را پیدا کرد. با این روش می‌توانید احتمال پیروزی خود در هر نبرد را افزایش دهید. شبیه‌سازها می‌توانند محیط بازی را برای شما شبیه‌سازی کنند. شما با استفاده از آن‌ها می‌دانید که در هر موقعیت باید چه اقدامی انجام دهید.

در بازی crypto blades چقدر می‌توانم درآمد داشته باشم؟
بازی crypto blades یک بازی مهیج است که علاوه بر انجام بازی می‌توانید درآمدزایی داشته باشید. برای اینکه بتوانید میزان درامد خود در این بازی را محاسبه کنید کافی از گزینه ماشین‌حساب داخلی موجود در بازی کریپتوبلیدز استفاده کنید. برای این منظور اینجا کلیک کنید.

آیا میتوانم کریپتوبلدیز را دانلود کنم؟
خیر این بازی به گونه ای ساخته شده که تحت وب کار میکند.

آیا کریپتوبلیدز برای اندروید و آی او اس عرضه شده؟
تاکنون خبری از نسخه موبایلی این بازی منتشر نشده و باید تحت وب بازی کرد.

سخن پایانی

در نگاه اول، بازی کریپتوبلیدز بسیار ساده به نظر می‌رسد. انجام این بازی مشابه با بازی جنگ‌های مافیا است. برای انجام این بازی پیچیدگی زیادی وجود ندارد؛ اما ممکن است در نسخه‌های جدید یا پس از به‌روزرسانی در ماه‌های آینده، سطح این بازی ارتقا یافته و بر دشواری و پیچیدگی آن افزوده شود. درآمدزایی از بازی Crypto Blades و رمز مهارت آن، مانند سایر بازی‌ها بسیار ناپایدار است. این عبارت به این معنی است که اگر مراقب نباشید ممکن است تمام دارایی خود را از دست بدهید. میهن سیگنال توصیه میکند اگر می‌خواهید این بازی را امتحان کنید، مطمئن شوید برنامه‌ریزی لازم برای استفاده از دارایی خود دارید.

منبع:coingecko.com
مهدی عباس زاده
12 سال از فعالیتم در حوزه طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ میگذره و اخیرا به دنیای شگفت انگیز ارزهای دیجیتال علاقه مند شدم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *