ورود
DeFi Land توکن های جدید خود را عرضه می کند

پروتکل منحصر بفرد مبتنی بر بازی های دیجیتال  DeFiLand، جزییات مربوط به  کمپین فروش توکن های DFl خود را منتشر کرد.

DeFi Land، یکی از معدود پروتکل های مبتنی بر بازی های دیجیتال (GameFi) است که به علاقه مندان حوزه ارز دیجیتال این امکان را می دهد تا برروی اصول پایه پروتکل های اموال غیرمتمرکز (DeFi)، مطالعه کنند. این شرکت از عرضه توکن های DFL خود در صرافی های اصلی خبر داد.

عرضه اولیه صرافی غیرمتمرکز DeFi Land با موفقیت انجام می شود.

به گزارش میهن سیگنال به نقل از یوتودی، عرضه اولیه صرافی غیرمتمرکز دیفای لیند (DFL)، تا دو روز دیگر با موفقیت، عرضه خواهد شد.

خبر های حیاتی برای کاربران خود داریم

تنها ۲ روز باقی مانده است تا توکن های جدید ما در هر دو نوع صرافی متمرکز و غیرمتمرکز، عرضه شود.

آیا برای اتفاقات پیش رو آماده اید؟

در طی عرضه عمومی اولیه، تعداد ۱۰۰ میلیون توکن که برابر با ۱ درصد کل ذخایر DFL می باشد، در سه پلتفرم Raydium، Gate.io و Solanium منتشر شد.

این توکن جدید آماده شروع معاملات خود در صرافی های برجسته FTX، Raydium، Gate,io و Serum، می باشد. کاربران این صرافی ها می توانند معاملات خود بر روی این ارز را از تاریخ ۲۴ نوامبر ۲۰۲۱، آغاز کنند.

مدیر ناشناس پروژه دیفای لند، در صفحه ی توییتر خود از اهمیت این توکن های جدید و تاثیر آن بر تمام محصولات فعال در شبکه دیفای لند توضیح داد.

ما بسیار هیجان زده و خوشحال هستیم که به شما خبر عرضه اولیه توکن های دیفای لند را می دهیم.

DFL، برای مدیریت بازی ها، سهام، معاملات و فعالیت های مرتبط با NFT و غیره، استفاده خواهد شد.

کاربران ما باید منتظر کاربردهای فراوانی که توکن ما برای انها در نظر دارد، باشند؛ این توکن راهی جدید و متنوع برای آموزش و کسب درآمد علاقه مندان ارز دیجیتال، می باشد.

منبع:u.today.com
تیم تولید محتوا میهن سیگنال
میکوشیم با تولید بهترین محتوای آموزشی در زمینه ارزهای دیجیتال، سطح محتوای وب فارسی را ارتقا دهیم و این راه ادامه دارد...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *