ورود
50 میلیاردی شدن ارزش بازار دوج کوین، ادامه افزایش قیمت

قیمت دوج کوین در ده روز اخیر بیش از ۵۰۰ درصد رشد کرده است. این باعث شده ارزش بازار این ارز دیجیتال از ۵۰ میلیارد دلار فراتر برود.

روز دوج کوین و پرتاب راکت اسپیس X دو واقعه ای است که باعث سرعت گرفتن رشد جفت دوج کوین / دلار شده است. این جفت از ابتدای سال تا کنون رشد ۷۵۰۰ درصدی را تجربه کرده است.

در روزهایی که قیمت بیت کوین در حال افت بوده یا رفتار رنجی داشته، دوج کوین با افزایش ناگهانی به قله های تاریخی جدیدی دست یافته است. این آلت کوین در ۱۹ آوریل با عبور از سطح ۰.۴۰ دلار رکورد رشد هفتگی ۴۰۰ درصدی را برای خود ثبت کرد.

ایلون ماسک و دوج کوین

یکی از دلایل افزایش قیمت نجومی این ارز دیجیتال نقش ایلون ماسک در بازار این ارز بوده است. این تاثیر به حدی پررنگ است که پیشرفت پروژه های شرکت تسلا و اسپیس X که تحت مدیریت ایلون ماسک قرار دارند به طور مستقیم بر افزایش قیمت دوج تاثیرگذار بوده است.

در مدتی که این رشد رخ داده وضعیت بنیادی این ارز تغییر قابل توجهی را تجربه نکرده و به همین دلیل بسیاری از کارشناسان درباره این رشد ناگهانی ابراز نگرانی کرده اند.

این احتمال وجود دارد که پیش بینی های قبلی درباره آینده دوج کوین سریعتر از چیری که تصور می شد به وقوع بپیوندد. با این وجود کارشناسان عقیده دارند با وجود قوانین مالیاتی در حوزه رمزارزها، احتمال کاهش اقبال عمومی و سقوط این نوع ارزها وجود دارد. اسکات ملکر هم در این زمینه پیشنهاد کرده که کاربران منطقی باید در این سطوح به سیو سود بپردازند. کارشناسان معتقدند با ترکیدن حباب دوج، سرمایه گذارانی که شتابزده وارد این ارز شده اند دچار زیان هنگفتی خواهند شد.

راستی! اگر علاقه مند به دنبال کردن اخبار داغ ارزهای دیجیتال هستید کانال اخبار میهن سیگنال برای شما عزیزان ساخته شده.

همچنین میتوانید آخرین اخبار ارز های دیجیتال را در خبر ارز دیجیتال بخوانید.

منبع:کوین تلگراف
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش خبری میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *