تحلیل قیمت آلت کوین پولکادات ۱۹ فروردین ۱۴۰۰

تحلیل قیمت آلت کوین پولکادات ۱۹ فروردین ۱۴۰۰

تحلیل قیمت آلت کوین پولکادات 19 فروردین 1400

بازار پولکادات از ابتدای سال شاهد رشد ۳۶۸ درصدی بوده است. این ارز دیجیتال در ابتدای سال با قیمت ۷ دلار معامله میشد در حالی که در حال حاضر بیشتر از ۴۰ دلار ارزش دارد.

رشد تامین مالی غیرمتمرکز یا دیفای و رالی کلی بازار ارز دیجیتال می تواند دلیل این صعود باشد. این ارز دیجیتال با ارزش بازار ۳۸ میلیارد دلاری خود در جایگاه هفتم ارزهای دیجیتال برتر در کوین مارکت کپ قرار دارد.

 

تغییرات در نمودار ساعتی پولکادات

نمودار ساعتی پولکادات / دلار

نمودار ساعتی پولکادات / دلار. برای مشاهده نمودار در سایز اصلی روی آن کلیک کنید.

به گزارش میهن سیگنال، در نمودار ساعتی ارز دات اصلاح قیمت دیده می شود. در روز ۶ آوریل این سکه از حمایت ۴۱ دلار عبور کرده و به ۳۷ دلار رسیده است. هم اکنون اما قیمت در یک کانال صعودی در حال افزایش است. از آنجا که روند قبلی نزولی بوده، احتمال شکست رو به پایین بیشتر از افزایش قیمت است.

اصلاح ۱۸ درصدی پولکادات باعث نوسان زیاد و نزولی شدن در کوتاه مدت شده است. پس از اصلاح باندهای بولینگر همچنان در حال دور شدن از یکدیگر هستند و این ماهیت بسیار نوسانی بازار فعلی را نشان می دهد. همزمان با این افزایش، خط سیگنال اندیکاتور مکدی پایین تر رفته و این افزایش قیمت ارز دات را نشان می دهد.

میانگین متحرک ۵۰ بالاتر از کندل قرار گرفته و به عنوان یک مقاومت برای افزایش قیمت در نظر گرفته می شود. با این حال، سایر اندیکاتورها برتری کامل خریداران را نشان نمی دهند.

RSI تعادل بازار این ارز را نشان می دهد که در آن فشار فروش و خرید برابر شده است. با این وجود، بازار فاقد مومنتوم لازم برای رساندن این سکه به قیمت های بالاتر است. در واقع بازار بیت کوین هم در کوتاه مدت نشانه های نزولی را بروز داده است که این افت احتمالی قیمت به بازار آلت کوین ها هم منتقل شده است.

جمع بندی

ارز دات از افت بیشتر در امان مانده و در یک کانال صعودی در حال افزایش قیمت خود می باشد. با در نظر گرفتن شکست نزولی روند قبلی، احتمال شکست روند فعلی هم وجود دارد. بازار پولکادات اکنون فاقد مومنتوم لازم است و احتمال افت قیمت در کوتاه مدت وجود دارد.

راستی! برای سهولت دسترسی شما به آخرین سیگنال ها کانال تلگرام VIP میهن سیگنال برای شما عزیزان ساخته شده.

همچنین برای مشاهده جدیدترین تحلیل های بیت کوین روی تحلیل بیت کوین کلیک نمایید.

منبع: ambcrypto
اشتراک گذاری:
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش خبری میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *