ورود
علت دشمنی ادوارد اسنودن با دوج کوین و شیبا اینو

ادوارد اسنودن از دلایل عدم علاقه مندى خود به ارزهاى دوج کوین و شیبا اینو مى گوید.

ادوارد اسنودن (پیمانکار اسبق شرکت CIA)، میم کوین هارا توکن هاى غیرمتمرکز آشغال خطاب کرد و علت تنفر خود از ارزهایى مانند #دوج_کوین و #شیبا_اینو را توضیح داد.

این افشاگر برجسته، در سرى جدیدى از توییت هایش، رابطه خود را با ارز هاى سگى به طور واضح نمایان کرد.

این متخصص امنیت سایبرى ٣٨ ساله، ادعا مى کند نگاه او به ارزهایى مثل دوج کوین و شیبا اینو، به دلیل حس شوخ طبعى ضعیفش بسیار بى میل مى باشد.

او اظهار مى کند که بشدت نگران افرادى است که به فکر سرمایه گذارى بر ارزهاى سگى هستند و معتقد است آنها در نهایت با ضرر مالى بزرگى مواجه خواهند شد.

حقیقت این است که من به دو دلیل هیچ وقت به ارزهاى سگى علاقه مند نبوده و نخواهم شد. اول اینکه چون من یک آدم نق نقو، بدخلق و بدبین هستم، دوما، من معتقدم بسیارى از کاربران مشتاق و تحت تاثیر هیجان، با سرمایه گذارى در این ارزها در نهایت ضربه شدیدى خواهند خورد، هرچند افرادى مثل بیلى هستند که تنها سعى دارند به عنوان یک چهره مثبت و مفید در این صنعت حضور داشته باشند.

این پیمانکار سابق آژانس امنیت ملى که برنامه هاى نظارتى دولت آمریکا را افشا کرده بود، در صحبت هاى خود به گونه اى هم بنیانگذار دوج کوین، بیلى مارکوس را تحسین کرد. به عقیده او بیلی مارکوس یک نقش مثبت و مفید را در جامعه ارزهاى دیجیتال ایفا مى کند.

در ادامه او اظهار کرد بیلى فردى است که به افرادى که ارزهاى سگى را مثل یک جوک بیهوده و پوچ مى دانند و سعى ندارند آنها را به عنوان یک چیز جدى و ارزشمند به بقیه معرفى کنند، احترام میگذارد و این قابل تحسین است.

به گزارش میهن سیگنال به نقل از یوتودى، اسنودن پیش تر به ۵ میلیون دنبال کننده خود در توییتر هشدار داد تا پول هاى ارزشمند خود را به روى ارز شیبا اینو سرمایه گذارى نکنند.

گفتنى است این ارز بعد از توییت اسنودن شاهد سقوط ٣۵ درصدى شد.

منبع:u.today.com
تیم تولید محتوا میهن سیگنال
میکوشیم با تولید بهترین محتوای آموزشی در زمینه ارزهای دیجیتال، سطح محتوای وب فارسی را ارتقا دهیم و این راه ادامه دارد...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *