ورود
ایلان ماسک: بهترین روش پرداختی دوج کوین می باشد

ایلان ماسک: دوج کوین به عنوان یک روش پرداختی از بیت کوین و شیبا اینو بهتر است.

ایلان ماسک (میلیاردر معروف)، معتقد است که دوج کوین از لحاظ یک روش برای پرداخت های روزانه، در مقایسه با بیت کوین و شیبا اینو در جایگاه بسیار بالاتری قرار دارد.

این مولتی میلیاردر برجسته و مدیر عامل شرکت تسلا، اخیرا توییت جدید بیلی مارکوس (هم بنیانگذار ورژن اصلی دوج کوین) را لایک کرد؛ در این توییت بیلی مارکوس میزان تراکنش های مالی سه ارز دوج کوین، شیبا اینو و بیت کوین را باهم مقایسه کرده بود.

بر اساس این توییت، میزان هزینه های ناشی از تراکنش های دوج کوین بسیار کمتر ار دو ارز دیگر می باشد.

هزینه های پایین تر دوج کوین نسبت به دو ارز دیگر بیت کوین و شیبا اینو، این ارز را به بهترین ارز برای روش های پرداختی تبدیل می کند.

 مدیرعامل تسلا، ایلان ماسک نیز به توییت او واکنش نشان داده و آن را تأیید کرده است.

طبق گزارشات اخیر میهن سیگنال به نقل از خبرگذاری یوتودی، همانطور که پیش بینی می شد، شبکه دوج کوین در طی هفته گذشته سیستم نرم افزاری خود را به روز رسانی کرد.

در نتیجه این به روز رسانی، هزینه ی تراکنش های دوج کوین، به اندازه ۰.۰۱ ارز دوج کوین که معادل با ۰.۰۰۲ دلار به ازای هر کیلوبایت می باشد؛ کاهش پیدا کرد.

گفتنی است به دلیل ارتقای اخیر دوج کوین؛ عملکرد آن بهبود پیدا کرده و هزینه تراکنش‌ها در آن، اکنون بسیار کمتر از بیت کوین و توکن مبتنی بر اتریوم شیبا اینو است.

ایلان ماسک همچنین ماه گذشته در توییتر خود اعلام کرد که هیچ ارز شیبا اینویی در کیف پول خود ندارد؛ هرچند این خبر باعث پسرفت دومین ارز بزرگ سگی (شیبا اینو) نشد و شیبا اینو توانست به دومین اوج قیمتی جدید خود برسد و حتی از دوج کوین هم پیشی گرفت.

منبع:u.today.com
تیم تولید محتوا میهن سیگنال
میکوشیم با تولید بهترین محتوای آموزشی در زمینه ارزهای دیجیتال، سطح محتوای وب فارسی را ارتقا دهیم و این راه ادامه دارد...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *