ورود / ثبت نام از کجا شروع کنم؟
قیمت ارزهای دیجیتال مقایسه قیمت صرافی ها مقایسه صرافی های ایرانی مقایسه صرافی های خارجی

تحلیل قیمت ایاس ۲۶ مرداد ۱۴۰۰

۲۶ مرداد ۱۴۰۰
تحلیل قیمت ایاس 26 مرداد 1400

از تحلیل یک‌روزه و ۴ ساعته قیمت ایاس (EOS)، مومنتوم نزولی قوی دریافت می‌شود با اینکه خریداران قبلاً قدرت را در دست داشته‌اند. فروشندگان فعلاً برتری دارند و تمایل بیشتری به فروش این دارایی وجود دارد. این سناریو موجب افت قیمت تا ۵.۴۹ دلار شده و حمایت نزدیک آن در ۴.۸ دلار قرار گرفته است.

نکات مهم تحلیل:

  • تحلیل قیمت ایاس مومنتوم خرسی را نشان می‌دهد.
  • یک حمایت در۴.۸۱ دلار از افت قیمت جلوگیری می‌کند.
  • قیمت ایاس در نمودار امروز نکته‌های جالبی را نشان داده است.

تحلیل قیمت ایاس در تایم فریم روزانه برتری فروشندگان را نشان می‌دهد زیرا پس از مومنتوم گاوی قوی قیمت تا ۵.۵۱۹ دلار کاهش‌یافته است. این موجب شگفتی تحلیل گران شده و بسیاری از سرمایه‌گذاران را بعد از تغییر ناگهانی روند بازار به فروش دارایی‌هایشان سوق داده است.

میانگین متحرک محاسبه شده در هفته گذشته ۴.۹۸ دلار بوده که در هفته گذشته بالاتر رفته است. میانگین قیمت در بولینگر باند اکنون در ۴.۵ دلار قرار دارد.

نمودار یک‌روزه قیمت ایاس/ دلار. برای مشاهده نمودار در سایز اصلی روی آن کلیک کنید.

RSI در سطح ۷۵.۲۲ قرار دارد که دقیقاً مرز محدوده اشباع خرید است. نوسان کندل‌ها به‌تدریج در حال افزایش است و باند بالایی به مقدار ۵.۶۳ دلار و باند پایینی در ۳.۳۸ دلار قرار دارد.

تحلیل ۴ ساعته: افت ناگهانی تا ۵.۶ دلار

در نمودار ۴ ساعته، افت شدید ارزش ایاس تا رسیدن به ۵.۶۱ دلار مشخص است. تحلیل هفتگی نشان می‌دهد خریداران بر بازار چیره شده‌اند و به افزایش قیمت کمک کرده‌اند. اما وضعیت امروز متفاوت است و میانگین‌های متحرک تا ۵.۵۴ دلار کاهش‌یافته‌اند. روندهای بعدی به دلیل افزایش نوسان کندل‌ها امکان دارد نزولی باشند.

نمودار چهار ساعته قیمت ایاس/ دلار. برای مشاهده نمودار در سایز اصلی روی آن کلیک کنید.

RSI در نمودار ۴ ساعته در ۶۱.۸۹ دلار قرار گرفته که بسته به شرایط امکان افزایش دارد. هم‌زمان، مقادیر بولینگرباند در باند بالایی ۵.۹۱ و در باند پایینی ۴.۸۰ دلار را نشان می‌دهد.

در چند هفته گذشته قیمت هر روز یک قله جدید را ثبت کرده و این در اندیکاتورهای تکنیکال مشخص است. به طور خلاصه می‌توان گفت اندیکاتورها بیشتر به سمت دیدگاه صعودی متمایل هستند. ۷ اندیکاتور خنثی، ۵ اندیکاتور در حالت فروش هستند و ۱۴ اندیکاتور باقی‌مانده سیگنال خرید داده‌اند.

اندیکاتورهای میانگین متحرک همان روند مشاهده شده در روز را نشان می‌دهند که تقریباً صعودی است. ۱۳ اندیکاتور در حالت خرید، یک اندیکاتور خنثی و باقی اندیکاتورها در نقطه فروش قرار دارند.

بااین‌وجود روند اخیر سناریوی برعکسی داشته و به سمت فروشندگان متمایل شده است. مجموعاً ۴ اندیکاتور در وضعیت فروش، ۶ تا در حالت خنثی و تنها یکی در نقطه خرید قرار دارد.

جمع‌بندی

رفتار امروز قیمت کار را برای خریداران سخت کرده و قیمت را تا ۵.۵۱۹۳ دلار کاهش داده است. نمودارهای یک‌روزه و ۴ ساعته حمایت قوی از این ارز دیجیتال را نشان می‌دهند اما خریداران هنوز نتوانسته‌اند بر قدرت فروشندگان غلبه کنند. در صورت حفظ حمایت ۴.۸۰ دلار، قیمت امکان افزایش خواهد داشت.

 

منبع:کریپتوپولیتن
2 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش خبری میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال
شارژ رایگان با ثبت نام
با ثبت نام و تکمیل احراز هویت در جشنواره کیوسک، بیست هزار تومان بیت کوین هدیه بگیرید!

دریافت جایزه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *