ورود / ثبت نام از کجا شروع کنم؟
قیمت ارزهای دیجیتال مقایسه قیمت صرافی ها مقایسه صرافی های ایرانی مقایسه صرافی های خارجی
آرك اينوست: ارزش كل بازار اتريوم به ٢٠ ميليارد دلار خواهد رسيد

کمپانى آرک ایونست در گزارش اخیرش پیش بینى کرد که ارزش کل بازار اتریوم تا پیان سال ٢٠٣٠ به ٢٠ تریلیون دلار خواهد رسید.

گزارش جدیدى که از پلتفرم Ark invest که متعلق به Cathy Wood مى باشد، پیش بینى کرده تا ١٠ سال آینده قیمت هر توکن اتریوم، به ١٧ تا ١٨ هزار دلار خواهد رسید، بر این اساس، ارزش کل بازار این شبکه تا ١٠ سال آینده به ٢٠ تریلیون دلار خواهد رسید.

به گزارش میهن سیگنال به تقل از کوین تلگراف، امروز صبح کمپانى سرمایه گذارى برجسته آرک اینوست گزارشى منتشر کرد. در این گزارش پیش بینى شده است که ارزش کل بازار اتریوم تا پایان سال ٢٠٣٠ به ٢٠ تریلیون دلار خواهد رسید و همچنین قیمت هر بیت کوین هم ١ میلیون دلار ارزش گذارى خواهد شد.

این کمپانى در گزارش خود اظهار کرد که این پیش بینى ها بر اساس کاربردها و موارد استفاده بیت کوین و اطلاعات و شاخص هاى مربوط به شبکه اتریوم که توسط پلتفرم Tradfi زیرنظر گرفته شده بود، انجام شده است.

گفتنى است محور اصلى این گزارش منتشر شده از آرک اینوست، مربوط به رشد قابل توجه و پرسود و همچنین بهره ورى مفیدى است که شبکه اتریوم در طى یک سال گذشته تجربه کرده است.

بخش اعظم این بهره ورى مربوط به رشد چشمگیرى مى شود که شبکه اموال دیجیتال غیرمتمرکز (Defi) در طى ٢ سال اخیر شاهد آن بود.

آرک اینوست در مورد شبکه Defi افزود:

اموال غیرمتمرکز (DeFi)، به طورقطع و یقین آینده ى درخشانى خواهند داشت، قابلیت همکارى، شفافیت و خدمات مالى در این شبکه افزایش خواهد یافت، در عین حالیکه سیستم هاى واسطه و خطرات ناشى از فعالیت در این حوزه نیز به حداقل خواهد رسید.

منبع:cointelegraph.com
بر اساس رای 0 نفر
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
مهدی عباس زاده
12 سال از فعالیتم در حوزه طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ میگذره و اخیرا به دنیای شگفت انگیز ارزهای دیجیتال علاقه مند شدم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.