تحلیل اتریوم ۱۱ تیر ۹۹

تحلیل اتریوم 11 تیر 99

آیا اتریوم می‌تواند قیمت ۲۵۰ دلار را بشکند؟

در تاریخ ۲۶ ژوئن، اتریوم از خط حمایت صعودی که از ۱۳ مارس آغاز شده بود، شکسته شد. در حالی که قیمت هنوز هم در داخل منطقه حمایت قدرتمند معامله می‌شود، روند نزولی قیمت نشان می‌دهد که روند صعودی فعلی به پایان رسیده است.

نکات برجسته تحلیل اتریوم

  • اتریوم در یک مثلث متقارن بلند مدت تجارت می‌شود.
  • قیمت از یک خط حمایت صعودی که از ۱۲ مارس آغاز شده بود، شکسته شده است.
  • حمایت در ۲۲۰ دلار و ۱۸۷ دلار وجود دارد، در حالی که مقاومت در ۲۴۷ دلار است.

حرکت بلند مدت اتریوم

با نگاهی به نمودار هفتگی، می‌بینیم که ETH از نوامبر ۲۰۱۸ در داخل مثلث متقارن بسیار طولانی مدت قرار دارد. در حالی که خط حمایت اعتبار داده نشده است، خط مقاومت لمس شده است.

آخرین مورد در هفته گذشته اتفاق افتاد که قیمت یک کندل داجی بلند نزولی ایجاد کرد. اگر این اتفاق پس از روند صعودی رخ دهد، معمولاً نشان می‌دهد که روند معکوس می‌شود، زیرا ضعف قابل توجهی وجود دارد.

با این حال، قیمت هنوز بالاتر از میانگین متحرک ۵۰ روزه است، که در حال حاضر در ۲۰۰ دلار است. این یک پیش بینی کننده بسیار خوب برای روند تا به امروز بوده است. علاوه بر این،RSI  هفتگی بالاتر از ۵۰ است، بنابراین اگرچه انتظار می‌رود قیمت بیشتر کاهش یابد، روند صعودی باقی می‌ماند.

مثلث متقارن طولانی مدت

مثلث متقارن طولانی مدت

نمودار روزانه نشان می‌دهد که قیمت از یک خط حمایت صعودی شکسته شده است.

نزدیک‌ترین مناطق حمایت به ترتیب در ۲۲۰ دلار و ۱۸۷ دلار یافت می‌شوند. قیمت همراه با میانگین متحرک ۵۰ روزه کاهش یافته است. بنابراین، ممکن است که به نزدیک‌ترین مقاومت در ۲۴۷ دلار افزایش یابد، و خط حمایت صعودی که از آن شکسته شده است را نیز اعتبار بخشد.

با این حال، با نگاهی به نمودار هفتگی، شکست از خطوط حمایت و مقاومت بدان معنی است که احتمالاً اتریوم از اینجا کاهش می‌یابد، و احتمالاً به منطقه حمایت دوم در۱۸۷ دلار می‌رسد.

خط حمایت صعودی

خط حمایت صعودی

حرکت کوتاه مدت اتریوم

نمودار ساعتی نشان می‌دهد که قیمت از ۲۴ ژوئن روند نزولی داشته است. افزایش قیمت گفته شده نمی‌تواند آغاز شود مگر اینکه قیمت بالاتر از این خط و میانگین متحرک ۲۰۰ ساعته قرار گیرد.

نزدیک‌ترین منطقه مقاومت بین ۲۳۲ و ۲۳۶ دلار یافت می شود، سطوح فیبوناچی ۰.۵ و ۰.۶۱۸، که قبلاً به عنوان مقاومت عمل کرده‌اند. بنابراین، این باید همان سطح معکوس باشد که اتریوم از آن کاهش می‌یابد، همانطور که در بخش قبلی بیان شد.

سطوح فیبوناچی در نمودار روزانه اتریوم

سطوح فیبوناچی در نمودار روزانه اتریوم

نتیجه گیری

در حالی که انتظار می‌رود افزایش قیمت اتریوم کوتاه مدت باشد، احتمالاً درنهایت به سمت مناطق حمایت که در بالا گفته شد می‌رود.

راستی! برای سهولت دسترسی شما به سیگنال های ما کانال تلگرام VIP میهن سیگنال برای شما عزیزان ساخته شده

همچنین برای مشاهده آخرین تحلیل ها روی تحلیل بیت کوین و ارز دیجیتال کلیک نمایید.

اشتراک گذاری:
پریسا وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 16 =