مخالفت شدید ویتالیک بوترین با بیت کوین کش

۱۳ دی ۱۴۰۰
مخالفت شديد ويتاليك بوترين با بيت كوين كش

ویتالیک بوترین (هم‌ بنیان ‌گذار اتریوم)، ارز دیجیتال بیت کوین کش را یک پروژه شکست خورده خواند، او اظهار کرد که در مورد این ارز اشتباه تصور کرده بود.

ویتالیک بوترین، هم‌ بنیان‌ گذار اتریوم، در یک پیام طولانی در توییتر با نگاهی به اظهارنظرهای گذشته خود، گفت که بیت کوین کش یک پروژه شکست‌ خورده است.

از نظر من پروژه بیت کوین کش در حال حاظر یک پروژه شکست خورده مى باشد.

به عقیده من به طور کلى جوامعى که بر پایه جنبه هاى اعتراضى و شورشى بنا شده باشند، هرچند که دلایل محکمى پشت آن باشد اما معمولا دوام چندانى ندارند و خیلى زود از هم گسسته مى شوند چراکه آنها صلاحیت کافى و ارزش هاى شایسته را ندارند و بجاى اینکه بر روى یک ساختار منسجم متکى باشند از یک ساختار غیر منسجم و مقاوم پیروى مى کنند.

بوترین در ادامه اظهاراتش اضافه کرد که  فورک بیت ‌کوین کش روی یک جنبش اعتراضی متمرکزشده که از یک ذهنیت شورشی نشئت گرفته است، بنابراین راه منسجمی برای حرکت رو به جلو پیدا نکرد.

به گزارش میهن سیگنال به نقل از یوتودى، بیت کوین کش در آگوست ۲۰۱۷  به‌عنوان جایگزینی برای بیت کوین اصلی راه‌ اندازی شد که به ‌دلیل برخوردار بودن از سایز بلاک بزرگتر می‌ توانست تراکنش‌ های بیشتری را پردازش کند و کارمزد کمتری هم دریافت کند. 

گفتنى است، اندازه بلاک‌ ها در بیت کوین کش نسبت به بیت کوین از حداکثر ۱ مگابایت به ۸ مگابایت افزایش پیداکرده که نتیجه آن سرعت بیشتر و کارمزد کمتر برای نقل‌ و انتقال ارز دیجیتال بیت کوین کش است.

منبع:u.today.com
5 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
تیم تولید محتوا میهن سیگنال
میکوشیم با تولید بهترین محتوای آموزشی در زمینه ارزهای دیجیتال، سطح محتوای وب فارسی را ارتقا دهیم و این راه ادامه دارد...

یک نظر

  • سلام. دوستانی کە در اربیتراژ تجربە دارن واقعا میشە ازین راە درامد داشت؟

  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *