توکن سوزى اتریوم به ارزش ٣٧٣ میلیون دلار

۲۷ دی ۱۴۰۰
توكن سوزى اتريوم به ارزش ٣٧٣ ميليون دلار

شبکه اتریوم در ۷ روز گذشته بیش از ۳۷۳ میلیون دلار توکن که معادل با ١١٠ هزار توکن اتر مى شود را سوزانده است.

شبکه اتریوم در ۷ روز گذشته بیش از ۱۱۰,۰۰۰ اتر سوزانده و نرخ خالص انتشار این ارز دیجیتال در هفته گذشته منفی بوده است.

این تعداد توکن سوزى شبکه اتریوم براى طرفداران کاهش قیمت، بسیار امیدبخش مى باشد.

به گزارش میهن سیگنال به نقل از یوتودى، شبکه اتریوم توانسته رکورد جدیدى را در تعداد توکن سوزى هاى ETH اش ثبت کند، على رغم پیشرفت و رشد روزافزون صنعت توکن هاى غیرمثلى (NFT)، این شبکه توانسته در عرض یک هفته تعداد بیش از ١١ هزار ETH را بسوزاند.

در ادامه برنامه توکن سوزی این شبکه در ۷ روز اخیر ۱۱۰,۸۷۹ اتر به ارزش ۳۷۳,۵۷۹,۱۸۸ دلار سوزانده شده است . در همین زمان ۹۴,۸۹۵ توکن اتر نیز به شبکه اضافه شده است تا بدین ترتیب نرخ انتشار خالص این ارز دیجیتال در یک هفته اخیر به منفی ۱۵,۹۸۳ توکن برسد.

نرخ انتشار منفى نشان دهنده این است که تعداد کوین هاى در گردش این شبکه کاهش یافته است و همچنین تورم این ارز در ۷ روز اخیر نیز کاهش یافته و در مجموع حدود ۱۶,۰۰۰ اتر از مجموع توکن‌ های در گردش شبکه اتریوم، حذف شده است.

فعالان حوزه بلاک چین مقالات و تحلیل‌های زیادی را درباره آینده ضد تورمی رمز ارز ETH نگاشتند؛ این موضوع به دلیل معرفی شدن مکانیسم سوزاندن کارمزدهای شبکه رمز ارز اتر (ارز دیجیتال شبکه اتریوم) صورت گرفته است. درحال حاضر، با صادر شدن هر بلوک در شبکه اتریوم، کلیه کارمزدهای معاملاتی آن به جای انتقال به ماینرها، سوزانده می‌شود و با شلوغی شبکه، سرعت توکن سوزی افزایش پیدا می‌کند.

در شبکه اتریوم روزانه مقداری در حدود ۴,۵۰۰ واحد از ارز دیجیتال ETH در حال سوختن است. از آنجایی که شلوغی شبکه، افزایش میزان کارمزد را در پی دارد، گاها ممکن است شاهد افزایش سرعت توکن سوزی اتریوم باشیم.

منبع:u.today.com
3 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
مهدی عباس زاده
12 سال از فعالیتم در حوزه طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ میگذره و اخیرا به دنیای شگفت انگیز ارزهای دیجیتال علاقه مند شدم.

یک نظر

  • هر کس در کی وای سی مشکل داره به تلی من اس بده

  • نمایش کامنت بیشتر

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *