۴ پیش بینی هیجان انگیز درباره قیمت بیت کوین در سال جدید

۱۲ دی ۱۴۰۲
پیش بینی های هیجان انگیز درباره قیمت بیت کوین در سال جدید

آینده قیمت بیت کوین در سال جدید نامشخص است زیرا ممکن است اتفاقات مثبت و منفی مختلفی رخ بدهد. ممکن است قیمت بیت کوین تحت تأثیر این وقایع به بالای ۱۰۰ هزار دلار برسد یا یک سقوط شدید را تجربه کند.

رشد اخیر قیمت بیت کوین (BTC) چشم انداز مثبتی را برای کارشناسان و تحلیلگران ایجاد کرده است. یکی از این افراد آدام بک مدیرعامل بلاک استریم و چهره معروف ارزهای دیجیتال است. بک معتقد است بیت کوین این پتانسیل را دارد که از ارزش بازار طلا هم عبور کند و به قیمت ۷۰۰۰۰۰ دلار دست یابد. او معتقد است رویداد هاوینگ که برای سال آینده برنامه ریزی شده می تواند بول ران بعدی را ایجاد کند.

جهش ۴۰۰۰ درصدی قیمت بیت کوین

تحلیل گر برجسته ای به نام جیمز ون استراتن هم درباره آینده بیت کوین خوش بین است. او با اشاره به احتمال پیشی گرفتن بیت کوین از طلا، پیش بینی کرده است قیمت این ارز دیجیتال جهش خیره کننده ۴۰۰۰ درصدی داشته باشد. البته با در نظر گرفتن ارزش بازار فعلی ۸۵۰ میلیارد دلاری بیت کوین در مقایسه با ارزش بازار ۱۳.۸ تریلیونی طلا هنوز راه درازی در پیش است.

طبق بررسی های میهن سیگنال، یکی دیگر از تحلیل گران خوش بین به آینده، مکس کیسر است. وی رسیدن قیمت BTC به ۱۰۰ هزار دلار را پیش بینی کرده است. همچنین رابرت کیوساکی نویسنده معروف کتاب پدر پولدار، پدر فقیر با اشاره به ضعیف شدن دلار، رشد قیمت بیت کوین تا ۱۲۰۰۰۰ دلار را پیش بینی کرده است.

در مقابل برخی از کارشناسان درباره آینده دیدگاه متفاوتی دارند. با وجود عملکرد مثبت قیمت بیت کوین در چند ماه گذشته، برخی از کارشناسان دیدگاه های منفی را ابراز کرده اند. از جمله این افراد پیتر شیف فعال اقتصادی و یکی از منتقدان بیت کوین است.

شیف در ابتدای دسامبر گذشته درباره صعود قیمت بیت کوین به دلیل هیجان حاصل از خبر احتمال تایید صندوق ETF بیت کوین در آمریکا هشدار داده بود. طبق گفته او، عمر این هیجان کوتاه خواهد بود و این حباب منفجر خواهد شد. او سقوط شدید قیمت بیت کوین را پیش بینی کرده و معتقد است طلا آینده امیدوار کننده ای خواهد داشت.

او به این نکته اشاره کرده که آغاز به کار صندوق های سرمایه گذاری بیت کوین تقاضای حداقلی را ایجاد می کند و نمی تواند بر روند قیمت در بلندمدت تأثیر بگذارد.

با در نظر گرفتن همه این نظرات، میهن سیگنال امیدوار است روند قیمت بیت کوین در سال جدید صعودی باشد و سرمایه گذارانی که مدت ها منتظر شروع چرخه صعودی جدید بوده اند بتوانند از اتفاقات سال ۲۰۲۴ بیشترین سود را کسب کنند.

نظرتان را درباره‌ی مقاله «۴ پیش بینی هیجان انگیز درباره قیمت بیت کوین در سال جدید» با ما درمیان بگذارید.

منبع:cryptosheadlines
برای این مطلب رای ثبت نشده
اولین رای دهنده باش!
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش تحلیلی میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *