تحلیل قیمت هدرا: روند مثبت همزمان با سقوط بازار | ۲۹ مرداد

۲۹ مرداد ۱۴۰۲
تحلیل قیمت هدرا: روند مثبت بعد از سقوط بازار | 29 مرداد

تریدرها درباره حرکت بعدی قیمت هدرا پس از سقوط بازار مطمئن نیستند اما یکی از کارشناسان ارز دیجیتال معتقد است پیشرفت های اخیر می تواند مومنتوم صعودی مناسب را برای این آلت کوین ایجاد نماید. البته برخی از اندیکاتورهای تکنیکال نشان می دهند قیمت در وضعیت حساس و آستانه سقوط است.

برای اینکه قیمت شروع به رشد کند باید کندل هفتگی آن بالاتر از ۴.۵۸ دلار بسته شود تا این سطح به عنوان حمایت تثبیت گردد. این حرکت می تواند با اخبار منتشر شده درباره این شبکه اوج بگیرد.

در سوی دیگر اگر HBAR نتواند به این سطح دست پیدا کند، احتمالا تا خط روند چندساله ریتست خواهد داشت. در توئیت این تحلیلگر به نام EGRAG CRYPTO آمده است که ساختار W در نمودار هفتگی هدرا در حال تشکیل شدن است که می تواند موجب رسیدن به اهداف بالاتر شود.

نمودار یک روزه قیمت هدرا / تتر. برای مشاهده نمودار در سایز بزرگ روی آن کلیک کنید.

طبق تحلیل میهن سیگنال، در چشم انداز کوتاه مدت تکنیکال، HBAR تلاش می کند بر مقاومت ۰.۰۶۴ دلار غلبه کند. بسته شدن کندل روزانه بالاتر از این سطح مهم فرصت را برای افزایش قیمت تا مقاومت مهم بعدی در ۰.۰۷۷ دلار فراهم کند.

در سوی دیگر، اگر قیمت هدرا امروز پایین تر از ۰.۰۶۴ دلار بسته شود ریسک تست رنج ۰.۰۵ تا ۰.۰۵۳ دلار وجود خواهد داشت. اندیکاتورهای تکنیکال نشان می دهند مومنتوم کوتاه مدت و بلندمدت، مثبت است.

خط EMA 9 روزه بالاتر از EMA 20 روزه قرار دارد و هر دوی اینها بالاتر از EMA 50 روزه قرار گرفته اند. علاوه بر این وضعیت صعودی، قیمت در یک کانال صعودی حرکت می کند.

اگرچه حرکت آینده قیمت قطعی نیست، تحلیلگر موردنظر معتقد است خرید هدرا در قیمت فعلی یک انتخاب عالی است. در حال حاضر قیمت هدرا با عملکرد منفی ۴.۷ درصد در سطح ۰.۰۶۲ دلار در حال معامله است. این در حالی است که عملکرد ماهانه، هفتگی و سالانه آن مثبت است.

نظرتان را درباره‌ی مقاله «تحلیل قیمت هدرا: روند مثبت همزمان با سقوط بازار | ۲۹ مرداد» با ما درمیان بگذارید.

منبع:coinedition
1 نفر این مطلب را پسندید.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش تحلیلی میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال
شیبا اینو رایگان

بعد از تکمیل احراز هویت در جشنواره آبان تتر، شیبا اینوی رایگان هدیه بگیر!

دریافت هدیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *