ورود / ثبت نام از کجا شروع کنم؟
قیمت ارزهای دیجیتال مقایسه قیمت صرافی ها مقایسه صرافی های ایرانی مقایسه صرافی های خارجی
شبكه اينترنت كامپيوتر در پى ادغام دو شبكه بيت كوين و اتريوم

شبکه جهانى internet computer، از ارائه قراردادهاى هوشمند جدید در نتیجه ادغام دو شبکه بیت کوین و اتریوم تا پایان سال خبر داد.

به گزارش میهن سیگنال به نقل از کوین تلگراف، شبکه اینترنت کامپیوتر به تازگى نقشه راه جدیدى را منتشر کرد که بر اساس این نقشه راه قصد دارد تا پایان سال ٢٠٢٢، با ادغام دو شبکه بلاک چینى بیت کوین و اتریوم، قراردادهاى هوشمند جدیدى را تولید کند.

این اقدام جدید اینترنت کامپیوتر به عنوان بخشى از پروژه (chromium Satoshi Release) که متعلق به بنیاد Difinty میباشد معرفى شده است. بنیاد Difinty، گفته است که این پروژه تا انتهاى سال به صورت عمومى ارائه خواهد شد.

به گزارش میهن سیگنال به نقل از شبکه اینترنت کامپیوتر، در این اقدام جدید، قراردادهاى هوشمند جدیدى با کمک فناورى رمزنگارى کلید بلاک چینى ( chain key cryptography)، به روى شبکه بیت کوین اضافه خواهد شد، با کمک این قراردادهاى هوشمند جدید دیگر نیازى به ارتباط با شبکه هایى که میتوانند نقش مخربى در پلتفرم هاى بیت کوین و اتریوم داشته باشند، نیست.

اینترنت کامپیوتر اولین بلاک چین در دنیاست که بر روی سرعت اینترنت و فضای ذخیره‌سازی نامحدود کار می‌کند. این پروتکل همچنین نماینده نسل سوم نوآوری‌های بلاکچینی در کنار بیت کوین و اتریوم است؛ زنجیره بلوکی که محاسبات و دیتاهای قراردادهای هوشمند را مقیاس پذیرتر می‌کند و آنها را بر روی سرعت وب راه اندازی، پردازش و ذخیره می‌کند. همچنین فریم ورک‌ های نرم افزاری قدرتمندی را نیز به توسعه دهندگان ارائه می‌دهد.

پروتکل اینترنت کامپیوتر توسط بنیاد DFINITY راه اندازی شده است. این یک سازمان غیرانتفاعی تحقیقات علمی واقع در زوریخ سوییس است و اعضای آن شامل بهترین رمزنگاران و برنامه نویسان دنیا است. این سازمان بیش از ۱۰۰,۰۰۰ مقاله آکادمیک منتشر کرده و ۲۰۰ جایزه علمی دریافت کرده است.

منبع:cointelegraph.com
بر اساس رای 0 نفر
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
مهدی عباس زاده
12 سال از فعالیتم در حوزه طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ میگذره و اخیرا به دنیای شگفت انگیز ارزهای دیجیتال علاقه مند شدم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.