ورود
تحلیل قیمت چین لینک: احتمال کم بازگشت روند - 30 آبان

نکات مهم تحلیل قیمت چین لینک:

  • چین لینک در یک هفته اخیر مومنتوم خرسی داشته است.
  • این توکن در طول هفته دوم نوامبر دچار اصلاح شده و هنوز نتوانسته بازیابی شود.
  • عملکرد هفتگی چین لینک منفی ۱۷.۵ درصد بوده است.

مومنتوم خرسی چین لینک از نیمه اول ماه، قیمت را ۰.۸۷ درصد نسبت به ماه گذشته کاهش داده است. عملکرد هفتگی هم به شدت تحت تأثیر قرار گرفته و افت ۱۷.۵ درصدی ارزش این توکن را نشان می دهد. ارزش بازار لینک هم ۲.۷۴ درصد کاهش یافته است.

حجم معاملات بیشترین تأثیر منفی را از این شرایط پذیرفته و افت ۴۱.۳۳ درصدی حجم معاملات به ثبت رسیده است. جفت چین لینک / اتریوم هم از این اصلاح قیمت متأثر شده و ۳.۴۴ درصد نزول پیدا کرده است. جفت چین لینک / بیت کوین هم کاهش ۲.۸۳ درصدی پیدا کرده و نسبت حجم به مارکت کپ به ۰.۰۵۴۶۹ رسیده است.

نمودار سی دقیقه ای قیمت چین لینک / دلار

نمودار سی دقیقه ای قیمت چین لینک / دلار. برای مشاهده نمودار در سایز اصلی روی آن کلیک کنید.

در تایم فریم ۳۰ دقیقه ای افت قیمت این توکن مشخص است. قیمت فعلی پایین تر از خط های EMAقرار گرفته است. خط EMA200 بالاتر از کندل قیمت و سایر EMAها قرار دارد. این خط ها از هم فاصله دارند و آخرین باری که به هم رسیدند افت شدید قیمت آغاز شد.

شاید برخی گمان کنند با ایجاد یک الگوی بازگشتی امکان بازیابی قیمت پس از اصلاح شدید آن وجود دارد اما واقعیت خلاف این را نشان می دهد. در طول این دوره اصلاح، بارها الگوهایی در نمودار نمایان شده اما قیمت هرگز واکنش مثبتی نداشته و به افت خود ادامه داده است.

هشدار اوسیلاتورها به سرمایه گذاران

اندیکاتورها در نمودار چهارساعته قیمت چین لینک/ دلار

اندیکاتورها در نمودار چهارساعته قیمت چین لینک/ دلار. برای مشاهده نمودار در سایز اصلی روی آن کلیک کنید.

در نمودار ۴ ساعته، خط مکدی پایین تر از سطح صفر قرار دارد. خط سیگنال برای مدتی در حال صعود بوده اما در نهایت خط مکدی به بالای خط سیگنال رسیده است. فاصله زیاد این دو خط با سطح صفر نشانه ای از باقی ماندن آن در محدوده فروش برای مدت بیشتری است.

RSI پس از مدتی که در سطوح پایین سپری کرده سرانجام به منطقه خنثی بازگشته است. اگرچه ظاهراً وضعیت بهتر شده اما حرکات پیشین هشداری درباره عملکرد آن در آینده را صادر کرده است.

نزدیک ترین مقاومت در ۲۹.۷۰ و ۳۴.۵۱ دلار قرار گرفته و نزدیک ترین سطح حمایتی در ۲۵.۹۲ دلار واقع است.

جمع بندی

چین لینک مدتی است در رادار خرس ها قرار گرفته است. تا زمانی که بازگشت روند رخ ندهد وضعیت بهتر نخواهد شد. در حال حاضر احتمال بازگشت روند بسیار کم است اما غیرممکن نیست. در این شرایط تنها در صورتی وارد معامله شوید که اقدامات احتیاطی در زمینه مدیریت سرمایه و تحلیل پیشرفته را در نظر گرفته‌باشید.

منبع:themarketperiodical
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش خبری میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *