معاملات لایت کوین سر به فلک می کشد! اما مراقب باشید!

۰۳ مرداد ۱۴۰۲
معاملات لایت کوین سر به فلک می کشد! اما مراقب باشید!

طبق گزارشات سنتیمنت با نزدیک شدن به رویداد هاوینگ مورد انتظار در ۲ آگوست، افزایش علاقه به لایت کوین بیشتر شده است. کمتر از ۱۰ روز تا رویداد نصف شدن (هاوینگ) باقی است. حجم معاملات LTC شاهد افزایش خیره کننده ۴۸.۵ درصدی در کمتر از ۲۴ ساعت بود! معاملات از ۳۷۷ میلیون دلار به ۵۶۰ میلیون دلار افزایش یافت.

جالب اینجاست که طبق اخبار میهن سیگنال، در میان این رشد قابل توجه حجم معاملات، به نظر می رسد کاهش قیمت LTC، متوقف شده است. با بررسی دقیق نمودارهای بازه زمانی کوچکتر، تحلیلگران علائم کاهش قیمت کمی را شناسایی کردند که نشان دهنده تغییر بالقوه در احساسات بازار است.

طبق اخبار ارز دیجیتال، علیرغم افزایش حجم معاملات، تحلیلگران برجسته ارزهای دیجیتال نظرات متفاوتی در مورد مسیر آینده قیمت LTC دارند.

افزایش حجم معاملات لایت کوین با افزایش هیجان بازار مرتبط است

یکی از این تحلیلگران، بنجامین کوون، به یک الگوی تاریخی مرتبط با رویدادهای هاوینگ Litecoin اشاره کرد. وی بیان کرد که در سال‌ های گذشته که هاوینگ رخ می داد، قیمت LTC در دوره ژوئن تا ژوئیه کاهش می یافت. جالب اینجاست که توییت Cowen که به این الگو اشاره می کند به نظر می رسد با شروع کاهش اخیر LTC هماهنگ باشد.

علاوه بر تحلیل کوون، علی مارتینز، تحلیلگر، الگوی داده محور دیگری را کشف کرد که به طور غیرمستقیم با هاوینگ مرتبط است. مارتینز مشاهده کرد که هر بار که تعداد آدرس‌های LTC جدید در طول پنج سال گذشته از ۳۵۰۰۰۰ فراتر می ‌رفت، اصلاح قیمت قابل توجهی به دنبال داشت. اخیراً بیش از ۶۹۰۰۰۰ آدرس LTC ایجاد شد که نمایانگر یک رویداد بالقوه «فروش اخبار» حول و هوش هاوینگ پیش رو است.

در نتیجه، افزایش اخیر حجم معاملات لایت کوین باعث ایجاد هیجان در بین علاقه مندان به ارزهای دیجیتال شده است. اما کارشناسان محتاط هستند و احتمال کاهش قیمت را پیش بینی می کنند.

منبع:u.today
9 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *