ورود / ثبت نام از کجا شروع کنم؟
قیمت ارزهای دیجیتال مقایسه قیمت صرافی ها مقایسه صرافی های ایرانی مقایسه صرافی های خارجی

خرید ۱۹۰ میلیون دلار بیت کوین توسط شرکت میکرواستراتژی

۱۶ فروردین ۱۴۰۱
خرید 190 میلیون دلار بیت کوین توسط شرکت میکرواستراتژی

شرکت هوش تجاری MicroStrategy بر اساس گزارش یک پرونده نظارتی در ۵ آوریل، ۱۹۰.۵ میلیون دلار دیگر بیت کوین خریده است. ۴۱۶۷ بیت کوین را در بازه زمانی ۱۵ فوریه تا ۴ آوریل خریداری توسط این شرکت خریداری شده است.

تایسون ها، یک شرکت مستقر در ویرجینیا، به طور متوسط ​​۴۵۷۱۴ دلار برای هر سکه پرداخت کردند. میانگین قیمت خرید MicroStrategy در حال حاضر ۳۰۷۰۰ دلار است که شامل کارمزدها و هزینه ها نیز می شود.

همانطور که توسط U.Today گزارش شده است، MicroStrategy خرید قبلی بیت کوین خود را ۲۵ میلیون دلار در اوایل فوریه اعلام کرد.

شرکت تحت کنترل مایکل سیلر از زمانی که ارز دیجیتال پرچمدار را به عنوان دارایی ذخیره خزانه اصلی خود در آوریل ۲۰۲۰ پذیرفت، نزدیک به ۴ میلیارد دلار برای خرید بیت کوین و سرمایه گذاری آن هزینه کرده است.

تعداد کل بیت کوین های نگهداری شده توسط MicroStrategy اکنون به ۱۲۹۲۱۸ (تقریباً ۶ میلیارد دلار در زمان انتشار) رسیده است.

بزرگترین ارز دیجیتال جهان در حال حاضر اندکی در رنگ سبز معامله می شود و در صرافی های اصلی در سطح ۴۶۷۰۰ دلار قرار دارد. بیت کوین، با این حال، علیرغم بازگشت اخیر، هنوز ۳۲.۶۹ درصد از اوج رکورد خود فاصله دارد.

خرید بدون انتشار اوراق قرضه بیت کوین

آخرین خرید پس از آن صورت گرفت که MicroStrategy یک وام ۲۰۵ میلیون دلاری برای خرید بیت کوین بیشتر گرفت. این وام توسط بانک سیلورگیت که بر روی رمزارز متمرکز است، تضمین شد.

این شرکت برای تامین مالی خریدهای انبوه خود به انتشار اوراق قرضه بیت کوین نپرداخت. سیلور اخیراً به بلومبرگ گفته است که بازار ارزهای دیجیتال به اندازه کافی برای چنین محصولی به رشد نرسیده است. از این رو، او یک وام قدیمی از یک بانک را به جای گزینه های عجیب و غریب تر انتخاب کرد.

سهام MicroStrategy در معاملات قبل از بازار ۱.۷۴ درصد افزایش یافت. سهام همچنان ۱۰ درصد تا به امروز کاهش یافته است که کمی کمتر از بیت کوین است.

این شرکت به طور موثر به یک بازی رمزنگاری تبدیل شده است. سهام آن به معامله با بیت کوین ادامه می دهد.

منبع:u.today
8 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
تیم تولید محتوا میهن سیگنال
میکوشیم با تولید بهترین محتوای آموزشی در زمینه ارزهای دیجیتال، سطح محتوای وب فارسی را ارتقا دهیم و این راه ادامه دارد...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *