ورود / ثبت نام از کجا شروع کنم؟
قیمت ارزهای دیجیتال مقایسه قیمت صرافی ها مقایسه صرافی های ایرانی مقایسه صرافی های خارجی
ارزش واقعی اتریوم 6000 دلار اعلام شد

ارزش واقعی اتریوم (ETH) طبق ارزیابی بلومبرگ ۶۰۰۰ دلار است.

بر اساس اطلاعات بلومبرگ و مدل جریان نقدی، ارزش اتریوم ۶۱۲۸ دلار یا ۱۸۰ درصد قیمت فعلی است. علاوه بر این، به‌ روزرسانی بزرگ آینده شبکه، که استاندارد PoW «منسوخ» را به PoS تغییر می ‌دهد، این ارز دیجیتال را در هر MarketWatch به ابزاری شبیه به سهام تبدیل می‌ کند.

اهمیت “ادغام”

به‌روزرسانی «ادغام» فیوچرز برای اتریوم اساسی است؛ زیرا روش ارزش‌ گذاری مناسب پروژه را تغییر می‌ دهد. همچنین ارزش شبکه بر اساس تولید سود به جای اتریوم استخراج ‌شده محاسبه می ‌شود.

همانطور که توسط میهن سیگنال ذکر شد، این رویکرد جدید، ارزش‌ گذاری نسبت ‌های مالی سنتی را به تجزیه و تحلیل اتریوم می ‌آورد. مانند ضریب P/E هزینه های پرداخت شده در شبکه به عنوان درآمدی برای شرکت و سوزاندن مداوم به عنوان بازخرید عمل می کند.

درآمد اتریوم در حال افزایش است

به دنبال رشد صنایع دیفای DeFi و ان اف تی NFT، کارمزد تراکنش های شبکه در سال ۲۰۲۱ به ۹.۸ میلیارد دلار رسید. این نتایج ۱۶ برابر بیشتر از نتایج سال ۲۰۲۰ است. اتریوم اولین و بزرگترین شبکه برای انواع پروژه های NFT و DeFi شد. در حال حاضر، اتریوم بالاترین TVL را در مقایسه با تمام شبکه های ارائه شده با ۱۲۳ میلیارد دلار قراردادهای هوشمند دارد.

همانطور که کارشناسان پیشنهاد می کنند، اتریوم در سال ۲۰۲۲ کارمزدهای بیشتری ایجاد خواهد کرد. هدف آن تا پایان سال حدود ۱۲ میلیارد دلار است که ۳۰ درصد بیشتر از تولید در سال ۲۰۲۱ است.

با توجه به داده های فوق، ارزش واقعی اتر در حدود ۶۱۲۸ دلار باقی می ماند. ۵۵۳۹ دلار و ۹۳۲۸ دلار، طبق سه مدل مختلف جریان نقدی. میانگین این سه مدل ۶۹۹۸ دلار خواهد بود.

منبع:u.today
بر اساس رای 0 نفر
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
تیم تولید محتوا میهن سیگنال
میکوشیم با تولید بهترین محتوای آموزشی در زمینه ارزهای دیجیتال، سطح محتوای وب فارسی را ارتقا دهیم و این راه ادامه دارد...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.