ورود / ثبت نام از کجا شروع کنم؟
قیمت ارزهای دیجیتال مقایسه قیمت صرافی ها مقایسه صرافی های ایرانی مقایسه صرافی های خارجی

شیباریوم بعید است در روز ولنتاین راه اندازی شود

۲۴ بهمن ۱۴۰۱
شیباریوم بعید است در روز ولنتاین راه اندازی شود

کوساما، توسعه دهنده اصلی شیبا اینو، آب سردی بر روی شایعات انتشار شیباریوم در روز ولنتاین ریخت.

Shibarium چه زمانی راه اندازی می شود؟ طی چند ماه اخیر، تاریخ راه اندازی Shibarium همواره موضوعی مهمی در میان جامعه این ارز دیجیتال بوده است. جامعه Shib امیدوار بود که این پلتفرم در ۱۴ فوریه راه اندازی شود، اما توسعه دهنده آن به شایعات راه اندازی آن در روز ولنتاین پایان داد.

شیباریوم تاریخ انتشار دقیقی ندارد

کوساما، نظریه جدیدی در مورد راه اندازی Shibarium به اشتراک گذاشت. او در پاسخ به سوالات اظهار داشت که نمی‌ توان تاریخ دقیقی برای انتشار این برنامه ارائه داد.

شبکه لایه ۲ چگونه بر SHIB تأثیر خواهد گذاشت؟

توسعه دهندگان Shiba Inu در حال کار بر روی این بلاک چین لایه ۲ هستند. شیباریوم به افزایش قیمت SHIB از طریق مکانیزم سوزاندن و افزایش ثبات قیمت آن کمک می کند. در بازار ارزهای دیجیتال، همه به دنبال کارمزد تراکنش کمتری هستند. پروژه‌ هایی که این مورد را ارائه می‌ کنند از تراکنش ‌های بیشتری برخوردار خواهند شد.

طبق گزارشات قبلی Coingape، شیبا اینو از مرز ۱.۳ میلیون دارنده عبور کرد و شاهد افزایش شدید قیمت بوده است. بسیاری از مردم بر این باورند که راه اندازی شیباریوم فرصتی است تا افراد بیشتر در شیب سرمایه گذاری کنند.

سرمایه گذاران جدید و حتی باتجربه توجه خود را به سمت این میم کوین معطوف می کنند تا از پتانسیل آن، دارایی هنگفتی به دست بیاورند.

حجم معاملات شیبا اینو ۴۲ درصد جهش کرد

با توجه به اخبار میهن سیگنال، حجم معاملات شیبا اینو در ۲۴ ساعت اخیر نزدیک به ۴۲.۴۵ درصد افزایش یافت. قیمت آن بالاتر از سطح کلیدی ۰.۰۰۰۰۱۳ دلاری خود قرار گرفت. در بحبوحه اخبار شیباریوم، SHIB با ۱.۱۴ درصد افزایش نسبت به روز قبل به ۰.۰۰۰۰۱۳۰۱ دلار رسید. حجم معاملات ۲۴ ساعت آن ۳۸۲،۹۰۸،۵۲۹ دلار بود.

منبع:کوین گیپ
2 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *