تجزیه و تحلیل قیمت شیبا اینو و جریان کاهشی برای اصلاح قیمت

۲۲ بهمن ۱۴۰۱
تجزیه و تحلیل قیمت شیبا اینو و جریان کاهشی برای اصلاح قیمت

شیبا اینو در یک منطقه قیمتی حمایتی مهم معامله می ‌شود که می ‌تواند آغازگر جهش با اهمیتی باشد.

در ۱۳ ژانویه، قیمت SHIB از یک خط مقاومت نزولی که از آگوست ۲۰۲۲ برقرار بود، عبور کرد. این روند منجر به بالاترین سطح آن یعنی ۰.۰۰۰۰۱۵۷ دلار در ۴ فوریه شد. قیمت شیب همچنین منطقه مقاومت مهمی را با قیمت متوسط ۰.۰۰۰۰۱۲۰ دلار پس گرفت.

پس از این روند، RSI روزانه شیبا اینو یک واگرایی نزولی در قلمرو بیش از حد خرید ایجاد کرد. پس از آن، روند قیمت کاهشی شد که در ۹ فوریه شتاب گرفت. اکنون، قیمت توکن SHIB یک بار دیگر در منطقه ۰.۰۰۰۰۱۲۰ دلار معامله می شود و آن را به عنوان پشتیبانی معتبر می داند. از آنجایی که منطقه نیز با خط مقاومت نزولی منطبق است، سطح بسیار مهمی است.

به نقل از beincrypto اگر قیمت این ارز دیجیتال سقوط کند، کل حرکت صعودی را زیر سوال می برد. در آن صورت، نزدیکترین منطقه پشتیبانی بعدی ۰.۰۰۰۰۱۰۲ دلار خواهد بود.

نمودار روزانه SHIB/USDT. منبع: TradingView

نمودار روزانه SHIB/USDT. منبع: TradingView

 

قیمت شیبا اینو اصلاح می شود

تحلیل تکنیکال از بازه زمانی کوتاه‌مدت شش ساعته نشان می‌ دهد که قیمت بلاک چین شیب یک حرکت صعودی پنج موجی را تکمیل کرد که منجر به بالاترین قیمت ۰.۰۰۰۰۱۵۷ دلار شد. ویژگی بارز این حرکت مثلثی است که بخشی از موج چهار بود. علاوه بر این، موج پنج گسترش یافت و طول موج های یک و سه را با هم (سیاه) داشت.

اگر شمارش صحیح باشد، قیمت شیبا اینو اکنون در ساختار اصلاحی A-B-C است، که می تواند به سطح حمایت اصلاحی ۰.۶۱۸ Fib در ۰.۰۰۰۰۱۰۸ دلار ختم شود. اگر چنین باشد، در حال حاضر در موج B است که در ۲۴ ساعت آینده آغاز خواهد شد. بنابراین، پس از یک پرش اولیه، یک افت دیگر برای تکمیل اصلاح به دنبال خواهد داشت.

پس از تکمیل اصلاح، قیمت SHIB می‌تواند به بالاترین حدی که در آگوست ۲۰۲۲ داشت یعنی ۰.۰۰۰۰۱۷۵ دلار افزایش یابد.

کاهش کمتر از پایین‌ترین حد سالانه در ۰.۰۰۰۰۰۷۷ دلار، این پیش‌بینی صعودی قیمت شیبا اینو را باطل می ‌کند. در آن صورت، قیمت شیبا اینو می تواند به ۰.۰۰۰۰۰۰۵۰ دلار کاهش یابد.

نمودار شش ساعته SHIB/USDT. منبع: TradingView

نمودار شش ساعته SHIB/USDT. منبع: TradingView

 

به عنوان نتیجه گیری، تحلیل Shiba Inu نشان می دهد که قیمت پس از یک حرکت صعودی یک ماهه در حال اصلاح است. روند همچنان صعودی است. طبق آمار میهن سیگنال، کاهش به زیر ۰.۰۰۰۰۰۷۷ دلار این پیش بینی صعودی را باطل می کند و می تواند قیمت شیبا اینو را به ۰.۰۰۰۰۰۵۰ دلار برساند.

منبع:beincrypto.com
2 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *