شیبا اینو به تلاقی مرگ نزدیک شده است! چه اتفاقی می افتد؟!

۱۵ اسفند ۱۴۰۱
شیبا اینو به تلاقی مرگ نزدیک شده است! چه اتفاقی می افتد؟!

شیبا اینو اخیرا به صورت قابل توجهی کاهش یافته است. این دارایی اکنون زیر میانگین متحرک ۵۰ روزه معامله می ‌شود. تحلیلگران پیش‌ بینی می ‌کنند که به زودی با یک “تلاقی مرگ” در نمودارها روبرو خواهد شد.

ضربدر مرگ یک اصطلاح تحلیل شیبا اینو تکنیکال است. این اصطلاح برای توصیف نقطه ای که میانگین متحرک کوتاه مدت از میانگین متحرک بلندمدت عبور می کند، استفاده می شود. در واقع یک روند نزولی را نشان می دهد. در مورد SHIB، میانگین متحرک ۵۰ روزه کمتر از میانگین متحرک ۲۰۰ روزه است که منجر به تشکیل یک تلاقی مرگ می شود. با این حال، همه تحلیلگران به اهمیت تلاقی مرگ اعتقاد ندارند و قاطعانه معتقدند که آنها هیچ ارزش تحلیلی ندارند.

u.today گزارش داد که این روند باعث نگرانی افرادی است که در شیبا اینو سرمایه گذاری کردند. چراکه این آمار نشان می دهد که قیمت این دارایی ممکن است در آینده نزدیک به کاهش خود ادامه دهد. در حال حاضر، شیب در سطح قیمت ۰.۰۰۰۰۱ دلار معامله می شود که کمترین میزان در ۴۰ روز اخیر است.

روند نزولی قیمت شیبا اینو را می توان به تعدادی از عوامل نسبت داد. اولاً، بازار گسترده تر ارزهای دیجیتال در هفته های اخیر رکود را تجربه کرد. بسیاری از دارایی ها ارزش قابل توجهی را از دست دادند. علاوه بر این، به نظر می ‌رسد که هیاهویی که پیرامون میم کوین‌ ها وجود دارد در حال محو شدن است که منجر به کاهش تقاضا برای SHIB می ‌شود.

علیرغم دورنمای نزولی برای شیبا اینو، برخی از تحلیلگران معتقدند که این دارایی می تواند در ماه های آینده دوباره به حالت اول بازگردد. با این حال، طبق اخبار میهن سیگنال، این به عوامل متعددی بستگی دارد، از جمله افزایش تقاضا برای میم کوین و بهبود کلی بازار ارزهای دیجیتال.

منبع:u.today
9 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

یک نظر

  • درودبرشما دوستان خوب

  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *