پیش بینی قیمت شیبا اینو در سال ۲۰۲۴ و چشم انداز آن در آینده

۱۴ آبان ۱۴۰۲
پیش بینی قیمت شیبا اینو در سال 2024 و چشم انداز آن در آینده

میم کوین محبوب دنیا نتوانست در سالی که گذشت به قله های جدیدی دست پیدا کند. با اینکه در ماههای پایانی سال، برخی ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین و سولانا توانستند سود خیره کننده ای کسب کنند، قیمت شیبا اینو از اوج گرفتن بازار بی بهره بود و حتی ۳ درصد افت را تجربه کرد.

حتی خبر فوق العاده آغاز به کار شیباریوم هم نتوانست خون تازه ای به رگهای این میم کوین محبوب تزریق کند. در این مقاله قصد داریم سناریوی پیش روی قیمت شیبا را بررسی کنیم.

سناریوی واقع گرایانه: رشد قیمت شیبا

با در نظر گرفتن احساسات صعودی در کل بازار ارز دیجیتال می توان آینذه مثبتی را پیش بینی کرد. شیبااینو هم احتمالا تحت تاثیر رشد کلی بازار خواهد توانست به قله های جدیدی دست پیدا کند.

اما آیا شیبا می تواند به نقطه مهم ۰.۰۱ دلار برسد؟ اگر این سطح فتح شود، ارزش بازار شیبا می تواند به ۵.۸۹ تریلیون دلار برسد که برابر با ارزش تولید ناخالص داخلی کشور فرانسه است.برای اینکه چنین اتفاقی بیفتد باید عرضه در گردش توکن های شیبا اینو کاهش قابل توجهی پیدا کند. در نتیجه کمیاب شدن، قیمت هر توکن ممکن است افزایش چشمگیری را تجربه کند.

اگرچه توکن سوزی شیبا با شدت ادامه دارد اما با نرخ فعلی رسیدن به این حد از کمیابی دشوار است. به دلیل نبود برنامه مشخص برای رسیدن به عرضه لازم برای محقق شدن این پیش بینی، هدف ۰.۰۱ دلار برای سال ۲۰۲۴ دور از دسترس می نماید. میهن سیگنال پیش بینی می کند مدت بیشتری باید منتظر رسیدن شیبا به این سطح مهم بمانیم.

احتمال رسیدن قیمت شیبا به ۰.۰۱ دلار

در ششرایط فعلی سرمایه گذاران خسته شده اند. توسعه دهندگان اگرچه تلاش می کنند به دستاوردهای جدیدی برسند اما در فشردگی بازار موفق نبوده اند.

آینده قیمت شیبا تنها به شرایط پویای بازار بستگی ندارد بلکه اقدامات سازندگان آن هم روی قیمت تاثیر می گذارد. از جمله این اقدامات می توان به مکانیزم سوزاندن توکن های در دسترس برای کمیاب شدن شیبا اینو اشاره کرد.

بدون این رویداد، امیدوار بودن به تاثیر بازار روی قیمت یک ارز مثل ساختن یک برج در آسمان است. فعلا همه در حال نظاره بازار هستند. کیف پول ها آماده و تریدرها منتظر بروز نشانه های مثبتی هستند تا شیبا را به جایگاه قبلی آن برگردانند.

بنابراین رسیدن به رویای ۰.۰۱ دلار آن قدر اما و اگر دارد که با وضعیت فعلی اقتصاد و عقل سلیم تناقض دارد. با این حال نمی توان ماهیت نوسانی بازار ارز دیجیتال را از معادله خارج کرد. در وضعیت کنونی همه نظاره گر هستند تا نشانه مثبتی برای آینده مشاهده کنند.

نظرتان را درباره‌ی مقاله «پیش بینی قیمت شیبا اینو در سال ۲۰۲۴ و چشم انداز آن در آینده» با ما درمیان بگذارید.

منبع:cryptopolitan
برای این مطلب رای ثبت نشده
اولین رای دهنده باش!
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش تحلیلی میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال

‫2 نظر

  • سلام وقت بخیر بسیار عالی هستن تحلیل هاتون خدا قوت

  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *