آیا کاهش تعداد آدرس های کوچک بیت کوین یک سیگنال خرسی است؟

۳۰ شهریور ۱۳۹۹
آیا کاهش تعداد آدرس های کوچک بیت کوین یک سیگنال خرسی است؟

آدرس هایی که کمتر از یک بیت کوین نگهداری می کرده اند به پایین ترین میزان در ۴ ماهه گذشته رسیده اما آیا این یک نشانه خرسی است؟

طبق داده های گلس نود، تعداد آدرس های با دارایی کمتر از یک بیت کوین در سپتامبر به کمترین تعداد در ۴ ماهه اخیر رسیده است. این کاهش قابل توجه همزمان با گسترش شدید بازار دیفای صورت گرفته است.

از اول آگوست ارزش کل موجود در پروتکل های دیفای بر روی اتریوم از ۴.۰۹۱ میلیارد به ۹.۷۷ میلیارد دلار رسیده است. افزایش عظیم سرمایه در دیفای تقاضا برای توک نهایی مانند wBTC را افزایش داده است.

کاربران عمدتا برای کسب درآمد از ارزهای دیجیتال خود از پروتکل های دیفای استفاده می کنند و از آنجا که انتقال بیت کوین به اتریوم ناممکن است آنها ابتدا بیت کوین های خود را به wBTC تبدیل می کنند و سپس از آن در پلتفرم های دیفای استفاده می نمایند.

با این کار دارندگان بیت کوین به دو مسئله دست می یابند: اول اینکه کاربران می توانند بدون فروش بیت کوین های خود از پروتکل های دیفای استفاده کنند و دوم اینکه سرمایه گذاران بیت کوین از امکانات مثبت ناشی از تغییرات قیمت بیت کوین بی بهره نمی مانند.

پس تعداد آدرس های با کمتر از یک بیت کوین کاهش یافته زیرا تقاضا برای wBTC افزایش یافته است. اما این لزوما یک نشانه خرسی نیست زیرا کاربران سرانجام با خروج از پروتکل های دیفای wBTC های خود را دوباره به بیت کوین تبدیل می کنند. کاهش تعداد این آدرس ها تنها نشانگر یک روند کوتاه مدت است که احتمالا تا پایان دوره جاری دیفای به طول خواهد انجامید.

 

راستی! اگر علاقه مند به دنبال کردن اخبار داغ ارزهای دیجیتال هستید کانال اخبار میهن سیگنال برای شما عزیزان ساخته شده.

همچنین میتوانید آخرین اخبار ارز های دیجیتال را در خبر ارز دیجیتال بخوانید.

منبع:کوین تلگراف
8 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش تحلیلی میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *