تعطیلی عملیات ماینینگ در تگزاس

۱۸ بهمن ۱۴۰۰
تعطیلی عملیات ماینینگ در تگزاس

پیش بینی شده طوفان زمستانی لاندون این هفته بخش هایی از تگزاس را تحت تأثیر قرار دهد. این موجب شده شرکت های بزرگ ماینینگ ارز دیجیتال فعالیت های خود را به دلیل نیاز شدید این ایالت به منابع انرژی در روزهای آینده تعطیل نمایند.

به گفته مدیر روابط عمومی رایوت بلاک چین، ۹۹ درصد از برق مصرفی مرکز داده این شرکت در راک دیل خاموش شده است. پیش بینی شده در پنج شنبه شب اوج تقاضا برای برق ایجاد شود. شرکت های بلاک چینی در نامه ای به فرماندار منطقه به نام گرگ ابوت اعلام کرده اند قصد دارند فعالیت های ماینینگ خود را به دلیل نیاز مبرم به برق کاهش داده و یا تعطیل کنند.

ابوت در توییتی در اول فوریه اعلام کرده بود:

تگزاس در آستانه مواجه شدن با طوفان زمستانی است که پیش بینی شده در روزهای آینده استان ما را تحت تأثیر قرار دهد.

آژانس های دولتی در حال همکاری با یکدیگر هستند تا منابع و اطلاعات کافی را مهیا کنند تا اهالی تگزاس در امان بمانند.

طبق اعلام Payfer، استفاده شرکت های بزرگ تگزاسی از برق در شرایط عادی حدود یک گیگاوات است. برق مصرفی اهالی تگزاس هم ۳۵۰۱۶ مگاوات است و فعلا انرژی کافی برای تقاضای موجود وجود دارد. پیش بینی شده است این تقاضا در ۲۴ ساعت همزمان با افت دما تا منفی ۸ درجه، ۴۲ درصد افزایش یافته و به ۴۹۷۸۶ مگاوات برسد.

تگزاس مدتی است یکی از پایگاههای استخراج ارزهای دیجیتال و به خصوص بیت کوین است. در انتخابات استانی اخیر، رقابت شدیدی بین کاندیداها در راستای مباحث مربوط به ارز دیجیتال و قانونی کردن استفاده از بیت کوین به عنوان ارز رسمی وجود داشت.

ابوت خود را یکی از حمایت کنندگان قانونی کردن ارزهای دیجیتال و طرفداران بیت کوین اعلام کرده بود. به نظر می رسد او شرکت ها را به برپایی تأسیسات ماینینگ در این منطقه تشویق کرده است اما طوفان زمستانی در فعالیت آنها وقفه ایجاد کرده است.

منبع:thecoinrepublic
8 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش تحلیلی میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال

یک نظر

  • الان تریدری دوره اش تموم میشه؟

  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *