بهترین پلتفرم های کپی تریدینگ کدامند؟ | معرفی ۱۳ پلتفرم کپی تریدینگ

۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۲
بهترین پلتفرم های کپی تریدینگ کدامند؟

کپی تریدینگ نوعی تجارت است که با عنوان معاملات کپی، معاملات اجتماعی، معاملات آینه ای و… شناخته می شود. اسمش را هر چه می خواهید بگذارید. تنها چیزی که نیاز دارید این است که این مفهوم را درک کنید. کپی تریدینگ یعنی شما به شخص دیگری اجازه دهید تا با کپی کردن مستقیم همان معاملاتی که انجام می دهد، یک استراتژی معاملاتی برای شما ایجاد کند. بهترین گزینه برای کپی تریدینگ حالت خودکار است اما استفاده از حالت دستی نیز امکان پذیر است. با ما همراه باشید تا بهترین پلتفرم های کپی تریدینگ را به شما معرفی کنیم.

چرا کپی تریدینگ برای تازه کارها خوب است؟

کپی کردن معامله افراد باتجربه می تواند یک ابزار آموزشی برای افرادی باشد که می خواهند یاد بگیرند که چگونه به طور مستقل تجارت کنند. این ابزار ساده ترین و سودآورترین روش ورود به بازار کریپتو است و به تخصص زیادی نیاز ندارد به همین دلیل بسیار محبوب است.

کپی تریدینگ مصداق مثال قرارگرفتن در یک قایق است. معامله گران اصلی هنگام انجام معاملات، سرمایه خود را به خطر می اندازند. علاوه بر این، آنها فقط زمانی درآمد کسب می کنند که شما سود کنید. اگر معاملات را به صورت خودکار کپی کنید، در زمان صرفه جویی کرده اید.

چگونه بهترین پلتفرم های کپی تریدینگ را انتخاب کنیم؟

انتخاب بهترین پلتفرم معاملات کپی چندان آسان نیست زیرا عوامل زیادی بر آن تأثیر دارد. برخی از این عوامل شامل موارد زیر می شود:

 • مجوز: پلتفرم معاملات کپی یا کارگزاری که استفاده می کنید باید از مقامات مجوز داشته باشد.
 • امنیت: اکثر معاملات کپی در حال حاضر به سپرده وجوه نیاز دارند (به جز صرافی های ارزدیجیتال که معاملات کپی را ارائه می دهند). بنابراین از پلتفرم هایی که از شما درخواست واریز وجوه می کنند دوری کنید (مگر اینکه صرافی باشند).
 • کیفیت کار معامله گران: بهترین پلتفرم های کپی تریدینگ معیارهایی برای تشخیص معامله گرانی که می توانند پیشرو باشند در نظر می گیرند. مانند عملکرد معامله گر، سابقه اهرمی، نسبت ریسک به ریوارد و غیره. علاوه بر این، آنها اجازه اهرم بیش از ۲۰ برابر را به معامله گران کپی نمی دهند.
 • شفافیت: برنامه های معاملات کپی باید تمام جزئیات کار معامله گرانی را که می توانید از روی معامله آنها کپی کنید ارائه دهند. بنابراین می توانید استراتژی معاملاتی آنها را برای درک عملکردشان تجزیه و تحلیل نمایید.
 • یافتن معامله گران برنده: یکی دیگر از معیارهای انتخاب بهترین پلتفرم های کپی تریدینگ فعالیت معامله گران خوب در پلتفرم موردنظر است. بیشتر پلتفرم های معاملات اجتماعی فارکس، ردیابی معامله گرانی را که بالاترین بازگشت سرمایه را ارائه می دهند، ساده می کنند. با این حال، باید بررسی کنید که آیا آنها ضررهای خود را در ROI لحاظ می کنند یا خیر؟

بهترین پلتفرم های کپی تریدینگ

بهترین پلتفرم های کپی تریدینگ

پلتفرم ایرانی بلوترید (تریدینگ هاوس)

با استفاده از پلتفرم کپی ترید ایرانی بلوترید شما میتوانید معاملات اشخاص دیگر را برای خودتان کپی کنید! برای اینکار نیازی به ایجاد دسترسی به سرمایه شما وجود ندارد. بعد از ساخت اکانت در بلو ترید میتوانید اجازه خرید و فروش خودکار توسط بلو ترید را به اکانت های خود بدهید. این یعنی بلوترید در واقع برای اُتو ترید یا همان ترید خودکار نیست، بلکه محلی برای کپی برداری از تریدرهای ماهر و حرفه‌ای به منظور کسب سود است. با اینکار همه سود های حاصل از تریدها به شما تعلق میگیرد و نیازی به واریز وجه به هیچ پلتفرم غیر معتبری ندارید.

در بلو ترید بعد از مشاهده بازدهی تریدر های دیگر، معاملاتشان را برای خودتان کپی کنید!

چرا باید بلوتریدر شد؟

 • فقط روی کیفیت تریدها تمرکز می‌کنید و نگران مدیریت سرمایه کاربران نخواهید بود.
 • برای فروش پکیج‌ها، دیگر نیازی به رسانه و تبلیغات نخواهید داشت.
 • دیگر نیازی به کارهای مربوط به هماهنگی و ارتباط با ساب تریدرها نخواهید داشت.
 • در رقابتی سالم با همکاران، مهارت معامله‌گری خود را به نمایش می‌گذارید.
بلوتریدر شو!

۳۰ روز رایگان کپی ترید کن و با تریدر هایی که درآمد دلاری دارند درآمد دلاری داشته باش.

ثبت نام و دریافت تخفیف

۱. پلتفرم بیت یارد (BitYard)

BitYard یک پلتفرم معاملات مشتقه ارزدیجیتال بسیار شناخته شده است که در سال ۲۰۱۴ تأسیس شد. همچنین از طریق CFD، معاملات کپی و معاملات نقطه ای، به بازار جهانی ارزدیجیتال دسترسی پیدا می کند. BitYard در سنگاپور واقع شده است و دارای یک سازمان عظیم است که بیش از ۱۵۰ کشور را پوشش می دهد و به همین دلیل به معامله گران خود اجازه می دهد تا مستقل از کشور خود معامله کنند.

ویژگی های پلتفرم بیت یارد (BitYard):

 • BitYard برای تشویق کاربران خود، هر زمان که کاربر برای ایجاد یک حساب ثبت نام می کند، پاداش دعوت ۲۵۸ USDT ارائه می دهد.
 • وب سایت آن ساده است و قابلیت استفاده آسانی دارد و تجربه معاملات سریع را در اختیار کاربران خود می گذارد.
 • ضمانت بازپرداخت کامل به هر یک از معامله گران پیشنهاد می شود.
 • این پلتفرم به کاربران خود پیشنهاد می کند تا کار خود در وب سایت را با یک حساب آزمایشی آغاز کنند.
 • این پلتفرم به معامله گران اجازه می دهد تا از تجارت در بازار کریپتو لذت ببرند و به آنها امکان خرید ارزهای دیجیتال برجسته را می دهد.
 • با معامله مارجین BitYard به عنوان یکی از بهترین پلتفرم های کپی تریدینگ، می توانید تا ۱۲۵ برابر در ارزهای دیجیتال و حدود ۲۰۰ برابر در مشتقات اهرم داشته باشید.

مقدار کارمزدهای پلتفرم بیت یارد (BitYard):

کارمزد معاملات اسپات:

 • کارمزد میکر (سفارش گذار) ۰.۱٪ است.
 • کارمزد تیکر (سفارش بردار) ۰.۱٪ است.
 • کارمزد تبدیل ۰.۱٪ است.

CFDها:

 • کارمزد معامله از ۰.۷۵٪ تا ۰.۰۵٪ است.
 • هزینه باز کردن و بستن موقعیت = مارجین * اهرم * ۰.۰۵٪.
 • کارمزد هنگام باز کردن یک موقعیت در بیت یارد، ۰.۱٪ حساب می شود.

مشتقات:

 • هزینه باز کردن و بستن موقعیت = مارجین * اهرم * ۰.۰۲۵٪.
 • کارمزد باز کردن یک پوزیشن در بیت یارد، ۰.۰۵٪ حساب می شود.

دانلود پلتفرم بیت یارد (BitYard)

۲. پلتفرم بینگ ایکس (BingX)

BingX یک صرافی معاملات ارزدیجیتال است که در سال ۲۰۱۸ تأسیس شد و خدمات معاملات کپی، اسپات و مشتقات را ارائه می دهد. BingX به بیش از ۱۰۰ کشور در سراسر جهان خدمات ارائه می دهد. این پلتفرم به عنوان یک شبکه معاملات اجتماعی کریپتو متعهد است که به کاربران امکان دسترسی به استراتژی های معاملات ارزهای دیجیتال را بدهد و اطمینان حاصل کند که همه کاربران به روشی شفاف، جذاب و ساده سرمایه گذاری می کنند.

علاوه بر این، این پلتفرم بهترین معاملات کپی فارکس، شاخص های جهانی، عملکرد خودکار معاملات کپی، کالاهای ارزشمند و سایر محصولات معاملاتی قراردادی را نیز ارائه می دهد.

ویژگی های پلتفرم بینگ ایکس (BingX):

 • معامله گران می توانند به راحتی یک ارزدیجیتال را تنها با کلیک بر روی گزینه” Exchange” با ارزدیجیتال دیگری مبادله کنند.
 • BingX نیازهای همه معامله گرانی را که خواهان دسترسی به یک پلتفرم معاملاتی پیشرفته هستند برآورده می کند. این پلتفرم رابط کاربری مدرن و در عین حال ساده و کاربرپسندی را برای معامله گران خود فراهم می کند و می تواند هم روی دسکتاپ و هم بر روی موبایل کار کند.
 • این پلتفرم به عنوان یکی از بهترین پلتفرم های کپی تریدینگ نمودارهایی را نیز ارائه می کند که شامل اندیکاتورها، ابزارهای چت متعدد و غیره است.
 • هر زمان که یک حساب کاربری جدید در BingX ایجاد می شود، این پلتفرم سکه های مجازی، یعنی ۱۰۰۰۰۰ توکن VSD را در اختیار آن ها قرار می دهد. این توکن ها را می توان در پلتفرم بدون واریز وجه واقعی معامله کرد.
 • گزینه معاملات کپی برای تمام معامله گران BingX ارائه شده است. با این گزینه می توانید برخی از استراتژی های عالی معامله گران حرفه ای را دنبال کرده و آنها را کپی کنید. ۸٪ از کل سود تولید شده به معامله گران حرفه ای برای به اشتراک گذاشتن استراتژی های خود داده می شود.
 • علاوه بر این، BingX امکان فعالیت در بازارهای سنتی را ارائه می دهد. در نتیجه، حرکت قیمت در بازارهایی مانند فارکس، شاخص ها و کالاها قابل حدس است.

مقدار کارمزدهای پلتفرم بینگ ایکس (BingX):

کارمزد معامله:

BingX کارمزد معاملاتی ۰.۰۷۵٪ را برای باز کردن و بستن یک موقعیت دریافت می کند.

کارمزد سپرده گذاری:

هنگام واریز ارزدیجیتال به BingX، هیچ کارمزدی برای انجام سپرده گذاری پرداخت نمی شود.

کارمزد های برداشت:

این پلتفرم برای انتقال اتریوم و بیت کوین به ترتیب ۰.۰۰۷ ETH و ۰.۰۰۰۵ BTC کارمزد برداشت را دریافت می کند. هزینه برداشت استیبل کوین در BingX به ۲۸ دلار در هر تراکنش می رسد.

دانلود نسخه اندروید پلتفرم  بینگ ایکس (BingX)

دانلود نسخه ios پلتفرم بینگ ایکس (BingX)

۳. پلتفرم پریم ایکس بی تی (PrimeXBT)

PrimeXBT یکی از پیشروترین پلتفرم های معاملات بیت کوین است. البته از دیگر ارزهای دیجیتال مانند اتریوم، لایت کوین و ریپل نیز پشتیبانی می کند. شما می توانید بدون KYC (احراز هویت) تنها در ۴۰ ثانیه آن را راه اندازی و شروع به معامله کنید. علاوه بر این، PrimeXBT بهترین UI/UX را دارد و اهرم های تا ۱۰۰ برابر را ارائه می دهد. این پلتفرم کارمزد اسمی  ۰.۰۵٪ را دریافت می کند.

ویژگی های پلتفرم پریم ایکس بی تی (PrimeXBT):

 • سهولت پیمایش: وب سایت این پلتفرم به عنوان یکی از بهترین پلتفرم های کپی تریدینگ به راحتی قابل پیمایش است. ویژگی Copy-trading در منوی Trading Tools قرار دارد. هرچند شاید قراردادن آن در منوی هدر بهتر باشد. علاوه بر این، نام ها در منو و صفحه Copy-trading متفاوت است، یعنی Copy Trading و Covesting اغلب معامله گران مبتدی را گیج می کند.
 • معاملات اهرمی: این پلتفرم معاملات اهرمی ۱۰۰ برابری را ارائه می دهد. شما می توانید تنها با واریز ۱% از وجوه معاملاتی خود معامله کنید.
 • رمز ارزهای پشتیبانی شده: این پلتفرم از ۱۷ ارزدیجیتال پشتیبانی می کند که یک مورد بیشتر از eToro است.

کارمزد معاملات پلتفرم پریم ایکس بی تی (PrimeXBT):

کارمزد معاملات برای هر جفت معاملاتی و ویژگی های معاملاتی به طور قابل توجهی متفاوت است. برای معاملات معمول، کارمزد ۰.۰۰۱٪ است، در حالی که برای معاملات کپی، ۱٪ است.

 ۴. پلتفرم بای بیت (ByBit)

Bybit یکی از بزرگترین صرافی های ارزدیجیتال است که اخیراً خدمات معاملات کپی را ارائه داده است. بهترین بخش در مورد معاملات کپی Bybit این است که هیچ هزینه اضافی برای معاملات کپی دریافت نمی کند. معامله گران اصلی ۱۰ درصد از سود خالص فالوورهای خود را دریافت می کنند. بنابراین هیچ سود و درآمدی از طرف صرافی برای معامله گر اصلی وجود ندارد. Bybit تا ۱۰۰ برابر اهرم را امکان پذیر کرده که بسیار بی پروا به نظر می رسد.

ویژگی های پلتفرم بای بیت (ByBit):

 • تنها معاملات فیوچرز برای کپی تریدینگ در دسترس است.
 • ۱۰ درصد تقسیم سود با معامله گر حرفه ای دارد. این یعنی از هر میزان سودی که در معامله کسب کنید ۱۰ درصد به معامله گر حرفه ای اختصاص می یابد.
 • اگر در ۱۰ معامله پیاپی ضرر کنید، بای بیت به طور خودکار امکان کپی تریدینگ را در حساب شما غیرفعال می کند.
 • محدودیت های زیادی برای تریدر حرفه ای وجود دارد تا امنیت فالوورها ارتقا پیدا کند.

دانلود پلتفرم بای بیت (ByBit)

۵. جدیدترین پلتفرم کپی تریدینگ، پلتفرم تریدر واگون (Traderwagon)

Traderwagon (TW) یکی از جدیدترین کارگزاران معاملات کپی است که شکاف بین معامله گران باتجربه و مبتدی را پر می کند. این مورد یکی از محبوب ترین سایت های معاملات کپی ارزدیجیتال در جهان است. این مجموعه گزینه ها و ویژگی های مختلفی برای معاملات کپی دارد. علاوه بر این، پلتفرمی است که هم معامله گران باتجربه و هم مبتدی را به هم پیوند می دهد. کاربران می توانند از TraderWagon برای شناسایی، دنبال کردن و تقلید تراکنش های انجام شده توسط بهترین معامله گران جهان استفاده کنند.

مزایا و معایب پلتفرم تریدرواگون (Traderwagon):

مزایا

 • ارائه خدمات متنوع مانند Smart، برای ایجاد وب سایت های تجاری توسط مشتریان
 • امنیت، حفاظت از وجوه و داده های شخصی کاربران
 • هزینه های پایین معاملاتی
 • ارسال فوری وجوه

معایب

 • حداقل مبلغ لازم برای سرمایه گذاری صد دلار است.
 • در دسترس نبودن تعداد زیادی از ارزها

 دانلود پلتفرم تریدر واگون (Traderwagon) 

۶. پلتفرم کوین کد کپ (Coincodecap)

کوین کد کپ یک پلتفرم سیگنال های ارزدیجیتال است که همه اصول اولیه را برای یک معامله گر مبتدی ارزدیجیتال دارد. کارکنان تحلیلی این پلتفرم سیگنال های بازار را رصد می کنند. افراد پشت پرده CoinCodeCap متخصصان ارزهای دیجیتال هستند و تخصص زیادی دارند. CoinCodeCap به عنوان CoinMonks نیز شناخته می شود که راه بهتری برای بالابردن سواد رمزنگاری و بلاک چین از طریق مقاله ها و ویدئوها ارائه می دهد.

مزایا و معایب پلتفرم کوین کد کپ (Coincodecap):

مزایا

 • پشتیبانی مشتری از طریق چت زنده و ایمیل در ۲۴ ساعت شبانه روز
 • وجود آموزش های ویدئویی در این پلتفرم
 • Cornixیک دوره آزمایشی ۱۴ روزه ارائه می دهد و راه اندازی آن با سیگنال های ارز دیجیتال ساده است.
 • دسترسی مشترکین به ابزارهای ضروری مانند تجزیه و تحلیل بازار زنده

معایب

 • فقط به زبان انگلیسی موجود است.
 • صندوق بیمه ندارد.
 • محدودیت سیگنال های موجود برای ارزهای دیجیتال

ورود به سایت Coincodecap جهت کپی تریدینگ

۷. پلتفرم تری کاماز (۳COMMAS)

پلتفرمی  که پیشنهاد می کند استراتژی های معاملاتی موجود در بازارشان را کپی کنید. ۳Commas ربات های بیت کوین و ربات های معاملات ارزدیجیتال و بازاری را ارائه می کند که در آن معامله گران حرفه ای استراتژی های معاملاتی خود را به سایر کاربران پلتفرم ارائه می دهند.

بنابراین تنها کافی است استراتژی معاملاتی را در حساب خود کپی کنید و ربات های رمزنگاری بقیه موارد را انجام داده و به طور خودکار سفارش های خرید یا فروش را در حساب ۳Commas شما قرار بدهند. یکی از مزایای وبلاگ ۳Commas به عنوان یکی از بهترین پلتفرم های کپی تریدینگ فهرست قابل توجه صرافی های ارزدیجیتال است که در آن امکان انجام معاملات خودکار از طریق موارد زیر وجود دارد:

Binance، Binance US، Binance DEX، Binance Jersey، Kraken، Bitfinex، Bitmex، Bitstamp، Bittrex، Bybit، CEX، Ethereum Wallet ، Exmo، Gate.io، Coinbase Pro، Hitbtc، Huobi، Huobi US، Kucoin، OKx، Poloniex و Yobit.

مزایا و معایب پلتفرم تری کاماز (۳COMMAS):

مزایا

 • امنیت بالا بدلیل عدم نگهداری وجوه در پلتفرم در نتیجه عدم دسترسی ربات های تجاری به آنها
 • شهرت خوب، تجربه کاربری عالی و رابط کاربری مبتدی پسند
 • پشتیبانی از اکثر صرافی ها

معایب

 • عدم پشتیبانی تمام صرافی های تحت حمایت ۳Commas از معاملات خودکار
 • سفارشی کردن ربات ها بدون TradingView، ابزاری پیچیده برای مبتدیان

قیمت پلتفرم تری کاماز (۳COMMAS):

قیمت نسخه ابتدایی تری کامز ۱۴.۵۰ دلار در ماه، حرفه ای ۴۹.۹۰ دلار در ماه و پیشرفته ۲۴.۵۰ دلار در ماه است. ارزان ترین طرح، عملکرد کمتری ارائه می دهد.

دانلود نسخه اندروید پلتفرم تری کاماز (۳COMMAS)

دانلود نسخه ios پلتفرم تری کاماز (۳COMMAS)

۸. پلتفرم مون ایکس بی تی (MoonXBT)

MoonXBT که در سال ۲۰۲۱ معرفی شد، یک پلتفرم معاملاتی مشتقات ارزدیجیتال با قابلیت های بسیار زیاد و معاملات بی رقیب است. این پلتفرم به دلیل قرارداد معاملات منحصر به فرد خود شناخته شده است. این پلتفرم که در بیش از ۲۰۰ کشور قابل دسترسی است به کاربر امکان می دهد تا رفتار  معامله گران استثنایی را دنبال کند.

مزایا و معایب پلتفرم مون ایکس بی تی (MoonXBT):

مزایا

 • اجرای اقدامات امنیتی، فنی و سازمانی، برای اطمینان از محرمانه بودن اطلاعات شخصی کاربران و محافظت از آنها در برابر از دست دادن، سوء استفاده، تغییر غیرمجاز و…
 • پردازش تراکنش با سرعت بالا
 • دارای قیمت شفاف K-line
 • تضمین نقدینگی بالا
 • بدون کارمزد سپرده

معایب

 • پلتفرمی نسبتاً جدید
 • محدودیت تعداد ارزهای دیجیتال در آن

دانلود پلتفرم مون ایکس بی تی (MoonXBT)

۹. پلتفرم واندر بیت (Wunderbit)

Wunderbit یکی دیگر از بهترین پلتفرم های کپی تریدینگ پیشرفته مبتنی بر ارزهای دیجیتال است. این پلتفرم مکانی است که در آن سرمایه گذاران رمزارز می توانند معاملات را از معامله گران باتجربه ارزهای دیجیتال کپی کنند یا خودشان با ایجاد ربات های معاملاتی خودکار معامله کنند. علاوه بر این، کاربران می توانند از پایانه های تجاری هوشمند استفاده کنند. صرافی هایی که توسط Wunderbit پشتیبانی می شوند شامل موارد زیر است:

Binance، Binance Futures، Deribit، FTX، FTX US، Bybit، Kucoin، OKX، HitBTC و Kraken.

مزایا و معایب پلتفرم واندر بیت (Wunderbit):

مزایا

 • امنیت وجوه به دلیل محدودیت های API و ۲FA
 • پشتیبانی از صرافی های بزرگ
 • حضور بیش از ۲۰۰۰ کاربر در آن
 • امکان استفاده رایگان در ماه اول
 • سوابق شفاف معامله گران
 • استفاده آسان

معایب

 • عدم وجود معامله گر خوب برای کپی کردن معامله
 • پشتیبانی کند از مشتری
 • پایگاه کاربری کوچک

قیمت پلتفرم واندر بیت (Wunderbit):

از اصل تقسیم سود استفاده می کند (ماه اول رایگان است، سپس باید ۳۰٪ از سود خود را هر ۲ هفته تقسیم کنید)؛ بدون پرداخت ماهانه.

۱۰. پلتفرم ایتورو (eToro)

eToro در واقع یک پلتفرم پیشگام در معاملات اجتماعی و دارای پیشرفته ترین ویژگی های معاملات اجتماعی در بازار است. این پلتفرم به شما امکان می دهد فارکس، کالاها، سهام و قراردادهای ETF را  معامله کنید.  eToro اکنون بیش از ۱۶ ارزدیجیتال را پشتیبانی می کند.

ویژگی های پلتفرم ایتورو (eToro):

 • معاملات نسخه فارکس eToro یک ویژگی هیجان انگیز در این پلتفرم است.
 • برخلاف معاملات معمول کپی، سرمایه گذاری اجتماعی به شما امکان می دهد تا از اقدامات معامله گران دیگر با سطوح قابل تنظیم ریسک و قرارگرفتن در معرض خطر کم کپی برداری کنید. به این ترتیب، شما کاملاً به فعالیت های معامله گر دیگر وابسته نیستید و در صورت تمایل می توانید ریسک ضرر را کاهش دهید.
 • این سرویس مانند یک شبکه اجتماعی سرمایه گذاری است. یعنی معامله گران می توانند وبلاگ های خود را ایجاد کنند.
 • eToro به عنوان یکی از بهترین پلتفرم های کپی تریدینگ ادعا می کند ۲۹.۱٪ سود متوسط سالانه برای  معامله گران کپی دارد.
 • Etoro به طور کامل توسط FCA و CySec تنظیم می شود. پروتکل های امنیتی پیشرو در صنعت از وجوه شما محافظت می کنند. بدون اجازه شما، اشتراک گذاری خصوصی داده ها ممنوع است.

مزایا و معایب پلتفرم ایتورو (eToro):

مزایا

 • توانایی معامله گران برای حفظ وبلاگ خود در جایی که بتوانند با کاربران ارتباط برقرار کنند.
 • یک شرکت معتبر و تحت نظارت است.
 • در دسترس بودن معاملات کپی + ترمینال + ربات ها

معایب

 • دریافت کارمزد به ازای عدم فعالیت
 • عدم واریز ارزهای دیجیتال (فقط دلار)
 •  ابزاری پیچیده برای کاربران مبتدی
 • پشتیبانی کند از مشتری

کارمزد پلتفرم ایتورو (eToro):

برداشت ها شامل ۵ دلار کارمزد و هزینه های رسمی eToro_ برای توسعه می شود.

ورود به سایت eToro جهت کپی تریدینگ

۱۱. پلتفرم شریمپی (Shrimpy)

ShrimpyApp یک پلتفرم معاملاتی در حوزه ارزدیجیتال است که مبتنی بر ابر فعالیت می کند. Shrimpy به کاربران اجازه می دهد تا یک سبد دارایی دیجیتال را پیکربندی کرده و درصد ارزش هر رمزارز را در پورتفولیوی خود مشخص نمایند.

ویژگی های پلتفرم شریمپی (Shrimpy):

Shrimpy دارای ویژگی هایی مانند

 • Social: پیروی از استراتژی های دیگر  معامله گران
 • Insights: به دست آوردن بینشی در مورد نحوه مدیریت سایر کاربران
 • Backtesting: طیف گسترده ای از مبادلات پشتیبانی شده توسط شرکت Shrimpy است.

صرافی های تحت حمایت این پلتفرم عبارتد از:

Binance، Binance US، BitFinex، Bibox، Bittrex، Bittrex Global، Bitmart، Bitstamp، Coinbase Pro، Gemini، HitBTC، Huobi Global، Kraken، KuCoin OKx و Poloniex هستند.

امنیت پلتفرم شریمپی (Shrimpy) چگونه است؟

Shrimpy امنیت را با احراز هویت دومرحله ای و پروتکل HTTPS برقرار می کند.

مزایا و معایب پلتفرم شریمپی (Shrimpy):

مزایا

 • پشتیبانی از تعداد زیادی صرافی (۱۶ صرافی مختلف)
 • یک برنامه رفرال سودده
 • تمهیدات امنیتی
 • تنظیم خودکار

معایب

 • شناسایی نشده است.

قیمت پلتفرم شریمپی (Shrimpy):

حق عضویت ماهانه در این پلتفرم به عنوان یکی از بهترین پلتفرم های کپی تریدینگ متفاوت است. اشتراک رایگان Hodler به کاربران این امکان را می دهد که یک نمونه کار ایجاد کنند و به حساب صرافی خود متصل شوند. بسته حرفه ای شامل تمام ویژگی های Shrimpy، از جمله سازنده فهرست سفارشی، تنظیم پورتفو، بک تست، معاملات اجتماعی و بینش ها است.

ورود به سایت Shrimpy

۱۲. پلتفرم زیگنالی (zignaly)

Zignaly یک معاملات کپی ارزدیجیتال اجتماعی برای بایننس و سایر صرافی ها است که به طور خاص بر روی ارزهای دیجیتال و سرمایه گذاران کریپتو تمرکز می کند. سرمایه گذاران می توانند با اتصال به صرافی های مختلف ارزدیجیتال از طریق کلیدهای API، سبد معاملاتی خود را ایجاد کنند. افرادی که علاقه مند به فعالیت در Binance و KuCoin هستند از این سرویس استقبال می کنند.

برای انجام معاملات کپی در این پلتفرم باید یک حساب Zignaly ایجاد کنید، صرافی خود را با کلیدهای API به پلتفرم متصل کنید و از میان بسیاری از معامله گران ارزهای دیجیتال یکی را برای دنبال کردن انتخاب نمایید.

در کل، zignaly یک پلتفرم شگفت انگیز برای کپی برداری از  معامله گران دیگر است و قطعاً می تواند استرس ناشی از بازارهای بسیار پرنوسان مانند ارزهای دیجیتال را از بین ببرد.

امنیت پلتفرم زیگنالی (zignaly) چگونه است؟

دستورات معاملاتی از طرف شما در صرافی اجرا می شوند و ZIGNALY نیازی به حقوق برداشت ندارد، بنابراین وجوه شما ۱۰۰% امن است.

مزایا و معایب پلتفرم زیگنالی (zignaly):

مزایا

 • در دسترس بودن معاملات کپی + ترمینال + ربات ها
 • بازپرداخت نقدی کارمزدهای معاملاتی
 • رابط کاربرپسند

معایب

 • شناسایی نشده است.

قیمت پلتفرم زیگنالی (zignaly):

استفاده از پلتفرم رایگان است. معاملات کپی می تواند رایگان باشد، اما قیمت هایی نیز برای اشتراک ماهانه برای  معامله گران وجود دارد: ۵-۵۰۰ دلار برای یک دوره آزمایشی ۱۴ روزه.

ورود به سایت zignaly جهت کپی تریدینگ

۱۳. پلتفرم کوین متیکز (Coinmatics)

Coinmatics به عنوان یکی دیگر از بهترین پلتفرم های کپی تریدینگ تاریخچه خود را در سال ۲۰۱۸ آغاز کرد. این پلتفرم توسط Denis Zabauski تأسیس شد. Coinmatics ابزاری عالی برای استفاده مبتدیان و حرفه ای های دنیای تجارت است. به طور خلاصه، این سرویس به سرمایه گذاران اجازه می دهد تا معاملات ارزهای دیجیتال را در حالت خودکار یا دستی کپی کنند. برای  معامله گران، Coinmatics فرصتی برای کسب درآمد از طریق افزایش پایه مشترکین و کسب سود از معاملات کپی شده آنها است.

ویژگی های پلتفرم کوین متیکز (Coinmatics):

علاوه بر معاملات کپی ارزدیجیتال، سایر خدمات برای معامله گران باتجربه را ارائه می دهد که از جمله آنها می توان به آربیتراژ، هشدارها و تجزیه و تحلیل اشاره کرد. امروزه ۴۰ معامله گر و بیش از ۳۰۰۰ معامله گر کپی ثبت شده در این پلتفرم وجود دارد.

در حال حاضر فقط صرافی بایننس برای معاملات کپی در دسترس است. اما HitBTC، Bitfinex، Bitstamp، Poloniex، Bittrex، و Exmo در حال حاضر برای سایر خدمات Coinmatics که در بالا ذکر شد همکاری می کنند. این صرافی ها همچنین در یکی از به روزرسانی های بزرگ بعدی به معاملات کپی اضافه خواهند شد. به هر حال، معاملات کپی بایننس ارزش امتحان کردن را دارد.

سرمایه  گذاری همیشه یک اقدام ریسکی است، به خصوص وقتی در مورد ارزهای بی ثبات صحبت می کنیم. Coinmatics با درک این شرایط  و با تعدیل استراتژی ها، ریسک معامله را کاهش می دهد. عملکرد پایدارتر رتبه بندی بالاتری را برای معامله گر کسب می کند. محاسبه رتبه بندی بر اساس عملکرد یک فرایند ثابت است که از لحظه اضافه شدن استراتژی به Coinmatics شروع می شود. این پلتفرم تاریخچه معاملات هر استراتژی را باز نگه می دارد تا هرکسی بتواند ارزیابی مستقلی از آن انجام دهد.

امنیت پلتفرم کوین متیکز (Coinmatics):

این پلتفرم به عنوان  یک از بهترین پلتفرم های کپی تریدینگ مجوز برداشت ندارد و احراز هویت دومرحله ای را برای محافظت از حساب کاربری کاربران خود انجام می دهد.

مزایا و معایب پلتفرم کوین متیکز (Coinmatics):

مزایا

 • ارائه ابزارهای تحلیلی بسیار متنوع برای معامله گران حرفه ای
 • دوره آزمایشی رایگان نامحدود
 • پشتیبانی کارآمد و سریع
 • رتبه بندی استراتژی ها
 • رابط بصری آسان برای مبتدیان

معایب

 • تعداد کم ارزیابی های Coinmatics در اینترنت
 • عدم وجود معاملات فیوچرز و مارجین بایننس

ورود به سایت Coinmatics جهت کپی تریدینگ

سخن پایانی: بهترین پلتفرم های کپی تریدینگ

در این مقاله با بهترین پلتفرم‌های کپی تریدینگ آشنا شدید. احتمالاً تا اینجا متوجه شده‌اید که پلتفرم‌ها و اپلیکیشن های زیادی وجود دارند که می‌توانید از میانشان مناسب‌ترین مورد را انتخاب کنید. اینکه از کدام پلتفرم استفاده کنید وابسته به نیازهای شماست امیدواریم با مطالعه این مقاله و بررسی ویژگی ها و معایب و مزایای هر پلتفرم، بهترین انتخاب را برای معاملات خود داشته باشید.

نظرتان را درباره‌ی مقاله «بهترین پلتفرم های کپی تریدینگ کدامند؟ | معرفی ۱۳ پلتفرم کپی تریدینگ» با ما درمیان بگذارید.

منبع:medium.com
3 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
مهدیه اسلامی تبار
خوشحالم با تولید محتوای با کیفیت، سطح وب فارسی رو ارتقا می دهیم. امروز سردبیر میهن سیگنال هستم و این هنوز شروع رویاپردازی های منه ...
شیبا اینو رایگان

بعد از تکمیل احراز هویت در جشنواره آبان تتر، شیبا اینوی رایگان هدیه بگیر!

دریافت هدیه

‫3 نظر

 • ارزاکس واقعا سایتی که بدون جانبداری اطلاعات صرافی های مختلف رو پوشش داره جازه داره از شما و مجموعه ارزاکس تشکر کنم.

 • پی کوین یک شبکه پانزی و کلاهبرداریست . مواظب دارایی های خود باشید

 • باید به فتا شکایت کرد، که جلوی قربانیان بیشتر گرفته بشه.

 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *